Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b7 1.8T 163km


mundek_82

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem posiadaczem audi a4 b7 1.8t 163km od jakiś 2 miesięcy jest to już moje 7 audi ale tym razem na Duńsich numerach

model - AUDI A4 B7 2005.r 1.8T 163km kombi

wyposażenie obecne skąpe

- klimatronik 2 strefowy

- ABS,ASR

- 6 poduszek

- skrzynia manualna 5 biegowa

- zawieszenie obniżone na czerwonych sprężynach ( nazwy nie znam nawet )

- alufelgi 18 calowe opona 225x40x18

-podświetlenie wnętrza jak i tablicy z tyłu led :)

cdhACj.jpgAYHEKr.jpgT5JeaG.jpgYSuJ2V.jpg43DUyC.jpg0PMEK8.jpgQHeMy3.jpgj5pM0d.jpgcfsdOB.jpg

modyfikacje jakie będą przeprowadzane

już w sobotę 22.10 2016 zamontowane będą wtryski z listwą od BEX 190km i mapa na 200km w szczecinie w ( CARRO )

- wiosną większy intercooler też od bex 190km

- bi-xenony

- fotele skura+alkantara od s-line

- rario RNS-E

- licznik z kolorowym fisem

- przyciemniane szyby obecna folia jest zbyt jasna i na tylnej szybie zle przyklejona :(

- kierownica multifunkcyjna

- podsufitka czarna s-line

na ta chwile to wszystko brak funduszy wszystko idzie w Dom żona nie pozwala na większe wydatki :)

sorka że taki krutki opis ale nie ma co więcej opisywać bo na czas obecny auto jest w bardzo skąpej wersji

Edytowane przez mundek_82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadbana baza pod mody :decayed: Proponowałbym zainwestować w ORI wycieraczki :wink:


żona nie pozwala na większe wydatki

Na to aby żona się nie dowiedziała też są sposoby :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadbana baza pod mody :decayed: Proponowałbym zainwestować w ORI wycieraczki :wink:

żona nie pozwala na większe wydatki

Na to aby żona się nie dowiedziała też są sposoby :naughty:

tak wiem he ale właśnie dom budujemy i wszystkie narazie zarobione pieniążki w dom ładujemy jest etam wykończeniowy i naprawde na czas obecny na mody nie ma dużo środków ale pózniej się znajdą :) narazie dom to priorytet bo na wynajmie żyjemy :(

Może i skąpa ale prezentuje się bardzo przyzwoicie ;)

Powoli do przodu przynajmniej niee będzie się nudziło:)

właśnie i o to chodzi na żywo jeszcze lepiej wyglada ma bardzo ładny lakier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baza pod mody fajna... 1.8T legenda jednostka! Bezawaryjności :)

PS. Błagam Was ludzie, tak mnie razi pisanie z błędami, że w sumie nie wiem jak mogę to opisać... Korzystajcie ze słownika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem posiadaczem audi a4 b7 1.8t 163km od jakiś 2 miesięcy jest to już moje 7 audi ale tym razem na Duńsich numerach

model - AUDI A4 B7 2005.r 1.8T 163km kombi

wyposażenie obecne skąpe

- klimatronik 2 strefowy

- ABS,ASR

- 6 poduszek

- skrzynia manualna 5 biegowa

- zawieszenie obniżone na czerwonych sprężynach ( nazwy nie znam nawet )

- alufelgi 18 calowe opona 225x40x18

-podświetlenie wnętrza jak i tablicy z tyłu led :)

cdhACj.jpgAYHEKr.jpgT5JeaG.jpgYSuJ2V.jpg43DUyC.jpg0PMEK8.jpgQHeMy3.jpgj5pM0d.jpgcfsdOB.jpg

modyfikacje jakie będą przeprowadzane

już w sobotę 22.10 2016 zamontowane będą wtryski z listwą od BEX 190km i mapa na 200km w szczecinie w ( CARRO )

- wiosną większy intercooler też od bex 190km

- bi-xenony

- fotele skura+alkantara od s-line

- rario RNS-E

- licznik z kolorowym fisem

- przyciemniane szyby obecna folia jest zbyt jasna i na tylnej szybie zle przyklejona :(

- kierownica multifunkcyjna

- podsufitka czarna s-line

na ta chwile to wszystko brak funduszy wszystko idzie w Dom żona nie pozwala na większe wydatki :)

sorka że taki krutki opis ale nie ma co więcej opisywać bo na czas obecny auto jest w bardzo skąpej wersji

Baza do modów jest, teraz tylko kas, chęci i pomysły[emoji6]

Bex nie ma wiekszego IC, ma dodatkowy z prawej strony :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem posiadaczem audi a4 b7 1.8t 163km od jakiś 2 miesięcy jest to już moje 7 audi ale tym razem na Duńsich numerach

model - AUDI A4 B7 2005.r 1.8T 163km kombi

wyposażenie obecne skąpe

- klimatronik 2 strefowy

- ABS,ASR

- 6 poduszek

- skrzynia manualna 5 biegowa

- zawieszenie obniżone na czerwonych sprężynach ( nazwy nie znam nawet )

