Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Programowanie szyb


ciubas

Rekomendowane odpowiedzi

Odebrałem samochód od mechanika, po wymianie zamka kierowcy. Szyba nie chce się automatycznie spuszczać na dół.

Z tego co pamiętam i powiedział mechanik wystarczyło spuścić ją na dół i trzymać aż kliknie a następnie do góry aż kliknie i powinno działać.

Niestety nie zaskoczyło (nie słyszę też kliknięcia).

Co robię źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest u góry przytrzymaj 10-12sek. Opuść szybę na sam dół, przytrzymaj 10-12 sek i podnieś do góry i trzymaj 10-12sek. Powinno być ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie trza bylo spuscic do polowy przytrzymac potem do gory max i przytrzymac. Puscic i po chwili znow dac gora max przy zamknietej szybie i trzymac 5 sek- wtedy zaskoczylo

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zamkniętej szybie dajemy do góry i trzymamy 5 sek, dajemy w dół (trzymając) i 5 sek trzymamy na max, dajemy do góry (trzymając) i 5 sekund trzymamy na max. Zadziałało - dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maciek1281 napisał:

Witam. Probowalem u siebie i niedziala zaden sposob

A podnośnik masz sprawny? Zobacz czy nie masz błędów z drzwi w których nie działa szyba. Powyższy sposób sproboj na odpalonym silniku i na samym zapłonie. Wiem że u siebie też z tym walczyłem ale nie pamiętam czy udało mi się na samym zapłonie czy na odpalonym silniku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, corradoowner napisał:

A podnośnik masz sprawny? Zobacz czy nie masz błędów z drzwi w których nie działa szyba. Powyższy sposób sproboj na odpalonym silniku i na samym zapłonie. Wiem że u siebie też z tym walczyłem ale nie pamiętam czy udało mi się na samym zapłonie czy na odpalonym silniku 

Kolego a jaki problem byl u ciebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2020 o 20:44, Maciek1281 napisał:

Kolego a jaki problem byl u ciebie 

Odłączyłem wtyczkę od sterownika ale nie pamiętam dlaczego, zakładałem chyba audio i wygluszalem drzwi. Tak czy inaczej jak nie będzie zasilania w drzwiach to sterownik traci pamięć szyb w automacie i później trzeba zrobić tą adaptację. Tak jak pisałem wcześniej nie pamiętam czy adaptacja zadziałała na samym zapłonie czy na odpalonym silniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...