Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b7 2.0 TDI 2007r. Pomoc przy zakupie.


Supreme

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuje zakup samochodu Audi A4 2.0 TDI 136 km. 2007r. przebieg ok 260.000 przy 255.000 wymieniony rozrząd.

Jutro chce go zabrać na stacje diagnostyczna i chcialbym go dokladnie sprawdzić.

Tutaj prośba do znawców, na co zwrócić szczegolna uwagę przy sprawdzaniu samochodu.

z góry dzieki

pozdrawiam

Edytowane przez Supreme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa jaki kod silnika np blb bpw,bre. ..przy takim przebiegu o ile nie jest kręcony trzeba zaglądnąć do pompy oleju i sprawdzić stan zabieraka regeneracja ok 600 PLN plus ok 300 PLN robocizna lub przejście na pompę z 1.9 tdi do sprawdzenia stan turbawki. Koledzy dalej pewnie jeszcze coś do piszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.000zl. Są niby jakieś dokumenty z serwisu audi z pieczatkami i potwierdzeniem przebiegu. Zreszta mysle ze jak ktos chcialby cofac to by robil to tak jak widzialem w wiekszosci cofanych, ktore maja identyczne przebiegi.

ile to juz samochodow nie widzialem 200.*** i tam jakies grosze pod gwiazdkami co by troche przejezdzil jeszcze ;d albo wiekszosc po 160-180.000. Jednak pewnosci nie mam i reki sobie uciac nie dam dlatego chce go jutro dokladnie sprawdzic i chcialbym zapytac n co Tutaj zwrocic najwieksza uwage


i do lekkich poprawek lakierniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiglo jakieś

Tydzień temu pewien klient Małysza z 2002r w awx sedan który wyglądał tragicznie sprzedał jakiemuś tumanowi za 20500zł.uwierzcie auto tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiglo jakieś

Tydzień temu pewien klient Małysza z 2002r w awx sedan który wyglądał tragicznie sprzedał jakiemuś tumanowi za 20500zł.uwierzcie auto tragedia

dał aż tyle dlatego bo dowiedział sie, że go serwisowałeś :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiglo jakieś

Tydzień temu pewien klient Małysza z 2002r w awx sedan który wyglądał tragicznie sprzedał jakiemuś tumanowi za 20500zł.uwierzcie auto tragedia

dał aż tyle dlatego bo dowiedział sie, że go serwisowałeś :grin:

No właśnie nie... ja tam tylko IC wymieniłem bo go rozsadziło, mysle ze ktos był zafascynowany felgami,szroka listwą S na drzwiach przykrecona na wkrety do regipsów i dokładkami S4 na przednim i tylnym zderzaku z podwujnym wydechem od Pb... prawdo podobnie na zdjeciach auto mogło dobrze wyglądac ale na żywo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tydzień temu pewien klient Małysza z 2002r w awx sedan który wyglądał tragicznie sprzedał jakiemuś tumanowi za 20500zł.uwierzcie auto tragedia

A słyszałem historie :P

21 za b7 2007 rok ... :facepalm: okazja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to gosc sie jebnal bo dopiero co zostala sprowadzona i ten pracownik nawet ceny nie znal. Potem dzwonie do wlasicicela i dogaduje z nim i pytam czy to ostateczna cena a on ze jaka ? ja mowie panski pracownik mowil 21000 a on no juz trudno jak tak powiedzial to musi zostac . Czyli pewnie chcial wiecej.. No ale nadal nie dostalem odpowiedzi na co zwrocic uwage przy przegladaniu ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja B7 1.9 tdi sprowadzona zeszłym roku z DE kosztowało powyżej 30 tys zł więc nie wiem skąd takie ceny ??? Mobile de i tam też nie ma cudów denominowanych z Euro na PLN

Edytowane przez Axel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosilbym jednak o jakies rady, jak juz kupie albo nie kupie to wtedy mozemy pogdac kto ile dal ile kosztuja itp itd ;d Teraz potrzeba mi konkretow bo za 30 min bedzie test ;p


Jednak nie kupiona, przyjechal znawca kolegi ojciec co sam jest handlarzem i tam zgnoil ziomeczka ostro. Co prawda furki szkoda bo ladna ale nie ma co gowna kupowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie kupiona, przyjechal znawca kolegi ojciec co sam jest handlarzem i tam zgnoil ziomeczka ostro. Co prawda furki szkoda bo ladna ale nie ma co gowna kupowac

to się tobie tylko wydawało, że ładna.

Jeżeli oczekujesz porad, to z nich korzystaj.

a4 z 2007 roku za 21000 to żarcik jakiś. Musi być coś nie tak.

Pytanie jak bardzo będzie to kosztowne po zakupie...

Z reguły oszczedność/okazyjność będzie kosztowała dokładnie dokładnie tyle samo ile zaoszczedzono + nerwy + czas + ew. koszty wtop przypadkowych mechaników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją a4 kupowałem ok. roku temu, odradzano mi 2.0tdi ale się napaliłem i masz, koszta koszta koszta...koszta jeżeli chcesz mieć auto w którym nie będziesz myślał kiedy pęknie ci głowica albo zatrze pompa oleju kup coś innego, oczywiście zdarzają się wyjątki, ale wystarczy wejść w temat 2.0 tdi i non stop ktoś ma problem, dlatego naprawdę zastanów się ;) jeżeli masz żonę to też przeje*** :D

za swoją dałem cenowo ponad 10k więcej niż ty chciałeś.

Edytowane przez lolq1660
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie są nastawieni na okazje i myślą że ten akurat egzemplarz jest inny niż wszystkie, ja za swoją(05r.) pół roku temu dałem 26. ma 400tyś na budziku, a ludzie dotej pory pukają sie w czoło że za drogo, bo jest na pęczki za 20 do kupienia i z połowe mniejszym przebiegiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście zdarzają się wyjątki, ale wystarczy wejść w temat 2.0 tdi i non stop ktoś ma problem,

trudno się spodziewać watkow pt. mam 2.0 tdi nic mi sie nie psuje, pomocy! :kox:

ponadto, popatrz ile jest wątków nt. 1,9 tdi VP, to jest dopiero paździerz... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...