Skocz do zawartości
IGNOROWANY

H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

było brać navi ode mnie :) moja hulała i ani razu się nie zawiesiła :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

było brać navi ode mnie :) moja hulała i ani razu się nie zawiesiła :evil:

Jakby mi Siemian miesiąc wcześniej powiedział, to może i bym tak zrobił :gwizdanie: za chwile pojadę do gościa co mi ten napęd wymieniał... może coś się uda zrobić :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałęm coś takiego w zwykłym radiu. jeś.li ci radio nie reguje na klawisz wyjęcia płytki, musisz delikatnie płytke popchnąć... bo płyta zatkała się na wysokości wyjścia płyty... u mnie się sprawdzał wówczas świetnie świstek od parkometru, dosłownie centymetr się wsuwało i trafiałes na płytke i już działało potem. Miałem tak ja wiem ze 2-3 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest RNS zimny to wszystko działa, wczoraj widocznie się przegrzał :disgust:

miałęm coś takiego w zwykłym radiu. jeś.li ci radio nie reguje na klawisz wyjęcia płytki, musisz delikatnie płytke popchnąć... bo płyta zatkała się na wysokości wyjścia płyty... u mnie się sprawdzał wówczas świetnie świstek od parkometru, dosłownie centymetr się wsuwało i trafiałes na płytke i już działało potem. Miałem tak ja wiem ze 2-3 razy.

Też to już wyczajiłem, że czasem trzeba ją naciś bo się blokuje ;)[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 16:45_________________________________________________RNS-E z datą produkcji 2010r. już jedzie do mnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryjek piękny :good:

chyba kupiłeś starą navi :mysli: nie ma przycisku "Media" tylko tak jak w starym "CD/TV"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kupiłeś starą navi :mysli: nie ma przycisku "Media" tylko tak jak w starym "CD/TV"...

Mi głównie chodziło żeby nie było za drogo i navi była w miarę nowa. A skoro ta jest z 2010r. to swoje pociągnie. Zobaczymy jak dojdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R jak możesz mieć navi modelowo z 2010 jak ich nie robią od 2 lat (mówie o świezyszych nowszych generacyjnie modelach).

To co widze na zdjęciu to jest normlane Navi z B7 z płytą (jedną strefą) z 2010 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R jak możesz mieć navi modelowo z 2010 jak ich nie robią od 2 lat (mówie o świezyszych nowszych generacyjnie modelach).

To co widze na zdjęciu to jest normlane Navi z B7 z płytą (jedną strefą) z 2010 :)

Dzwoniłem do typa i zapewniał mnie że navi jest z 2010r. płyty i gpsa nie chciałem bo mam swoje i gościu oddał taniej tego RNSa. Jak mogą ich nie robić, skoro Siemian ma RNSa z 2009r. i nie jest to RNS wer. 2 czyli np. taki jak montują w EXEO :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas jest produkcja..więć 2010 też jest..szkoda że jak ktoś ma 2010 to nie ma już tej nowej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mówie że nie robią nowszego modelu... w sensie generacji, a klepią ten sam model cały czas... o to mi chodzi, bo produkcja jest bo musi być. Czyl;i czy 2007 czy 2009 to ten sam model ale z innego rocznika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wkładają tych nowych bo te nowe są sterowane gatewayem..zupełnie co innego niż magistrala can :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To CCCO ze zdjęcia ma chyba tylko listwy na drzwiach z S-line...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jaki to rozmiar kół jest i o ile zawias ma na minusie że tak nisko i ładnie stoi...

a potem zaprosimy go żeby wpadł do Polski i zoabczymy kiedy urwie mocowanie skrzyni biegów (bo to wystaje najniżej auta) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...