Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
normalna bez wariacji no moze ze dwa razy tylko jak ktos chcial pokazac co potrafi :wink:

wiec spalania przy takiej jezdzie pewnie nie mierzyles?? ;)

Opublikowano
osatnie statystyki to takie ze na PB normalna jazda mieszana 10.5 litra przy jezdzie niedzielnej udalo mi sie zejsc do 9,5 nizej nie da rady :rotfl:

Niestety kucyki trzeba karmic , Ale nie jest źle 9,5 :quattro:

Opublikowano
  • Autor

ale 9,5 to juz nie jest jazda tylko takie cos jak moim poprzednim 1Z :rotfl:

Opublikowano
ale 9,5 to juz nie jest jazda tylko takie cos jak moim poprzednim 1Z

Coś za coś :wink: Ale silniczek to masz piękny. Gratuluję motoru no i całego samochodu. Wszystko pięknie ale takie pytanko offtopic: czy wszystkie B6 mają podwójny wydech? Bo w 1,8T też taki widziałem, a bardzo to pasuje do tego modelu :biggrin:

Opublikowano
czy wszystkie B6 mają podwójny wydech?

Nie.To zalezy od wersji silnikowej :twisted:

Opublikowano

Furka wypasik tyle można powiedzieć :wink: a spalanie coś za coś jest but to muśi spalić Gratki za furke Super :a4fan: ps. musze powiedzieć tak 1Z to dobry poczciwy i wdzięczny motor i proszę sie nie naśmiewać że :rotfl:

ale 9,5 to juz nie jest jazda tylko takie cos jak moim poprzednim 1Z :rotfl:
:rotfl::rotfl:
Opublikowano

Fajne felgi. Przydał by się jeszcze zderzak od S4 lub przynajmniej dokładka od S-lina z przodu.

Opublikowano
  • Autor
Przydał by się jeszcze zderzak od S4

bedzie od S4 :wink:

Opublikowano

Czarne xenony już masz, to jeszcze grill od S4 i będziesz miał komplet :biggrin:

Opublikowano

Autko bajka :a4fan: Cos pieknego gratulacje

Opublikowano
  • Autor
Czarne xenony

Elberoth, ale orginaly bixenony chyba zawsze sa czarne czy sie myle :question: bo to jest bixenon

to jeszcze grill od S4 i będziesz miał komplet

jestem tego samego zdania pokaz swoja to bede wiedzial co rezac a najlepiej to jak juz pisalem zapraszam na zywo :a4fan:

Opublikowano
Elberoth, ale orginaly bixenony chyba zawsze sa czarne czy sie myle :question: bo to jest bixenon

Bixenony zawsze były czarne. Xenony były chromowane lub czarne.

Tu masz zdjęcia - jeszcze na zwykłym zawieszeniu (teraz mam oryginalne sportowe Audi -20mm).

http://www.audioshow.com.pl/Zdjecia/audi/

Opublikowano
  • Autor

to widze ze jeszcze brakuje mi lusterek i listw na probi ktore sa ciezko osiagalne :rolleyes: a co do zderzka to jesli bede szukal od S4 do grill tez musi byc od S4 bo od Sline nie pasuje :question:

Opublikowano

Ja lusterka trafiłem (fartem !) na ebay.de za 312 EUR ... nowe :biggrin:

W serwisie kosztują 4000zł :eek:

Reszte części kupiłem normalnie w serwisie, bo w 2003 roku podaż elementów karoseryjnych od S4 była ZEROWA (nie to co teraz).

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Potega

Opublikowano

Piękna ta twoja :a4fan: B6 marzenie może kiedyś sobie taką kupie :wink4: :oklaski:

Opublikowano

A4 :thumbup:

ale..felgi ma najlepsze jakie można kupić... :drool: marzenie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.