Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Liczę na siłę internetu! Problem z samopoziomowaniem - xenon


Robert_Pod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Spalił mi się ostatnio żarnik, kupiłem nowy, jak się okazało nie była to przyczyna żarnika, a przetwornicy. Kupiłem nową, wykasowałem błąd który mi wyskoczył, "pomarańczowe światła opadające w dół" - tak to nazwę i zauważyłem iż po odpaleniu samochodu i włączeniu świateł nie poziomują się :/ Teraz kto mi podpowie gdzie leży błąd?? Bezpieczniki całe, przyznam się że jeździłem 3 dni bez włożonej niedziałającej przetwornicy w momencie oczekiwania na nową... Przy przekręcaniu kluczyka w stacyjce zauważyłem też brak charakterystycznego głośnego buczenia, które przed wymianą przetwornicy miało miejsce.. Dodam jeszcze że jeden miejscowy "szpec" pytał się mnie czy lampa po wykręceniu leżała do góry nogami?? A no leżała, bo niby jak miałem wykręcić przetwornicę?! To stwierdził że popsułem układ samopoziomowania czy jakoś tak to nazwał.. a może po prostu siadł czujnik samopoziomowania który znajduje się na lewym wahaczu?? Ktoś coś pomoże??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli musze znaleźć bardziej ogarnietego mechanika bo ten skasował mi tylko błędy a już o adaptacji nie pomyślał. Dzięki Panowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnales temat ??? mi tez nie działa poziomowanie tylko bład ze nie wyregulowane a adaptacja nie dziala bo jest bład i to jest bledne kolo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki błąd Ci sie pojawia? Jeżeli czujniki są sprawne, to można wykasowac wszystkie błędy i odrazu zrobić adaptacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blad juz nie pamietam nr ale nazwa brak wyregulowania swiatel, jak chce go wykasowac to loampy ida w gore az slychac jakies trzaski w lampach i nic dalej sie nie dzieje, blad jest nadal ale tylko jeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...