Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A4 B8 2.0TFSI QUATTRO 264KM/433NM granat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Blendy głośników masz na myśli membrany? Tzn jak ściągnę osłonę na głośnik to powinienem zobaczyć tak?

Znajomy ostatnio jechał i mówił, że wydaje mu się jak by to nie było seryjne nagłośnienie. Tak dało mi to do myślenia. Ale z drugiej strony wiadomo jak jest ze znajomymi "fachurami" hehe.

pozdrawiam

Edytowane przez ffi

Opublikowano

Blendy czyli osłony. Praktycznie przy każdym głośniku powinno być logo B&O.

Audi-A4-Bang-Olufsen-Soundsystem-729x486

Opublikowano

Piękny kolorek :naughty: niech się sprawuje jak najmniej awaryjnie.

Opublikowano

Piękny kolorek :naughty: niech się sprawuje jak najmniej awaryjnie.

nie pisze się jak najmniej awaryjnie tylko Bez awaryjnie :grin::grin::P

Opublikowano

na bez awaryjnie nie ma szans :grin:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam,

nowy filmik ze startu audi!!
Zapraszam do oglądania:

 

Opublikowano

To nie launch control, takie starty to katowanie skrzyni.

Opublikowano

W tiptronicku jest launch control? Może to kwestia kamery/mikrofonu ale jakoś głośno Ci pracuje na wolnych obrotach.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, komoornik napisał:

To nie launch control, takie starty to katowanie skrzyni.

Jesteś pewny? Pytam, ponieważ czytałem na forum, że launch control nie da sie odpalić 2x jedno po drugim i mam dokładnie taki sam objaw (muszę chwilkę odczekać, żeby znowu go wrzucić na obroty) no i startuje jak z kopyta (bo kiedyś jak tak próbowałem to podczas puszczania hamulca spadały obroty spowrotem do 1tys km) ale teraz sie nauczyłem i startuje bardzo dobrze (nie robie tego często może z 5x od kiedy mam auto)

Godzinę temu, zabiello napisał:

W tiptronicku jest launch control? Może to kwestia kamery/mikrofonu ale jakoś głośno Ci pracuje na wolnych obrotach.

Wiesz co zastanawiałem się kiedyś nad tym(bo pracował głośniej prawie jak diesel) i mechanik wymienil mi napinacz rolki i cos tam jeszcze i teraz ciszej chodzi. 

Jak sądzicie głośno? Macie jakieś sugestie co to może być? bo tak jak wspominałem do mechanika oddawałem i niby wszystko git.

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy da się edytować nazwę tematu, więc:
AUDI NA SPRZEDAŻ

pozdrawiam :)

Opublikowano

silnik czy skrzynia padła po tych startach ? :) czemu sprzedajesz? przecież tyle co kupiłeś :)

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

silnik czy skrzynia padła po tych startach ? :) czemu sprzedajesz? przecież tyle co kupiłeś :)

hehe niee nic nie padlo. sprzedaje bo potrzebuje kasy. Kupie bmw 1 dla zony i z pare tys mi sie zastanie. Dluga historia kupilem audi jak mialem prace w nl na kontrakt ale ktoregos dnia powiedzialem sobie dosyc i wrocilem do pl. teraz jestem bezrobotny ale chce sie ksztalcic w kierunku programisty.  robie kursy ktore nie sa tanie, ale wole to niz tyrac za granica jak cyborg, ale to dluuuga historia. trzymajcie kciuki a auto w bdb stanie. 

pozdrawiam

Opublikowano
Teraz, ffi napisał:

hehe niee nic nie padlo. sprzedaje bo potrzebuje kasy. Kupie bmw 1 dla zony i z pare tys mi sie zastanie. Dluga historia kupilem audi jak mialem prace w nl na kontrakt ale ktoregos dnia powiedzialem sobie dosyc i wrocilem do pl. teraz jestem bezrobotny ale chce sie ksztalcic w kierunku programisty.  robie kursy ktore nie sa tanie, ale wole to niz tyrac za granica jak cyborg, ale to dluuuga historia. trzymajcie kciuki a auto w bdb stanie. 

pozdrawiam

:oklasky:nauka ma przyszłość ;)

Opublikowano
  • Autor

 

Teraz, l.e.s.t.e.r napisał:

:oklasky:nauka ma przyszłość ;)

dziekuje. takich slów teraz potrzebuje.. Jak nie znajde pracy ani stazu po tym i bede zmuszony wrocic za granice to bedzie moja najwieksza osobista porazka....

Zawartość dodana 6 minutes later

nowy filmik. Sorki za jakość!

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

efekt malowania "łezek" w lampach b8:
 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

Opublikowano

Nie wygląda to za ciekawie

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Gibons napisał:

Nie wygląda to za ciekawie

moim zdaniem lepiej niż było wcześniej. Z resztą na żywo jest lepszy efekt :) 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jakim lakierem malowałeś łezki?

 

Opublikowano
  • Autor
Dnia 20.04.2017 o 08:49, tomo.td napisał:

Jakim lakierem malowałeś łezki?

 

hammerite

Opublikowano

A nie lepiej by było jak byś na czarno pomalował?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.