Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 2000 Quattro 2.5 AKN--> 1.9 AVF GTB20 (koccuurro)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jakby ktoś szukał tych mocowań to podaje numery 

Audi A4 B5 quattro to   8D0 512 342 prawe    8D0 512 341 lewe

Audi 80 B4 quattro to   8A0 512 341 F   8A0 512 341 E    

 

Opublikowano

Numer tych mocwań jest wspólny dla B4Q i B5 wg. etki, trzeba uwazać bo mocowanie FWD B4 jest bardzo podobne do tego z Quattro

8A0 512 341 E = 8D0 512 341 są zamienne, pierwsze jest wycofane z produkcji w 2000r

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano
  • Autor

Moje nowe mocowania 

f08458dcbddcd218med.jpg

 

Edytowane przez hubi.
.

Opublikowano
  • Autor

16f951219805d7dfmed.jpg

Opublikowano

Hehe. Widzę znajome części ;)


Wysłane z mojego QUANTUM_2_500_RUGGED przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Wiadomo :) Dzięki wielkie za pomoc i sprawne ogarnięcie tematu ;) 

34 minuty temu, apocalipto napisał:

Hehe. Widzę znajome części ;)


Wysłane z mojego QUANTUM_2_500_RUGGED przy użyciu Tapatalka
 

 

Opublikowano
Wiadomo [emoji4] Dzięki wielkie za pomoc i sprawne ogarnięcie tematu [emoji6] 
 
Spoko, to akurat brata graty które mieliśmy pchać do jego 80 B4, lecz w planach ma A6 c4 w Quatro.


Wysłane z mojego QUANTUM_2_500_RUGGED przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

kompletuje dalej zawieszenie na tył wpadną nowe poli gumki amorki itd. będę dodawał zdjęcia sukcesywnie :)

Opublikowano
  • Autor

Kolejny element zawieszenia tył 

 

6a1b53bdbce9e700med.jpg

1258327081dfbfa0med.jpg

Edytowane przez hubi.

Opublikowano
  • Autor

Jedziemy dalej kolejne elementy w domu :)

fc7958da47929f67med.jpg

f026d03aabf94339med.jpg

6a6273396c2c81fdmed.jpg

f8c0081a29f7247bmed.jpg

d146d4a6db9933eemed.jpg

Opublikowano
  • Autor

Czekam jeszcze na nowe graty: 

- łączniki stabi tył 

- drążki reakcyjne tył

- 4 śruby od regulacji zawieszenia na tył bo stare urwałem. Ale kto tam kiedykolwiek zaglądał  

Opublikowano
  • Autor

298b541f0b5c4bd8med.jpg

3aaaf231f823cd4amed.jpg

47d62b03eeec4fc8med.jpg

df3a233e48f8a22fmed.jpg

82ec6d37c7724a8cmed.jpg

3d91b1236b1a1003med.jpg

Poszukuję jeszcze prawego zacisku na tył do s4 b5 bo mój od kolegi z forum się rozleciał i ręcznego brak ;/ 

Jak siadło auto pokażę później, ale jest allroad ;)

Edytowane przez hubi.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ładujesz jakieś większe pompki?

Opublikowano
  • Autor

Szykuje się pod AL-ki bo mam sprawdzone ze swojego innego auta żeby było pod 220 km i 500 Nm . 

Mam je jeszcze w silniku i oddam je do sprawdzenia i takie tam.  Obecne BA będę miał na sprzedanie w okolicach 1200 zł. 

Edytowane przez hubi.

Opublikowano
  • Autor

Tak to wyglądało ;) w mojej a3 8l ośka

073e5d8585acfcfb.jpg

Edytowane przez hubi.

Opublikowano
  • Autor

Większe mnie nie interesują bo dymienie jest już jak dla mnie nie do przyjęcia. 

Na obecnym zestawie się już przyzwyczaiłem jeździć, ale delikatnie jest mało :) Napęd quattro zabiera sporo mocy ;/ ale jazda jest super ;) 

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Lecimy z przodem 

Nowe sanki, przewody klimy, amorki i banany poduchy i jeszcze inne drobiazgi 

2a51b241264d8f19med.jpg

fcd04e93f556451fmed.jpg

4925bd8a7c893fdamed.jpg

37c4e2b984f851f9med.jpg

a53a41382992dcdemed.jpg

f23dc24896749284med.jpg

a6a4dda25d878857med.jpg

 

Chyba jeszcze wpadną bixy na przód na soczewkach z q5 ;)

Opublikowano

Podoba mi sie podejście do tematu. Mi osobiście takie remonty zawieszenia w samochodach sprawiają największą radoche z całej tej zabawy z samochodami? 

Daj znać jak się spisują poliuretany w tulejach banana. Też nad tym myślałem, ale uznałem że nie bez powodu oryginalnie jest tam tuleja gumowo olejowa i jednak dałem tam też lemfordera

Opublikowano
  • Autor

Napiszę jak się na tym jeździ za jakiś czas :) tył jest sztywno dobrze :) zobaczymy jak z trwałością 

Przód już jest na kołach, ale prace przy bi xenonach na d3s z q5 robię po godzinach i będzie kosa :)

Po weekendzie będę jeździł tym autem ;) Jeszcze czeka mnie wymiana fis i kierki na skórzaną trójramienną ;)

Jeszcze przed zimną chciałbym blacharkę zrobić ... 

Tak czy siak bardzo dobrze mi się jeździ tym klamotem ;) 

Edytowane przez hubi.

Opublikowano

Widzę że częstym tematem są mocowania amortyzatorów tył w quattro, u mnie też jak je zobaczyłem to szybko wymieniałem. 

Fajnie serwisujesz samochód ? będzie dobrze służył ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.