Skocz do zawartości
IGNOROWANY

H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

jedz do aso na wymiane oleju nie do sopy, ja juz z tym panem nierozmawiam

czyżby ostatni bastion padł?

czaki22 napisz coś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

H4mm3R wracając do twojego postu ze zdjęciami dystansu, masz do wymiany tarcze ..... NATYCHMIAST ! jest cala pęknięta i lada dzień ci sie urwie przy hamowaniu......

pęknięta nie, zrobił mu się rancik od środka i na zewnątrz, co nie zmienia faktu że jest już zuzyta dobrze... na nią juz czas.

Co do dystansów to założyłes tylko na tył? j chce założyć na tył i przód 12mm... bo jednak lepeij jak jest szerzej z przodu minimalnie w prowadzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R wracając do twojego postu ze zdjęciami dystansu, masz do wymiany tarcze ..... NATYCHMIAST ! jest cala pęknięta i lada dzień ci sie urwie przy hamowaniu......

pęknięta nie, zrobił mu się rancik od środka i na zewnątrz, co nie zmienia faktu że jest już zuzyta dobrze... na nią juz czas.

Co do dystansów to założyłes tylko na tył? j chce założyć na tył i przód 12mm... bo jednak lepeij jak jest szerzej z przodu minimalnie w prowadzeniu.

ja nie wiem jak ty tego nie widzisz :blink:

Dzwon jest oderwany od tarczy , jak jest to przod to jest to bomba zegarowa i strach na tym jezdzic !

sdc116531280x768copy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym mówisz, dla mnie to wygląda jak rant taki sam jak z zewnątrz, a to co pokazujesz tak dramatycznie wgląda bo trzaśnięte lampa błyskową i osty cień powstał.

spójrz po prawej i po lewej, widac to z profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi dzięki za spostrzeżenie ale jednak mgtan ma rację, to przez lampę błyskową wygląda to jak pęknięcie :wink4:

Wszystko jest ok

sdc116531280x768.jpg

choć nie zmienia to faktu że tarcze się zużyły, bo rok temu zmieniałem klocki i były jeszcze w przyzwoitym stanie.

[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 10:42_________________________________________________

Co do dystansów to założyłes tylko na tył? j chce założyć na tył i przód 12mm... bo jednak lepeij jak jest szerzej z przodu minimalnie w prowadzeniu.

Tak tylko na tył, bo koła tylne są o 10mm bardziej schowane niż przednie, więc teraz jest równo i nic nie chlapie ani nie obciera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R napisz coś więcej o tym softowaniu multi - kto robił za ile co i jak... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u Aligatora w Tychach (Dynosoft) :decayed: siedział nad tym ponad 5h i kosztowało mnie to 1200zł :cool1:

7 września byłem na wymianie oleju w multi i przy okazji naprawiłem sterownik skrzyni, bo był problem z jednym czujnikiem (G196), przy przebiegu ponad 220kkm taka usterka może wystąpić i nie koniecznie musi to być wina softu :gwizdanie: Poza tym skrzynia pracuje bardzo dobrze, żadnych opiłków nie było :gwizdanie: więc bardzo dobrze znosi ten przyrost mocy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie daj wykresik :decayed::good:

dynosoftwykres0041024x7.jpg

szału niema :wink4: ale różnicę czuć i auto równo ciągnie, bo wcześniej przy 120km/h była DZIURA i auto nie jechało... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ali tylko z chipował silnik, a ze skrzynią nic nie było robione pod kątem chipa i zwiększenia mocy. Choć wcześniej była wgrana aktualizacja softu skrzyni u Sopy, ale ta aktualizacja pochodziła z ASO. [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 19:23_________________________________________________Kolejny mod się szykuje :cool1:

imag02631280x768.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby to było oświetlenie przy otwartych drzwiach oraz oświetlenie w nogach?

możesz podac numery cześci i co potrzeba żeby to odpalić?

Ja zdejmowałem schowek ostatnio to widziałem miejsca itd ale w pinach brakuje kabli itp we wtyczce na schowku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mod się szykuje :cool1:

imag02631280x768.jpg

:good: Ja mam już to za sobą. No poza oświetleniem przestrzeni nóg wewnątrz wozu - muszę zmienić moduł bo mój tego nie obsługuje. :disgust: Ale oświetlenie w tapicerce (białe i czerwone) jest OK. :good: Dziwi mnie tylko to dlaczego AUDI na tym oszczędza! :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę do domu, to pospisuję nr. Kable dostałem gratis, bo lampki były demontowane prostro z auta. Wiem też że czaki miał takie lampki na sprzedaż... [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 09:38_________________________________________________Kable do drzwi maja nr. 4B0 971 035 F

"Jakaś" wtyczka nr. 443 972 805

Lampki czerwone do drzwi nr. 4B0 947 411

Lampki białe do drzwi nr. 3B0 947 415

Na tej pod nogi kierowcy niema numeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda podłączenie? tylko zmiana wtyczki i przełożenie PINów czy coś w kompie?

Jeśli chodzi o drzwi to podobno wystarczy tylko powpinać kabelki do silniczków podnoszących szyby, a co do reszty to trzeba wpiąć się pod fotel kierowcy, bo tam jest cały moduł co rozpoznaje otwarte drzwi. Można pójść na łatwiznę i podpiąć sie pod podświetlenie kratek nawiewów, tylko wtedy lampki pod nogami świeciły by cały czas albo pod oświetlenie w podsufitce wtedy by wszystko razem gasło i świeciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda podłączenie? tylko zmiana wtyczki i przełożenie PINów czy coś w kompie?

Jeśli chodzi o drzwi to podobno wystarczy tylko powpinać kabelki do silniczków podnoszących szyby, a co do reszty to trzeba wpiąć się pod fotel kierowcy, bo tam jest cały moduł co rozpoznaje otwarte drzwi. [...]

Pod warunkiem, że moduł to obsługuje bo nie wszystkie moduły niestety mają taką opcję. :disgust:

Konkretne PINY do których trzeba się wpiąć macie tutaj. :good:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=20727.0 Chciałem zaoszczędzić Wam trochę szukania i znaleźć na szybko tą rozpiskę ale nie dałem rady tak na szybko bo trochę tego jest. Na pewno jest to post Bart-sa. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio był szał na osłony podszybia, to nie mogłem być gorszy i też zainwestowałem w taki mod :decayed:

sdc101741024x768.jpg

Zmieniłem również oświetlenie w środku na LED :gwizdanie: mała zmiana, a robi wrażenie :>

sdc101781024x768.jpg

i jeszcze jeden mod :cool1:

wydech1024x768.jpg

zastanawiam się jeszcze w jaki kolor strzelić dokładkę, zastanawiam się nad ciemnym grafitem w pół macie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...