Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne


Marek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Panyyy ... A jak teraz siedzi (po tej wymianie srodka) obudowa ? Tzn obudowa lusterka wzgledem trójkątu ? :) Dobrze sie schodzi ? Ma ktos foty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panyyy ... A jak teraz siedzi (po tej wymianie srodka) obudowa ? Tzn obudowa lusterka wzgledem trójkątu ? :) Dobrze sie schodzi ? Ma ktos foty ?

Ja też czekam na foty i opis bo lusterko od anglika leży i czeka na rezanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje w aucie juz ale kiepsko widac :) Tzn mniej wiecej widze ale rewelki nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje w aucie juz ale kiepsko widac :) Tzn mniej wiecej widze ale rewelki nie ma ;)

Szkło zmieniałeś ? Robiłeś już coś z podmianą tylko lusterka przy tym samym trójkącie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ychyyyyyy :wstydliwy::tongue4:

NOSB zmieniaj trojkąt jest o niebo lepiej, u mnie obejdzie sie bez wymiany szkła, bo ustawiłem i wszystko ładnie widac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zalozylem ori angielskie i niby lapalo tyl ale kiepsko, ale jak wymienilem ten trojkat jest spoko, moze ktos wymieniał tylko szkło i bedziesz widział jak to wyglada :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak własnie myslałem o tym trojkacie ale zdazyłem sprzedac swoje europejskie :thumbdown: Poczekam na jakis opisy ;) U mnie tez tył łapie ale ledwie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja musze sprzedac to moje male tylko nie wiem jak to bedzie wygladac na tym angielskim trojkacie :kwasny:, musze je przymierzyc na aucie jeszcze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zalozylem ori angielskie i niby lapalo tyl ale kiepsko, ale jak wymienilem ten trojkat jest spoko, moze ktos wymieniał tylko szkło i bedziesz widział jak to wyglada :good:

A po wymianie trójkąta oba lusterka są pod takim samym kątem do samochodu ? Tzn. czy symetryczne bo głównie o to mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5782b1f3dee36315m.jpg

Maja inne katy, pasażera jest bardziej ku autu ale i tak lepiej wyglada niz to małe ORI, sorki za brudny wózek :gwizdanie:, pogoda i zdrowie nie pozwalają umyć :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy a mozesz walnąc foto samego lusterka ? chodzi mi o spasowanie trójkąta z obudową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje idealnie nie widac roznicy, no u mnie moze widac bo mam obudowe porysowana, a trójkat czysciutki, ale to do malowania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie teraz w morde pluje ze sprzedalem swoje stare lusterko :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie teraz w morde pluje ze sprzedalem swoje stare lusterko :disgust:

nic tylko by pasował to szkło wymienic i zobaczyc jak bedzie, tylko nie wiem czy to cos da :wallbash:, najlepiej jakby był ktoś kto już zakładał i sie wypowidział bo szkoda kasy jak to nic nie da :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...