Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szalone Audi A4 B5 1.8T AWT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanie czy auto ma byc uzytkowe czy typowy lansowoz? Jak chcesz normalnie smigac na skreconym gwincie to przy tych parametrach felg na przod nie wkladal bym niczego ewentualnie 5mm max zeby nie tarlo przy skreconych kolach na dobiciu a tyl 10mm i powinno byc ok.

Opublikowano
  • Autor

Auto będzie w miarę użytkowe ponieważ jest to mój jedyny samochód i trzeba pogodzić wszystko razem:) tak myślałem właśnie, żeby maksymalnie 10mm dać, dzięki za rade :)

Nie mogę znaleźć żadnej dobrej używki gwinta KW a nowego cena trochę boli. Zastanawiam się czy nie kupić nowego Ap albo Supersporta

Opublikowano

Ja kupiłem bilsteina b14. Polecam mega twardo jak się zejdzie ba dół autem. I pełen komfort ba nim. A mam porównanie do kw v2 oraz do SS i na tym b14 jest nieporównywalnie lepiej

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

eppqc6.jpg

Przed nowym rokiem przyszły takie prezenty:) lusterko zakładam na dniach a do licznika muszę znaleźć kogoś kto to ogarnie ponieważ nie znam się na tym za bardzo a nie chcę czegoś zepsuć.

Wczoraj dodatkowo wymieniłem z tyłu klocki, tarcze (TRW) łożyska, regenerowałem zaciski wraz z tłoczkami więc będzie na chwile spokój. Jutro trzeba zabrać się za przód bo autem jeżdze sporo, trasa Polska-Anglia i z powrotem więc hamulce muszą działać:)

Edytowane przez bizonek069

Opublikowano

eppqc6.jpg

Przed nowym rokiem przyszły takie prezenty:) lusterko zakładam na dniach a do licznika muszę znaleźć kogoś kto to ogarnie ponieważ nie znam się na tym za bardzo a nie chcę czegoś zepsuć.

Wczoraj dodatkowo wymieniłem z tyłu klocki, tarcze (TRW) łożyska, regenerowałem zaciski wraz z tłoczkami więc będzie na chwile spokój. Jutro trzeba zabrać się za przód bo autem jeżdze sporo, trasa Polska-Anglia i z powrotem więc hamulce muszą działać :)

z tym licznikiem to jakas wieksza rzezba jest przy wkladaniu?

Opublikowano

Licznik chyba p&p. Ile dałeś?

Opublikowano
  • Autor

Tak p&p tyle że ja zmieniam z 1/2 Fis na full fis i trzeba podłączyć pare rzeczy i zgrać a ja tego zbytnio nie ogarniam:) dałem 500 razem z wtyczką szarą i manetką

Może ktoś tutaj będzie wiedział ocb. Sytuacja zdażyła się już trzeci raz a mianowicie przy niskich temperaturach na zimnym silniku zdaża się że gdy przejadę 200/300 metrów gaśnie mi samochód. Gdy ponownie próbuję go odpalić nic sie nie dzieje, zapala się tylko kontrolka abs, esp i na komputerze świeci sie na czerwono (!) i pika dwa trzy razy. Po około 10min auto odpala i już nic się nie dzieje gdy silnik sie nagrzeje. Ktoś wie co to może być?

Edytowane przez bizonek069

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W temacie narazie wiele się nie dzieje, ale jest to spowodowane tym że auto wraz ze mną obecnie przebywa w UK..  niedługo wracam do Polski a tam powoli kompletują się różne graty które zamontuje po powrocie :) dzisiaj znajomy odebrał mi fele z malowania :)2hydi61.jpg

Opublikowano

Służę radą przy zmianie licznika, nie dawno u siebie to ogarniałem[emoji6]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny element w układance : )

 

rmnp83.jpg

Edytowane przez bizonek069

Opublikowano
  • Autor

I jeszcze jeden : ) myśle że na początku przyszłego tygodnia będzie wszystko złożone. Czekam na dystanse i lakier żeby pomalować dekielki : ) 

2e1rnmo.jpg

Opublikowano

oo czekam na relacje :)

Opublikowano
  • Autor

Przez weekend w wolnej chwili udało się pomalować parę elementów :)

sq4607.jpg

 

1494d9e.jpg

Opublikowano
  • Autor

Takie przy przedświątecznym myciem, jeszcze na zimowym setupie, ale już niedługo : P

t9a80y.jpg

Opublikowano

Ten znaczek chyba bym cofnął do srebra jednak :D

Opublikowano
  • Autor

Znaczek narazie moze srednio pasuje, ale zobacze jak się to zgra z innymi białymi dodatkami. Felgi białe już czekają na założenie( zaraz po świętach) planuje też lusterka plastilakiem na biało zrobić, jak mi się nie spodoba to zedrę gume i tyle : )

Opublikowano
2 godziny temu, bizonek069 napisał:

Znaczek narazie moze srednio pasuje, ale zobacze jak się to zgra z innymi białymi dodatkami. Felgi białe już czekają na założenie( zaraz po świętach) planuje też lusterka plastilakiem na biało zrobić, jak mi się nie spodoba to zedrę gume i tyle : )

3 do 1, że będziesz zrywał :decayed: Czekam na efekty mojego szamaństwa

Opublikowano
  • Autor

Od zawsze mi jakoś biały pasował jako dodatki do mojego auta : D zobaczymy czy masz rację już niedługo : )

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejne graty doszły : ) założyłem już opony na felgi i nawet mi sie podoba, kompromis między wyglądem a komfortem : ) niedługo wpadają na auto jak reszta, czekam tylko na założenie gwintu.

 

52dpa8.jpg

 

v58os0.jpg

 

2dv2437.jpg

Opublikowano

Obczaj w moim temacie opcje dystansie do Flatow. Mam na równo z budą. Jak zakrece gwintem to będę lekko opona się chowala.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.