Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody


pksmlody

Rekomendowane odpowiedzi



Co to za zapch? :mysli:

Co teraz chcesz kupic? :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Areon Gold Perfume 50ml. Baaardzo przyjemnie pachnie!

Nie zdradzam tajemnicy ^^

Edytowane przez pksmlody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapach jest ok ale jego trwałość żadna. :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapach jest ok ale jego trwałość żadna. :mellow:


Czyli dalej California Scient najlepsza? :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, afroo. napisał:

Zapach jest ok ale jego trwałość żadna. :mellow:

Z tym bym mocno polemizował , u mnie cały czas trzyma, każdy kto wchodzi czuje, kwestia żeby auto przeszło zapachem, jak kupiłem niedawno a3 tez gość używał Areona ale innego zapachu, miesiąc zajęło za nim się go pozbyłem , druga rzecz to jak ktos używa różnych zapachów to ciezko aby taka mała buteleczka wyeliminowała zapachy, trzeba go jakiś czas używać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od roku. Po aplikacji na drugi dzień nie czuć prawie nic. Zarówno w lato jak i w zimie. I to nie tylko moja ocena ze względu na przyzwyczajenie do zapachu ale też osób, które nie jeżdżą ze mną na co dzień. Sam również jestem dosyć mocno wyczulony na zapachy stąd ta ocena. Mimo wszystko nie zmieniam na nic innego, a tym bardziej owocowego. Nie cierpię mdłego zapachu wewnątrz samochodu. Areon w wersji Gold trafia w moje gusta.

Na forum parę osób wspominało o słabej trwałości. Ty Leszku od początku broniłeś trwałości Areona. Nawet kupowany z linku, który sam podsyłałeś. Nie mam pojęcia skąd tak skrajne odczucia. Ale jak już wspominałem poza trwałością zapach bardzo elegancki. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie tam sa nuty zapachowe? Albo jak co pachnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, afroo. napisał:

U mnie od roku. Po aplikacji na drugi dzień nie czuć prawie nic. Zarówno w lato jak i w zimie. I to nie tylko moja ocena ze względu na przyzwyczajenie do zapachu ale też osób, które nie jeżdżą ze mną na co dzień. Sam również jestem dosyć mocno wyczulony na zapachy stąd ta ocena. Mimo wszystko nie zmieniam na nic innego, a tym bardziej owocowego. Nie cierpię mdłego zapachu wewnątrz samochodu. Areon w wersji Gold trafia w moje gusta.

Na forum parę osób wspominało o słabej trwałości. Ty Leszku od początku broniłeś trwałości Areona. Nawet kupowany z linku, który sam podsyłałeś. Nie mam pojęcia skąd tak skrajne odczucia. Ale jak już wspominałem poza trwałością zapach bardzo elegancki. :thumbup1:

Hmm kurcze, no ja dwa lata używam, rózne inne tez testowałem, może dlatego że dużo psikam, sam nie wiem, zawsze na siedzenia używam,  oparcie i siedzisko po dwa trzy strzały na jedno i drugie, i z tyłu i przodu, plam nie zostawia czy to na siedzeniach czy podsufitce, teraz to juz ciezko powiedzieć bo na bank całe auto mi przeszło tym zapchem, nawet jak otworze z tyłu klape to czuje, no ale co zrobić, rózne odczucia, ogolnie raczej do tych delikatniejszych należy, u Mojej ukochanej chyba 3 zużyłem w miesiać plus wietrzenie auta żeby dopiero tylko on był wyczuwalny, koles uzywał chyba Areona Black jak kupiłem auto ale do nawiewu, ciezko było się Goldowi przebić, "dramat" pozbycie się tego zapachu:decayed:

To takie nie wiem jak to nazwać, no meskie perfumy chyba, tak bym to raczej opisał.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jakie odczucia u Łukasza będą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, FroS-t napisał:

może dlatego że dużo psikam, sam nie wiem, zawsze na siedzenia używam,  oparcie i siedzisko po dwa trzy strzały na jedno i drugie, i z tyłu i przodu

Też tak strzelam, do końca dnia jest ładnie. Na drugi dzień coś tam czuć ale słabo bardzo i do 48h nie czuję go wcale. ; \

 

35 minut temu, cinkers napisał:

Jakie tam sa nuty zapachowe? Albo jak co pachnie?

18 minut temu, FroS-t napisał:

To takie nie wiem jak to nazwać, no meskie perfumy chyba, tak bym to raczej opisał.....

Dokładnie tak. Męskie samochodowe perfumy. Jeśli czujesz się nie świeżo to możesz sobie psiknąć na koszulę w razie czego. :decayed:

 

16 minut temu, FroS-t napisał:

Zobaczymy jakie odczucia u Łukasza będą:)

Też jestem ciekaw. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje odczucia trzeba będzie chwilę poczekać... :wink:

Na razie ... pachnie :decayed:

Nie używałem wcześniej żadnych perfum czy zapachów bo mnie drażnily. Ten mi pasuje i co ważniejsze, żonie również :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie taki perfum najlepiej kupić ? Masz link do tego, albo ktos tu handluje tym ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pogoda całkiem całkiem, auto zostało więc umyte :)

Kilka fotek na szybciutko i do domku:
AyxBagQ.jpg
wN0A5uz.jpg
mbBr9X6.jpg
okkUBqq.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koza koza ale za to zadbana na maksa:good: tylko wydechy nie mój klimat ale reszta bomba :blowup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Leszek!
Po nowym roku będę modził lampy + parę drobiazgów. Na pewno się pochwalę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moje końcówki w porównaniu do Twojego wydechu to faktycznie mini :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mody lamp przednich uznaję za zakończone :)

Podziękowania ślę do: @kaju @bidzio1 @H4mm3R @blade13

Środki lamp zostały pomalowane w czarny mat, a wewnątrz zainstalowano nowe żarniki D1S Osram Night Breaker 4350K oraz soczewki A4 B8 FL.

Efekt:

746d4fe256fd4b87.jpg

Przepraszam za brudne auto :decayed: I tak wiem wiem, spasowanie zderzaka trzeba poprawić :P

Dodatkowo na pokładzie zawitał moduł doświetlania zakrętów, a działa tak:

 

Na dzisiaj wszystko, kolejne realizacje w przyszłym roku :decayed:
 

Życzę wszystkim serdecznie wszystkiego dobrego w nowym roku, hej! :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wszystkiego dobrego w nowym roku :hi:  

 

Zmiana soczewek na B8.5 to jeden z lepszych modów w B7  :wink:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...