Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc, wiem ze jest dużo tematów na temat lamp ale juz sie pogubiłem.

Raz pisze ze jak są zespolone to trzeba ciąc a raz pisze ze nie.

Wiec jak to jesy dokładnie z tymi lampami?

http://moto.allegro.pl/item165373098_lampy_nowe_audi_a4_95_99_clear_angel_eyes_.html

A co myslicie o tych lampach na tył http://moto.allegro.pl/item165320358_lampy_tylne_nowe_audi_a4_clear_lexus_design.html

?

Z góry dzieki za odp.

Pzdr.

Opublikowano
Czesc, wiem ze jest dużo tematów na temat lamp ale juz sie pogubiłem.

Raz pisze ze jak są zespolone to trzeba ciąc a raz pisze ze nie.

Wiec jak to jesy dokładnie z tymi lampami?

http://moto.allegro.pl/item165373098_lampy_nowe_audi_a4_95_99_clear_angel_eyes_.html

A co myslicie o tych lampach na tył http://moto.allegro.pl/item165320358_lampy_tylne_nowe_audi_a4_clear_lexus_design.html

?

Z góry dzieki za odp.

Pzdr.

Bardziej podobają mi się te http://www.allegro.pl/item168284513.html

Co do przednich lamp, to kupując oryginalne Valeo takie jak montowane w A4 po liftach, to musisz przycinać błotnika. Za to masz bardzo dobrą jakość i wygląd al'a Audi.

Podałeś link do zespolonych Sonarów - nie musisz nić ciąć, w zamian masz dużo gorszą jakość i wygląd al'a BMW

Opublikowano
A co myslicie o tych lampach na tył http://moto.allegro.pl/it...xus_design.html

Wg mnie są beznadziejne. jeszcze pod lapą to ustrojstwo , fuj.

[ Dodano: 21-02-2007, 17:12 ]

Te , które wskazał Rajmondo, już są lepsze, ale bardzo ładne są lampy po drugim lifcie.W dodatku masz ori i nic sie nie odkleja itd, itp.

[ Dodano: 21-02-2007, 17:15 ]

Raz pisze ze jak są zespolone to trzeba ciąc a raz pisze ze nie.

Ale nie wiadomo, które chcesz wymienić bo tylne lampy nie są dzielone, tylko przednie były dzielone w zależności od którego liftu pochodzą.

Pokazujesz zdjęcia tylnych.

Opublikowano

mam angel eyes chrome zespolone nic nie trzeba rezać,swiecą naprawde swietnie,nie parują i wyglądaja miodzio :lol: ....słyszałem sporo negatywnych opini na temat tych lamp ale ja nie mam nic do zarzucenia :cool:

Opublikowano

własnie wskoczylem wiec sie dołączę do tematu.

Ja widzialem w mnieczech diodowki takie jak Rajmondo tylko cale czerwone i zachodzace na bok uta. Efekt jak dla mnie za...b..cie :eek: .

Ale niestety nie znalazlem jeszcze takich.

Opublikowano

Ja widzialem w mnieczech diodowki takie jak Rajmondo tylko cale czerwone i zachodzace na bok uta. Efekt jak dla mnie za...b..cie :eek: .

Ale niestety nie znalazlem jeszcze takich.

Szukałeś tutaj?

http://moto.allegro.pl/search.php?string=a4&category=4137&country=1

Opublikowano

Daj spokoj z tymi lexusami do tylu :eek: Przod angel eyes jeszcze, ale tyl w zyciu !! :biggrin:

Opublikowano

Jeżeli chodzi o przód to nie radzę ci kupować tych lamp. Ja mam takie u siebie, wyglądały ładnie przez dwa miesiące - jak była słoneczna pogoda. Teraz po zimie są cały czas zaparowane - gdzieś dostaje się do nich woda i zaczęły się luszczyć od środka. Poza tym nie pasują dokładnie do karoserii - kierunkowskazy źle przylegają, no i jakość oświetlenia też pozostawia wiele do życzenia. Będę musiał je niedługo zmienić, może polecacie jakieś lampki pasują bez żadnego przerabiania?

SONAR - nigdy więcej;)

Opublikowano

Jezeli chodzi o przod to tylko i wylacznie ori. Valeo 99-00...troszke blaszke podetniesz a efekt jest super (jakosc , wyglad)...a z tylu to 2lift bo wynalazki typu lexus szybko zaparuja albo sie rozpadna a jak to wyglada to chyba nie musze pisac...bez komentarza :evil:

[ Dodano: 22-02-2007, 14:03 ]

Teraz po zimie są cały czas zaparowane - gdzieś dostaje się do nich woda i zaczęły się luszczyć od środka.

Proponuje udroznic otworki...pewnie sa przysloniete plastikami :wink:

Opublikowano
Jezeli chodzi o przod to tylko i wylacznie ori. Valeo 99-00...troszke blaszke podetniesz a efekt jest super (jakosc , wyglad)...a z tylu to 2lift bo wynalazki typu lexus szybko zaparuja albo sie rozpadna a jak to wyglada to chyba nie musze pisac...bez komentarza :evil:

Też tak twierdzę. Dlatego też ori Valeo czekają na montaż (razem z przesyłką wyszły 410zł/szt), a za tylnimi lampami się rozglądam. Do tyłu chciałem jakieś "używki", ale to nie takie proste, trudno je dostać (kilka razy dziennie przeglądam Allegro w ich poszukiwaniu).

