Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli i kanapy


pachlik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zapytanko. Mam a4 b5 po lifcie w wersji kombi- planuję wymienić fotele i kanapę na skórę lub połączenie skóry z alcantarą z wersji s4 lub skórę ze zwykłej wersji. Czy podejdzie to plug &play czy będą potrzebne jakieś przeróbki. Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotele i siedzisko pasuje niezależnie od budy, jedynie zamki górne oparcia i boczki kanapy są inne w sedanie i av

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy szyny foteli w innej tapicerce nie odbiegają od szyn które ja posiadam oraz czy mocowania tylnej kanapy tez są takie same ? Oczywiście mówimy o wersjach avant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jeszcze odnośnie takich foteli:

Jak mam dobre fotele zwykłe stołki i kubełki ale bez szyn niestety to czy da radę przełożyć gąbki z kubełków na stelaż ze stołków?? Czy stelaż od stołków i kubełków jest taki sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jeszcze odnośnie takich foteli:

Jak mam dobre fotele zwykłe stołki i kubełki ale bez szyn niestety to czy da radę przełożyć gąbki z kubełków na stelaż ze stołków?? Czy stelaż od stołków i kubełków jest taki sam?

tu mial byc jakis link czy foto? daj jakies foto tych kubelkow bez szyn tomoze cos podpowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie zadnego linku.

Link ze zdjeciem ponizej

https://postimg.cc/image/n44pxvj9n/

Edytowane przez Mordeliuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to albo przespawac same prety z kubelkow do plackow, albo poszukac jakich kolwiek rozwalonych kubelkow (w sensie przetartych czy podartych) i wziasc z nich same stelaze, a stelaze od kubelkow lezaly u mnie z 2 czy 3 lata w garazu.... ale oczywiscie z miesiac temu wywiozlem na zlom..... zawsze tak jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz może jakieś zdjęcie tego stelarza jak on wygląda?? Bo szukam i szukam i znalezc nie moge;/ Dużo roboty z tym spawaniem?? Bo myslalem żeby od siebie wyciać szynę i wspawać ale nie wiem czy z tym bedzie duzo roboty. A ta szyna czasem nie jest jakoś odkręcana??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o moich skórach?? Generalnie nie chce stołków bo nie wygodnie mi sie jeździ i cała d*** mi się ślizga na zarkętach. Kubełki mteriałowe to dla mnie najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...