Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne


Marek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

zobaczy sie :) Na razie mi to jakos specjalnie nie przeszkadza a najwyzej sie kupi jakies lusterko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5782b1f3dee36315m.jpg

Maja inne katy, pasażera jest bardziej ku autu ale i tak lepiej wyglada niz to małe ORI, sorki za brudny wózek :gwizdanie:, pogoda i zdrowie nie pozwalają umyć :confused4:

To chyba jednak nie będę podmieniał trójkątów. Mi chodzi głównie o to żeby były pod tymi samymi kątami, więc pozostaje mi tylko chyba podmiana szkła :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5782b1f3dee36315m.jpg

Maja inne katy, pasażera jest bardziej ku autu ale i tak lepiej wyglada niz to małe ORI, sorki za brudny wózek :gwizdanie:, pogoda i zdrowie nie pozwalają umyć :confused4:

To chyba jednak nie będę podmieniał trójkątów. Mi chodzi głównie o to żeby były pod tymi samymi kątami, więc pozostaje mi tylko chyba podmiana szkła :confused4:

obawiam sie o wynik, nie wiem czy Ci plastik nie bedzie zasłaniał, ale życze powodzenia, jak zrobisz to wklej fotki zobaczymy jak to bedzie wygladać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5782b1f3dee36315m.jpg

Maja inne katy, pasażera jest bardziej ku autu ale i tak lepiej wyglada niz to małe ORI, sorki za brudny wózek :gwizdanie:, pogoda i zdrowie nie pozwalają umyć :confused4:

To chyba jednak nie będę podmieniał trójkątów. Mi chodzi głównie o to żeby były pod tymi samymi kątami, więc pozostaje mi tylko chyba podmiana szkła :confused4:

obawiam sie o wynik, nie wiem czy Ci plastik nie bedzie zasłaniał, ale życze powodzenia, jak zrobisz to wklej fotki zobaczymy jak to bedzie wygladać :good:

guardian też wymieniał szkło. Pytałem się go i po wymianie wszystko było :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak skonczysz to wrzuc fotke, bo stare lusterko jeszcze lezy to przed malowaniem mozna zrobic podmianke :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak skonczysz to wrzuc fotke, bo stare lusterko jeszcze lezy to przed malowaniem mozna zrobic podmianke :naughty:

Ja dopiero będę robił za jakiś miesiąc bo odrazu pójdą chromy In Pro :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup lewe orginał od anglika i będziesz miał dwa małe. Albo prawe i wtedy masz dwa duże :naughty:

W anglikach zawsze są dwa duże! Też myślałem nad wymianą ale mam elektrycznie składane i dałem sobie spokój!

W anglikach są takie jak u nas tylko zamontowane na odwrót ...w wersjach US sa dwa duże :gwizdanie:

tylko 2 duże, lewe małe nie było produkowane, na a4freunde.de radzili kiedyś że jak komuś pasi mieć 2 małe to bodajże z lupo trzeba przyrezać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poddajesz sie w walce o kod koloru RS4 :polew:

Narazie czekam ale coś czuję że nic z tego nie wyjdzie i pójdę w chrom :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poddajesz sie w walce o kod koloru RS4 :polew:

Narazie czekam ale coś czuję że nic z tego nie wyjdzie i pojadę w chrom :wink4:

ja już przepytałem całą mieścine i nic, mówią mi że jak przyjde z elementem to dobiorą kolor, nie mogę tego nigdzie znaleźć, już nawet pytałem trzech gości z forum co mieli, lub mają RS4 ale jak narazie bez odpowiedzi :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego raczej nic z tego nie wyjdzie :confused4:

szkoda ze w eSkach tego nie bylo, bo juz ze trzy sa w sasiednim miescie, a RS4 to najlblizej w Kraku widziałem i trudno zlokalizować właściciela... szkoda ze ten moj grill nie przyszedł w ori malowaniu bo bylo by po problemie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego raczej nic z tego nie wyjdzie :confused4:

szkoda ze w eSkach tego nie bylo, bo juz ze trzy sa w sasiednim miescie, a RS4 to najlblizej w Kraku widziałem i trudno zlokalizować właściciela... szkoda ze ten moj grill nie przyszedł w ori malowaniu bo bylo by po problemie :kwasny:

A nie możesz tej farby zeskrobać ? Pod spodem jest pzreciez ori kolor RS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego raczej nic z tego nie wyjdzie :confused4:

szkoda ze w eSkach tego nie bylo, bo juz ze trzy sa w sasiednim miescie, a RS4 to najlblizej w Kraku widziałem i trudno zlokalizować właściciela... szkoda ze ten moj grill nie przyszedł w ori malowaniu bo bylo by po problemie :kwasny:

A nie możesz tej farby zeskrobać ? Pod spodem jest pzreciez ori kolor RS4.

probowałem, ale ori kolor był chyba zrywany, bo jest tylko biały podkład, i plastik, a wiekszej czesci mi sie nie chce skrobac, bo ramka jezdzi poki co na aucie z przedliftowym grillem, a na grillu RS wyladowała przedliftowa, za duzo chromu, bedzie do zmiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego raczej nic z tego nie wyjdzie :confused4:

szkoda ze w eSkach tego nie bylo, bo juz ze trzy sa w sasiednim miescie, a RS4 to najlblizej w Kraku widziałem i trudno zlokalizować właściciela... szkoda ze ten moj grill nie przyszedł w ori malowaniu bo bylo by po problemie :kwasny:

A nie możesz tej farby zeskrobać ? Pod spodem jest pzreciez ori kolor RS4.

probowałem, ale ori kolor był chyba zrywany, bo jest tylko biały podkład, i plastik, a wiekszej czesci mi sie nie chce skrobac, bo ramka jezdzi poki co na aucie z przedliftowym grillem, a na grillu RS wyladowała przedliftowa, za duzo chromu, bedzie do zmiany...

Że też ktoś musiał specjalnie zeskrobać kolor. Ale szukającemu kodu koloru RS4 zawsze wiatr w oczy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Sorki że odświerzam temat. Ale mam okazje być w posiadaniu prawego lusterka od anglika (albo amerykana??) wiekszego. Szkło jest "martwym polem" czyli szkło od pewnego momentu (pionowej kreski) lekko się załamuję. Czy po ściągnięciu starego i założeniu nowego, nie będę miał problemów z regulacją?? i prawidłowym "widzeniem"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z tym lustrem od Anglika. A uważacie że te lusterka ala M3 nie pasują do audi a4 np bez kierunkowskazów. mi osobiście sie one podobają, co prawda jeździ już tego masa. więc może jednak te angielskie lustro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka M3 w Audi to wieś :sick3::thumbdown: Co do lusterka od Anglika to jak się zrobi ciepło i stopnieje śnieg to bedę rezał, lusterko już czeka. Jak Ci się nie śpieszy to poczekaj i jak zrobię to napiszę co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Sorki że odświerzam temat. Ale mam okazje być w posiadaniu prawego lusterka od anglika (albo amerykana??) wiekszego. Szkło jest "martwym polem" czyli szkło od pewnego momentu (pionowej kreski) lekko się załamuję. Czy po ściągnięciu starego i założeniu nowego, nie będę miał problemów z regulacją?? i prawidłowym "widzeniem"??

Denveco ja mam od anglika u siebie. Na spocie oblookasz jak przez nie widać. Przy okazji powiem Ci co i jak rzeźbiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIKER napisz w tym temacie dokładnie co i jak bo ja też jestem ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...