Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wąż odma pekl pomocy


Dawidepd

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Koledzy mam problem mianowice zalważyłem od wczoraj ze pod autem pojawiły sie male plamy oleju . Zdjolem oslone silnika ta plastykowa co masz np znaczek audioli 19.DI i pod znalazlem pekniety wąż . Moze to byc wina tego oleju czy trzeba to wymienic a olej szukac dalej moze jakas uszczelka czy cos ? http://www.fotosik.pl/u/dawidunw/album/2365135dwa pierwsze zdjecia

Edytowane przez Dawidepd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego

po 1 zmień kod silnika w profilu

Po 2 jak napiszesz post to go przeczytaj nim go wyślesz. Czy to co napisałeś trzyma sie kupy.... ;)

A wracając do Twojego pytania

Tak trzeba to wymienić . Raczej to jest przyczyną wycieku oleju do komory silnika

Szukaj : Rura odpowietrzająca 028 103 509 Koszt w ASO to około 69 zł

Edytowane przez OLIVER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie w poniedzialek to zrobesobie. Bo juz myslalem ze moze jakas uszczelka czy cos dalej . Mam nadzieje ze to wymienie i bedzie gicior. Powiedz mi ogarniasz troche vcds lite ?? Jaktak daj znac na pw mam pare pytan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się pojawiały plamki oleju pod autem.

Miałem również pekniętą m.in tą rurkę co kolega na zdj pokazał. Ale przez nią mało co oleju mi waliło (praktycznie pare kropeczek oleju w komorze silnika)

Silnik wymyłem i wyciek zlokalizowany. Rura odpowietrzająca, tyle że ta dłuższa, co z tej puszki idzie do głowicy (028 103 491M), taaam to się dopiero działo :decayed:

Przy łączeniu z samą głowicą, rura popękana, oring też już pewnie nie trzymał. Koszt też mniej więcej taki jak tej krótkiej rurki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze kolego u mnie to z tego leci bo musialem zakleic jak narazie izolacja i nie ubywa mi oleju jak narazie norma jest wiec chyba jest dobrze bo wczesniej widzialem ubytek. Tylko kolego mam taki problem ze nie moge tego nigdzie kupic. W 3 hurtowniach nie ma dzwonilem do dwoch ASo i produkt w tym roku w marcu zostal wycofany. I szukam. Ma moze ktos nawet używke w dobrym stanie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem miesiąc temu w motoryzacyjnym i nie było problemu.

A jeśli faktycznie wycofane, to szroty zostają. Ewentualnie obdzwonić jakieś sklepy, akurat może będzie jeszcze na stanie, aukcje itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem..

Usłyszałem, że akurat nie mają na stanie. Mogą zamówić ... z serwisu .... sic :/

Na razie podziekowałem, ale jeśli faktycznie wycofane, to pupa blada ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamowilem moim zdaniem zamiennik mowia ze nowy i oryginal. za 102 z wys. Firmy kayaba chyba

Edytowane przez Dawidepd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...