Opublikowano 10 Października 20169 l Witajcie. Jaki jest mniej wiecej koszt regeneracji turbiny a jaki nowej turbiny do Audi a4 b6 1.8 T 150 KM 2001 rocznik. I jaka cena zmiany turbiny w aucie
Opublikowano 10 Października 20169 l Wyjęcie i włożenie turbiny to około 300zł, koszt regeneracji w dobrym warsztacie 800-1200zł
Opublikowano 10 Października 20169 l Do tego czyszczenie układu dolotowego (całego) i profilaktyczna kontrola układu smarowania
Opublikowano 10 Października 20169 l Autor a jak polecacie? regenerowac czy nowa? I gdzie kupic najlepiej?
Opublikowano 10 Października 20169 l Co człowiek to opinia, jedni zregenerowali i jeżdżą, innym z kolei wysrała się po 10kkm także decyzja należy do Ciebie. Za nową będziesz musiał sporo kwitu wyłożyć.
Opublikowano 11 Października 20169 l A z ciekawości co się stało że masz do wymiany? Luzy na wirniku czy coś innego?Ja 2 turbiny regenerowałem 1.9tdi i 1.9cdti. Koszt jak wyżej 1100zl+plus wyjęcie i czyszczenie 1500.W tdi robiłem to profilaktycznie gdyż miała zapieczone kierownicę i czasami przeladowywała tu koszt był mniejszy 400zl. Samo czyszczenie, regulacja kierownicy, nowa grucha i tyle.Gwarancja jest na rok lub 20tys robiłem to w takim zakładzie gdzie jest polecany przez firmę od turbiny.Nowa pewnie kosztuje z 3-5tys pytanie ile jeszcze chcesz mieć auto :-)Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka ps. widziałem 2 turbinki od 1.8t bex jeśli dobrze pamiętam pozostał jedynie korpus ;P Edytowane 11 Października 20169 l przez Klawisz-84
Opublikowano 11 Października 20169 l Czyli już otwierałeś przewód, jeździsz ostro czy spokojnie bo mi np. przy spokojnej jeździe nie pił nic oleju teraz jak robiłem program i obroty latały pod 6-7tyś troszkę poszło oleju ale na teraźniejszą jazdę nie obawiam się co do samej kondycji turbiny. Przemyśl to spokojnie bo kupno nowego turbo to sporo kasy ale jeśli masz zaufany serwis gdzieś w okolicy to dobra regeneracja jest opłacalna
Opublikowano 11 Października 20169 l Autor jak wyjechałem na trase z 600 km to spalil z 300 ml oleju. po miescie mniej wrecz mało
Opublikowano 12 Października 20169 l A ja pewnie zostanę zjechany za tę opinię, ale dlaczego nie pomyślisz o kupnie używanej turbiny ? Wiadomo jest to ryzyko, ale jeżeli jest możliwość kupna np od anglika, gdzie jeszcze jest zamontowana i sprawdzić można "ma własnej skórze" czy jest ok ? Ja tak kupiłem w poprzednim samochodzie (za 350 złotych) i prześmigałem dwa lata i podczas sprzedaży samochodu nie było oznak, aby miała się w najbliższym czasie rozlecieć.
Opublikowano 12 Października 20169 l Repik To też jest rozwiązanie ale sam wiesz że to loteria. Jak pisałem wcześniej mi w 1.9tdi nie brała zbytnio oleju i zrobiłem regenerację w dość dobrej cenie. Tu mogą być luzy ale nieznaczne i cena naprawy będzie przystępna. Ogólnie są 3 rozwiązania. Nowa wiadomo najlepsze ale też najdroższe. Regeneracja jeśli dobra to w cenie 1/3 masz nówkę turbinkę. Używka najtaniej ale różnie z tym bywa. Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 12 Października 20169 l Wielu użytkowników po regeneracji miała problem po niedługim okresie użytkowania więc jeżeli wybierze się zakład nie z polecenia to może być też loteria
Opublikowano 14 Października 20169 l Dlatego też brałem z polecenia :-) Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 14 Października 20169 l Regenerowałem w Gofie IV 1.9 tdi w 2008 r zrobione ponad 100 tyś km i nic się nie dzieje.
Opublikowano 20 Października 20169 l Witajcie. Jaki jest mniej wiecej koszt regeneracji turbiny a jaki nowej turbiny do Audi a4 b6 1.8 T 150 KM 2001 rocznik. I jaka cena zmiany turbiny w aucie siemka, nowa to chyba ta będzie, czyli taniej niż 3 tyś. jeśli oczywiście to ta. http://turbosupply.pl/index.php?page=product&id=441
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto