Skocz do zawartości
IGNOROWANY

H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki :wink4:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 14:19_________________________________________________Zawiecho już jest, teraz tylko na wiosnę czekać :decayed:

sdc106151280x768.jpg

Podziękowania dla alvaro :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te światełka spox! :kox: Sam się zastanawiam czy czekać na te dedykowane do B7 czy rezać z A6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje ledów ;) nie jeden jadąc za Tobą pomyśli, że to a6 ...

BLB i multi a jednak jeździ :notworthy: sporo osób widząc łopatki do zmiany biegów przy kierownicy mówi, że to tiptronic :P

Świetnie, że złamałeś przesąd o BLB i multi, pokazując że dbając o auto można normalnie nim jeździć jednak wymaga to wydania gotówki ale auto nie zawiedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) Piotrku ja już mam prawie 200kkm na liczniku, od kupna auta zrobiłem ponad 40kkm i w tym czasie w multi wymieniłem tylko olej, a w silniku poza zabierakiem pompy oleju, rozrządu i kilku drobnych rzeczy to dolewam tylko płyn do spryskiwaczy i wymieniam olej z filtrami co 15kkm. Więc standard jak w każdym aucie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :cool1:

Potrzebny komplet lamp led z A6 i kilka drobiazgów + dobry rezacz :naughty: + prześledzić kilka tematów na forum = to co widać na 1 stronie :wink4:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 09:57_________________________________________________Dziś z kumplem zamontowaliśmy zawieszenie s-line -20mm, różnicę od razu widać :naughty:

Porównanie(to czyściejsze, to s-line):

sdc107741280x768.jpg

sdc107751280x768.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ja też właśnie mam na oku sprężynki z S-LINe... Ile płaciłeś? Możesz wysłać na PW jak chcesz żeby to zostało tajemnicą. :wink4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dobry interes z alvaro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dobry interes z alvaro :decayed:

:good: Ja też od alvaro kupiłem szybki pod chrom ale jedna odtarła do mnie w maczku! :disgust: Byłem ostatnio w pobliżu po chrom pakiet u yabooo i mogłem odebrać te szybki ale coś się nie zorganizowałem i mam teraz karę! :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dobry interes z alvaro :decayed:

:good: Ja też od alvaro kupiłem szybki pod chrom ale jedna odtarła do mnie w maczku! :disgust: Byłem ostatnio w pobliżu po chrom pakiet u yabooo i mogłem odebrać te szybki ale coś się nie zorganizowałem i mam teraz karę! :wallbash:

uuu no to na prawdę szkoda :( to trochę poczekasz zanim znów się coś takiego pojawi albo do ASO na zakupy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amorki też wymieniałeś??

możesz wrzucić foto ściągacza do sprężyn??

dz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amorki też wymieniałeś??

możesz wrzucić foto ściągacza do sprężyn??

dz

Tak cały komplet, zapomniałem zrobić foto amorków podczas montażu :wink4:

Ściągacza do sprężyn nie używaliśmy, bo sprężyny z s-line są krótsze i weszły bez problemów. Gorzej jakbym znów chciał stare założyć, to bez ściągacza raczej nie było by szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare sprężyny też bez ściągacza zdarłeś??

Zdemontować to nie problem, bo seryjne sprężyny nie są takie twarde, gorzej założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...