Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS5 8T 4.2 V8 FSI 450PS Daytona Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Złożony na ori częściach ASO - wszystko nowe, nie kupił bym od kogoś obcego ale wszystko wiem co się działo z tym autem od początku (sąsiad) a miał z tego co pamietam najechane 1000 mil

Opublikowano

nie wątpię że zrobiony dobrze ale walony był :D

Opublikowano

nie wątpię że zrobiony dobrze ale walony był :D

No tak, przez to auto straciło 50% mocy, 30% z uroku, 17% z respektu. :facepalm:

Opublikowano

nie wątpię że zrobiony dobrze ale walony był :D

No tak, przez to auto straciło 50% mocy, 30% z uroku, 17% z respektu. :facepalm:

Z tą mocą może trochę przesadziłeś , co nie zmienia faktu że bym to na pewno sprawdził ;)

Opublikowano

Navi pewnie dołożona bo to nie ori RS jak WRC już napisał

Opublikowano
  • Autor

Na 60 tys przypada mi właśnie duży serwis. Zaproponowali mi 10% rabatu na robociznę i części, idzie coś jeszcze z tego urwać?

Najlepsza cenę z Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk zaproponowało ASO TORUŃ

Opublikowano

Na 60 tys przypada mi właśnie duży serwis. Zaproponowali mi 10% rabatu na robociznę i części, idzie coś jeszcze z tego urwać?

Najlepsza cenę z Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk zaproponowało ASO TORUŃ

Jaki jest koszt za taki kompletny przegląd w RS5 ??

Opublikowano

Na 60 tys przypada mi właśnie duży serwis. Zaproponowali mi 10% rabatu na robociznę i części, idzie coś jeszcze z tego urwać?

Najlepsza cenę z Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk zaproponowało ASO TORUŃ

normalny rabat, ja w Bydgoszczy w ASO mam też taki rabat. lepszy taki niż żaden..

Opublikowano

Najlepiej dostarczyć im własne części/oleje i wyjdzie lepiej niż ten ich rabat 10%

Opublikowano

Najlepiej dostarczyć im własne części/oleje

amen :thumbup1:

Opublikowano

Świetna futa :- )

Opublikowano

Najlepiej dostarczyć im własne części/oleje i wyjdzie lepiej niż ten ich rabat 10%

ja im dostarczam tylko olej, filtry to groszowe sprawy i nie jest tak źle ;)

Opublikowano

Najlepiej dostarczyć im własne części/oleje i wyjdzie lepiej niż ten ich rabat 10%

ja im dostarczam tylko olej, filtry to groszowe sprawy i nie jest tak źle ;)

też prawda - przebicie na oleju mają x3

33 zł kontra 99

ASO Radzymińska

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Masz możliwość zmierzenia czasów?

Opublikowano

Autko mega, fotki nie oddają uroku, jesteś z okolic Miedzynia ? Pytam bo chyba mijaliśmy się jakiś czas temu na wysokości stadionu Gwiazda :oczko: , no i teraz najważniejsze - wpadaj na spoty !!! :good:

Opublikowano
  • Autor

Masz możliwość zmierzenia czasów?

Racelogica nie mam, ale chcę pożyczyć od kolegi lub wynająć na dwie doby i pomierzyć - dam znać na pewno :naughty:

Autko mega, fotki nie oddają uroku, jesteś z okolic Miedzynia ? Pytam bo chyba mijaliśmy się jakiś czas temu na wysokości stadionu Gwiazda :oczko: , no i teraz najważniejsze - wpadaj na spoty !!! :good:

Dzięki, nie z po za Bydgoszczy jestem. Na Miedzyniu pewnie widziałeś jeszcze poprzedniego użytkownika bo mieszka tam jego lady :wink:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Przy okazji, że Golf jeszcze nie sprzedany wpadła mała sesyjka... :naughty:

2n8adm0.jpg

2d18ewy.jpg

i5dpo2.jpg

Edytowane przez P.K

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.