Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałki z wodą po raz 300. Strona kierowcy.


Munro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak to często bywa mam problem z wodą na dywaniku pod nogami kierowcy. Uszczelka z pod komputera usunięta i zalepione fest silikonem. Potem polewajac woda zauważyłem że woda leciała po przewodach od sprzęgła. Zalepilem silikonem od strony silnika i niby tamtad już nie leci (wtedy serio fest się lało). Problem nie ustąpił. Rzeczywiście trochę dłużej zajęło zalanie ale dywanik znów mokry. Samochód mial kiedyś instalacje gazowa, i zostały małe dziurki w podłodze oraz brakuje jednego kapsla w podłodze. Myślicie że tamtędy aż tak lala by się woda? Jest cień szansy źr był to Anglik, czy istnieje możliwość że ściana grodziowa została jakoś nieszczelnie zespawana? Uszczelka od linki od maski wygląda na ok i po niej też się nie leje. Szyba była zmieniana, a nad nią mam dwa małe purchle. Możliwe że woda leje się po słupku? Bo niby nie ma widać skąd ta woda leci a jednak ciągle jej przybywa. Macie jeszcze jakieś pomysły? Co prawda ubywa mi płynu chłodniczego, szyby fest paruja ale po środku jest sucho, ze strony pasazera też, a tego zapachu nie czuje wcalem. Po progu też się raczej nie leje, wygląda na sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się w tygodniu zalepic podłogę potem ta masa antykorozyjna wypsikam. Zdejmować słupki i będę polewac woda.jesscze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...