- alufelgi 18 calowe opona 225x40x18

-podświetlenie wnętrza jak i tablicy z tyłu led :)

cdhACj.jpgAYHEKr.jpgT5JeaG.jpgYSuJ2V.jpg43DUyC.jpg0PMEK8.jpgQHeMy3.jpgj5pM0d.jpgcfsdOB.jpg

modyfikacje jakie będą przeprowadzane

już w sobotę 22.10 2016 zamontowane będą wtryski z listwą od BEX 190km i mapa na 200km w szczecinie w ( CARRO )

- wiosną większy intercooler też od bex 190km

- bi-xenony

- fotele skura+alkantara od s-line

- rario RNS-E

- licznik z kolorowym fisem

- przyciemniane szyby obecna folia jest zbyt jasna i na tylnej szybie zle przyklejona :(

- kierownica multifunkcyjna

- podsufitka czarna s-line

na ta chwile to wszystko brak funduszy wszystko idzie w Dom żona nie pozwala na większe wydatki :)

sorka że taki krutki opis ale nie ma co więcej opisywać bo na czas obecny auto jest w bardzo skąpej wersji

Baza do modów jest, teraz tylko kas, chęci i pomysły[emoji6]

Bex nie ma wiekszego IC, ma dodatkowy z prawej strony :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

no dzięki kolego to nie doczytałem dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrozumiałem,że to twoje siódme Audi w przeciągu dwóch miesięcy? Fajny Avant,ktoś widze doposażył go w DVD na podsufitce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrozumiałem,że to twoje siódme Audi w przeciągu dwóch miesięcy? Fajny Avant,ktoś widze doposażył go w DVD na podsufitce

nie kolego nie w ciągu 2 miesięcy :) he ale ogólnie już 7 było a4 b7 2.0 tdi, a6 c6 2.7 tdi, a6 c6 allroad 3.0tdi, a4 b6 1.6 benzynka, a4 b6 2.4 benzynka a6 c6 2.7tdi, i obecna a4 b7 1.8t ale zamierzam się do a6 c6 2.0 benzyna :)

po programie chodz widać że ktoś letki jakiś program wcześniej robił o te 10km :) ale poszła poprawka wymieniłem tylko wtryski od bexa 190km dałem i wiosna ic pójdzie dodatkowe http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/0pdCV_1BZJ_L4HWUYGCthgI~aOOc7i

po programie juz

61ad9c2c34911177med.jpg

Edytowane przez mundek_82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam wszystkich na forum!Firma AutoWoźniak Mystków 317 koło Nowego Sącza to OSZUSCI!!!!Dzisiaj własnie odebrałem moje audi a4 b7 1.8t.W Samochodzie pękła głowica.Zakład za jej wymianę zainkasował 2 tysiące złotych+ uszczelki płyny i robocizna.I co się okazało?Nie dość że jej niewymienili to w głowicy był zerwany gwint świecy to niechciało im się go przegwintować więc świecę podkleili klejm.Prawdziwi fachowcy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz spalanie w aucie Kolego?

powiem ci ze spadlo troche jesli chodzi o spokojna jade do 130km/h ale jesli chodzi o wciskanie na autostradzie 220-230km/h to potrafi caly bak wrabac na odcinku 500km dokladnie nie jestem w stanie opisac spalania bo nie posiadam manetki do tego musze dopiero zamontowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam że z tym forum to jak jakaś sekta..wciąga i pochłania do reszty..ja od zawsze zwolennik dwóch kółek ale obecnie bez moto..i teraz nawet na forum motocyklowe nie zaglądam..siedzę tutaj i oglądam wasze fury i jestem pełen podziwu ile ludzie potrafią sami zrobić ..ze zwykłej b6 można zrobić furę z super wyposażeniem i osiągami..je obecnie też zachorowałem na MODY..mam zwykłe b6 avant 1.9 avf ..ale już felga na wiosnę kupiona,wydech z 1.8t kupiony.sprężyny obniżające kupione..fotki wkrótce ...kolego mundek_82 super baza do modów ...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam że z tym forum to jak jakaś sekta..wciąga i pochłania do reszty..ja od zawsze zwolennik dwóch kółek ale obecnie bez moto..i teraz nawet na forum motocyklowe nie zaglądam..siedzę tutaj i oglądam wasze fury i jestem pełen podziwu ile ludzie potrafią sami zrobić ..ze zwykłej b6 można zrobić furę z super wyposażeniem i osiągami..je obecnie też zachorowałem na MODY..mam zwykłe b6 avant 1.9 avf ..ale już felga na wiosnę kupiona,wydech z 1.8t kupiony.sprężyny obniżające kupione..fotki wkrótce ...kolego mundek_82 super baza do modów ...pozdro

No dzieki kolego jest troche tego ale narazie musze przystopowac bo dom buduje i mam etap wykonczeniowy a kaska sie konczy wiec z modami musze troche zaczekac dom wazniejszy :) narazie mam mape,wtryski,fotele od s-line wsadzone skóra-alkantara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...