Skocz do zawartości
IGNOROWANY

H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia są przygnębiające :shocked: jak byś wydech chciał to Ci zrobię specjalną promocję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a to wszystko stało się pewnie dlatego że za szybko jadł...

h2.jpg

Ale za to Tomek dobrze parkuje :gwizdanie: :naughty: ( tylko zapomniałem zmienić datę w aparacie )

1001896i.jpg

:kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi - uszkodzenia i tak jakieś delikatne jak na zdjęcia :kox: Dobrze że nikomu się nic nie stało - jak już nikt nie widział po wyjeździe mogłeś założyć te 14" zimówki, co je chowałeś w bagażniku i było by ok :naughty::decayed:

siemian - ładnie Ci zasadzili "koledzy" :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz tak to jest jak ktoś zazdrości że jestem taki za***isty :decayed: :decayed: :decayed:

Ptaszki ćwierkały że w ASO zastanawiają się czy starczy AC na naprawe auta Hammera (naprawa z AC do 26 tys. zł)

Tam mają chore ceny. Ja pamiętam jak naprawiali mi sam błotnik (wspawywali) to skasowali z AC około 15 tys. :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobic dobra wycene, wziac kase, znalezc dobrego blacharza lakiernika i dobrze zarabiasz jeszcze na takiej naprawie.

Skoro do wymiany sa raptem 2 szyby, lusterko i 2 blotniki to nie ma nad czym sie zastanawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie... az sie dziwilem, ze niby nic sie nie stalo :) - na pewno geometra naruszona, nie ma opcji :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myśle. Z zawiasem też może być ciężko skoro wyciągali auto za hak i tylne koło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO mówili że chyba dach jest krzywy

Jest jakieś wgniecenie a nie że krzywy :cool1: a zawias pójdzie na trzepaki i geometrie to się okaże co faktycznie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie o zawias nie martwil, po to jest hak do holowania zeby ciagnac albo wyciagac auto... co najwyzej przy wyciaganiu mogla sie felga skrzywic (ale tez moze byc ok, bo jest mocna), watpie zeby cos wiecej... chyba, ze uderzenie bylo mocniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie o zawias nie martwil, po to jest hak do holowania zeby ciagnac albo wyciagac auto... co najwyzej przy wyciaganiu mogla sie felga skrzywic (ale tez moze byc ok, bo jest mocna), watpie zeby cos wiecej... chyba, ze uderzenie bylo mocniejsze.

Auto wyciągali za tylne lewe koło więc mogli coś ponaciągać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej kulasa będziesz miał :naughty: Gdyby się okazało, że nic nie naruszone z geometrii, to bierz kasiorę i rób poza ASO - tam wcale lepiej nie robią niż u dobrego lakiernika :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO mówili że chyba dach jest krzywy

Jest jakieś wgniecenie a nie że krzywy :cool1: a zawias pójdzie na trzepaki i geometrie to się okaże co faktycznie jest...

Mam nadzieję, że z autem będzie all ok i przy oględzinach uszkodzenia nie okażą się duże :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R jak nie masz quattro to mam całe tylne zawieszenie jak co :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R jak nie masz quattro to mam całe tylne zawieszenie jak co :wink4::decayed:

no nie mam Q jak co to będę pamiętał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problem :wink4: końcówka 2007 roku niecałe 26k km nalatane :kox:

weź mu jeszcze cebulę opierdziel,tak przy okazji,w pakiecie :naughty::decayed:

..żyd,to jednak żyd :gwizdanie: :tongue4:

rób w ASO,ładnie zrobią i po kłopocie,ASO jak ASO,wymienią każdą,nawet najmniejszą śrubkę,lekka ryska -do wymiany :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...