Nówki są, ale też jest ich mało: http://www.allegro.pl/item166036302.html - mają jakiś dziwny odcień, różowy?

Opublikowano
Nówki są, ale też jest ich mało: http://www.allegro.pl/item166036302.html - mają jakiś dziwny odcień, różowy?

Ja tez b.długo polowalem na tylne lampy po 2 lifcie...jedna kupilem na allegro a druga u siebie na gieldzie...ale oplacalo sie wydac nie mala kase i troche poczekac bo efekt naprawde jest zadawalajacy :wink:

Opublikowano
Proponuje udroznic otworki...pewnie sa przysloniete plastikami :wink:

Właśnie, że nie mam tych plastikowych zaślepek a dalej parują -

po prostu SONAR to jedna wielka lipa

Opublikowano
Właśnie, że nie mam tych plastikowych zaślepek a dalej parują -

Dziwne...a jesli nie masz to zrob sobie po 1 malym otworku :wink:

Opublikowano

Gdy mialem dylemat, które lampy wybrać jeden ze sprzedawców udzielił mi takiej informacji:

4220794 (9-02-2007 19:57)

sonar slyna z tego ze 30% paruje sa nieszczelne ale co do jakosci wykonania i swiecenia to nie powiedzialbym nic zlego mialem te lampy w rekach nieraz a kolega ma takie w swoim aucie i jest zadowolony no i wygladaja zupelnie inaczej niz FK - de facto lampy FK do a4 to tylko pudelko FK a w srodku lampy DEPO

Opublikowano

Mam pytanie jestem nofy na forum i chciał bym sie dowiedziec czy wsystkie lampy z modelu 1999 do modelów nizszych w a4 tak słabo świecą?

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 24-02-2007, 14:47 ]

skoro jesteś nowy to zajrzyj do działu Newbie i regulaminu

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
A co myslicie o tych lampach na tył http://moto.allegro.pl/it...xus_design.html

mam te lampy i maja wielkiego buraka zrobionego otóz po założeniu ich przerwa między klapą bagaja a tą lampą jest przypałowo wielka. wku...ny jestem bo 120 euro dałem a efekt taki sobie :cry:

EDIT.............................

zapomniałem dodac że ta nakładka niby chromowana pod lampą to gówno przykręcane na 4 wkręty i można je wymienić na nakładkę czarną która jest w zestawie.chciałem wymienić na moją nakładkę w kolorze lakieru nadwozia ale okazało sie że jest ona na 6 zatrzasków i za chiński ryż nie pasuje do tego badziewia z lexusa.nigdy więcej z lexusa :bicz:

Opublikowano

Nie ma to jak poczciwe ori. lampy po 2 lifcie :wink::cool:

Opublikowano
Nie ma to jak poczciwe ori. lampy po 2 lifcie :wink::cool:

właśnie na te po drugim lifcie będe zakładał albo te bo grubo wyglądają http://www.allegro.pl/item168284513.html#photo .tu w hiszpani to co drugie auto lata na tej wiosce z lexusa.

ma ktoś załozone te lampy? http://www.allegro.pl/item168284513.html#photo

jak wygląda spasowanie z tylna klapą? bo nakładka z tego co widze to będzie pasować z ori :biggrin:

Opublikowano
Jezeli chodzi o przod to tylko i wylacznie ori. Valeo 99-00...troszke blaszke podetniesz a efekt jest super (jakosc , wyglad)...a z tylu to 2lift bo wynalazki typu lexus szybko zaparuja albo sie rozpadna a jak to wyglada to chyba nie musze pisac...bez komentarza

Szewczenko7 piszesz, że ori sa najlepsze, bo widocznie nie lubisz tuningu...:(:(:( ale nie przekonuj innych, zeby tez nie tuningowali swoich a4 :a4fan:

Ale na szczęście sa tutaj tacy, co kochają tuning i lubia coś zmieniac, zeby wygladało inaczej niż inne auta tej marki poruszające sie po naszych - polskich drogach...

Fakt, że ori lampy do przodu zespolone valeo sa ładne i tył po II lifcie tez jest OK (najładniejsze ze wszystkich.... SERYJNYCH)

Ale lampy tuningowe (np typu lexus lub diodowe wyglądają inaczej i pozwalają wyróżnić nasze niunie z tłumu aut...

Wszystko zalezy od tego, kto co lubi...

Wiec poszanuj wybory innych i ni eprzekonuj wszystkich na orginalne lampy...

pozdro dla wszystkich :a4fan:

Opublikowano

Po pierwsze nikogo tutaj nie przekonuje (czytaj uwaznie) po drugie to lampy typu lexus itd. nie dorastaja do piet swoja jakoscia i ogolnie wygladem zdecydowanie ze wskazaniem na lampy po II lifcie a po trzecie to chyba na tym forum wiekszosc ludzi uznaje seryjne lampki ori. to ori. i wyglad maja lepszy niz wszystkie lexy razem...takze przemysl sprawe :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.