Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te 100-200 robiłeś na setupie 300/622 ?

Opublikowano
W dniu 16.06.2018 o 20:44, pksmlody napisał:

- "Regenracja" wału napędowego;

z ciekawości można prosić o jakieś szczegóły ? gdy ja miałem problem nikt nie chciał dotykać tego złomu... na hasło B7 wszyscy dostawali gęsiej skórki.

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, marcin4x4 napisał:

te 100-200 robiłeś na setupie 300/622 ?

Nie. Filmy były kręcone na starym programie. Musiałbym zrobić nowe.

15 godzin temu, marcin4x4 napisał:

z ciekawości można prosić o jakieś szczegóły ? gdy ja miałem problem nikt nie chciał dotykać tego złomu... na hasło B7 wszyscy dostawali gęsiej skórki.

Musialbym zapytać się w graftechu jak się nazywa warsztat ale podobno mega profi robota. 

Opublikowano
7 godzin temu, pksmlody napisał:

Nie. Filmy były kręcone na starym programie. Musiałbym zrobić nowe.

no właśnie, na 300 kunia to nie wygląda.

7 godzin temu, pksmlody napisał:

Musialbym zapytać się w graftechu jak się nazywa warsztat ale podobno mega profi robota. 

można wiedzieć jaki koszt regeneracji samego wału ?

 

Opublikowano
  • Autor

No i jest na aucie ?:

rQ6tkCs.jpg

gGX5uY4.jpg

d3HMMOh.jpg

6yip0sl.jpg

vmdW7UH.jpg

i3ZgIHX.jpg

jXC86Yr.jpg

F1zstWo.jpg

8fTIedw.jpg

Funkcjonalność w sumie bez końca... RNS-E na prawdę może się schować. Wygląd wg mnie niczego sobie.

+ Strzeliłem dzisiaj kilka fotek po tym jak delikatnie, w końcu, posprzątałem w aucie ?

nb9SqQ2.jpg

44Budjw.jpg

ZdCc6KU.jpg

YUzvCQ7.jpg

s1gyKrX.jpg

PcehUGD.jpg

 

 

 

Opublikowano

Co do radyjka,miałem rok temu z Androidem 7 ale w tym roku od razu przesiadłem się na Androida 8 i mam ten sam model co Ty i nie narzekam,po prostu totalny wypas.Jedyny minus to głośniki na tyle ale odpowiedni adapter,kilka minut żeby go podłączyć i gra całość extra. Jakość muzyki jest bardzo dobra,polecam tez zamontować antenę DAB+ bo z falami radia jest roznie,wcześniej miałem Concert II. A już tyle osób mi mówiło wsadź RNS będziesz bardziej zadowolony,szanuje każdego gusta i wgl ale każdemu jednak będę polecał Androida. 

Opublikowano

Takie radyjko fajna sprawa i tańsza opcja, ale dla mnie osobiście to jednak nie to samo co ori. Najważniejsze, że Wam się podoba i jesteście zadowoleni z możliwości radia.

Przez Alie zamawiałeś radio? Mogłeś kamerkę w uchwyt zamówić, to wyglądałoby pod ori. Ktoś kiedyś dawał linka na forum do takiej kamerki.

 

edit: znalazłem https://www.dropbox.com/s/dhxae3wiivug93i/montaż kamery w miejsce oryginalnej klamki klapy - AVANT.pdf?dl=0

 

Edytowane przez Marcin Lipiński

Opublikowano
  • Autor

Zamawiane z allegro. Kamerka była w zestawie i totalnie mi nie przeszkadza tam gdzie jest ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W aucie konieczne były małe zmiany.

Po 1. Pojawił się check na tablicy - diagnoza - klapki kolektora ssącego.

Po 2. Przestała działać klima :facepalm:

Szybka decyzja. Auto pojechało do CK Project Pana Kamila we Wrocławiu na ulicy Bardzkiej 30.
Klapki kolektora ssącego powiedziały papa.
Klima dostała nowe podzespoły:
- Kompresor hella
- Osuszacz hella
- Skraplacz ava
- Dławik nrf
- Filtr powietrza z węglem
- I jeszcze jedna rzecz o której zapomniałem... ?
- Cały układ wypłukany, itd...

Check po klapkach pozostał, muszę podjechać gdzieś do tunera żeby je wykodować. Klima chłodzi tak, że jeżdżę w kurtce :buahaha:

Kamil pozytywny gość, ma wiedzę i "fajną dziuplę". Polecam usługi tego mechanika :thumbup1:

I jeździmy dalej... :smiley:

 

Opublikowano

Audi i tak to wymyśliło dobrze ponieważ w razie awarii się zacinały i to wszystko, co innego w BMW gdzie sie urywały wpadały do silnika i robiły spustoszenie :D Wyłączysz je programowo i problem z głowy ;) 

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli auto zostanie jeszcze ze mną w przyszłym miesiącu to podjadę żeby to wyłączyć. Tym razem może do Mirka z VagTune, tam mnie jeszcze nie było :tongue:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ćwiartka przy piątku pękła ?

Nm0zfmI.jpg

Opublikowano

To i tak dobrze...

U mnie niedługo 300 :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

@Adam87 i bardzo dobrze! W końcu się maszyny docierają! ?

A przy okazji zobaczyłem, że mój wątek na A4 klub w dniu wczorajszym świętował drugie urodziny ?

Opublikowano
Godzinę temu, pksmlody napisał:

@Adam87 i bardzo dobrze! W końcu się maszyny docierają! ?

A przy okazji zobaczyłem, że mój wątek na A4 klub w dniu wczorajszym świętował drugie urodziny ?

He he faktycznie, niech się docierają?

Gratulacje drugiego roczku na forum  ?? pisz do prezesa o jakieś ulgi :buahaha:

Szkoda tylko, że autko sprzedajesz.... no ale myślę, że twój projekt trafi dalej w dobre ręce :thumbup1:

Opublikowano
W dniu 28.09.2018 o 18:52, Adam87 napisał:

To i tak dobrze...

U mnie niedługo 300 :facepalm:

A u mnie 700 :rotfl:

Opublikowano
34 minuty temu, H4mm3R napisał:

A u mnie 700 :rotfl:

Ew. 700 km do wymiany oleju:whistling:

450 000 km widziałem w b8 znajomego ale jeździł do Norwegii kilka razy w roku przez pare lat :decayed: 

Opublikowano
  • Autor

@H4mm3R SRSLY? ?

Opublikowano

Będzie tyle, tylko dla ubezpieczalni skręcam i już drugi raz 400 wbiło :grin:

Opublikowano
  • Autor

Panowie... auto sprzedane ?

W przyszłym tygodniu porobie kilka "pozegnalnych" zdjęć, udzielę kilka informacji i zamkniemy temat ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.