Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klekot 1.9 AJM


jakubkowski84

Rekomendowane odpowiedzi

Sebidi niech się chwali swoją audiola...auto zmienił i nastała cisza w eterze

jakoś weny brak pozatym jak u większości a4 model b5 to z czym tu wyskakiwac [emoji23] [emoji23] [emoji23]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiem,wszyscy się tak zachwycali użytkownikiem gwerty,że tak super i w ogóle,Sebidi jak u siebie zrobił to wygląda jak ori,nie chciałem mu zawracać głowy więc kupiłem te myśląc, że zaoszczędze sobie kłopotu, chciałem dobrze wyszło jak zwykle...narazie będzie tak później się pomyśli

Tez jestem niezadowoliny z pracy Gwerty. Jakos wykonania pozostawia wiele do zyczenia. Strasznie przeciagal termin (pomijam tu fakt ze mial wypadek). Jak juz myslalem ze bede miec lampy i bede mogl je zalozyc to przyszly lampy ale wykonane zle bo zamiast czarnych srodkow zostawil zwykle w chromie. Teraz jak juz sa na aucie to mega paruja. I ostatnio zauwazylem ze w jednym miejscu odprysnal lakier i przeswituje chrom... jesli nadal beda parowac to musze ogarnac jakies zastepcze lampy i niech to ogarnia chociaz nie wiem czy to mozliwe bo jest tyle nawalone kleju ze ciezko bedzie to rozkleic teraz. Ogolnie lampy swieca mega ale nie po to sie placi za robote zeby sie pozniej tylko denerwowac.

Szczerze ja nie polecam... moze Gwerty kiedys byl dobry w tym a teraz...

Moze jestem przypadkiem jednym na iles tam osob ale nie zmienia to faktu ze to powinno byc zrobione na odpowiednim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak się okazuje nie jesteś jeden na ileś tam bo u mnie to samo,zacieki na tzw piano black,krawędzie tak nierówne, że dzieciaki w przedszkolu lepiej malują a tam gdzie złoty w długich to korzuch się zrobił straszny,co do kleju tak samo,napierdolone tak że już nikt tego nie otworzy,bo myślałem jakoś to poprawić..nic zobaczymy,dziś to zakładamy wieczorem i jestem ciekaw co jeszcze wyjdzie,jak ktoś kiedyś będzie chciał przerabiać to prosić Sebidi,może się da namówić,porównanie dzień do nocy,wieczorem wstawię zdjęcia jak progres.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

U mnie z opony 215/35 na 9.5j zrobilo sie 245 szerokie + dystans 20mm i z tylu wystawalo co prawda ale bez takiego dystansu by bylo spoko, pytanie jakby siedzialo od wewnetrznej strony, czy haczyloby Ci o amory :) We wszystkich swietych moge przymierzyc u siebie bez dystansu i Ci powiedziec jak to siedzi. Jakie et masz w tych rolkach?

Tam jest et 42 8 cali szeroka gumka 245/40/18

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

No to zaczynamy,warunki kiepskie ale inaczej nie mamy kiedy db6b79c797456b876153b70843e67e40.jpg

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

No i siedzi [emoji4]

post-1352470-1477085175,7068_thumb.jpgpost-1352470-1477085187,8286_thumb.jpgpost-1352470-1477085193,5261_thumb.jpg

Łatwo nie było ale jest na aucie ładnie wygląda,jutro zrobię zdjęcia za dnia bo te trochę do d*py

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

c15e782f027889d7d9f3ead87cc91ec5.jpg

Driving a German whip ⚑

40ad4a405f67b224b2e93a45ef4fc07f.jpg

Driving a German whip ⚑

d7fc1ee89ec5d7dd46c63f422c9c69a7.jpg

Driving a German whip ⚑

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada elegancko :) Wpadnij z Seba kiedys zobacze czy taka kicha jak mowicie :) Najwyzej dam wam moje bihalogeny a Ty mi te oszczane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada elegancko :) Wpadnij z Seba kiedys zobacze czy taka kicha jak mowicie :) Najwyzej dam wam moje bihalogeny a Ty mi te oszczane :D

W ten czwartek się widzimy na makro 100%

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat przyzdechł

[emoji23] [emoji23]

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej no pokaż te siniaczki, jakieś turbo słyszałem wpadło i na 200 kunia będzie robione i swap na najmocniejsze i najbardziej szalone heble zgapiasz ode mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...