Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyciemnianie tylnych lamp folią b7 avant


jary1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Macie jakieś sprawdzone folie żeby przyciemnić lampy do b7 avant ? Czy mają jakąś homologację itp żeby diagnosta i Policja nie czepiali.

Najlepiej żeby był szablon do tego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z folią nie miałem do czynienia bo większość ludzi odradzała ale kupiłem spray chyba Motip do lamp i ładnie przyciemniło. Tylko trzeba uważać żeby nie narobić zacieków :P Auta tamtego już nie mam ale parę kontroli miałem i nikt się nie czepiał, ale to zależy od policjanta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z folia o tyle dobrze że jak się przyczepią to zerwiesz, szukałem czy są jakieś szablony ale nie ma..

Tam gdzie przyciemniałem szyby to odradzali bo niby nie naciągnie się tak foli na rantach. Nie wnikałem za bardzo. Przy płaskiej lampie pewnie dałoby jakoś rade. Nie wiem jakie masz w avancie :) Zresztą folia nie jest droga. Kup kawałek jakiejś i spróbuj. Może akurat dobrze wyjdzie i jakiś manual dla potomnych się zrobi ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz patrze na czarne lampy z ledami, czy nie ma z nimi problemów? ile takie lampy wytrzymuja ? jak patrzyłem to kosztuja ok 1000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz patrze na czarne lampy z ledami, czy nie ma z nimi problemów? ile takie lampy wytrzymuja ? jak patrzyłem to kosztuja ok 1000 zł

Nie kupuj badziewia ja się skusilem i zaraz po gwarancji padły części zamiennych brak. No chyba ze nie żal Ci wydawać 1000 co dwa lata ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem przyciemnione folią w Polo 6n2 i teraz mam w drugim aucie (Superb 1 lampy poliftowe) i wygląda super. Raz się doczepili, ale tak jak kolega wyżej pisał, najwyżej zerwiesz. Kolega w nowej Octavii RS tez przyceminał tam, gdzie ja i jest bardzo zadowolony.Lampy w avancie są dobre do folii ponieważ są płaskie, jedyny problem to zaokrąglenie, ale do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przyciemniałem u siebie w B7 sedan robiłem to pierwszy raz i jest to dosyć łatwe folia najtańsza z allegro termoplastyczna po podgrzaniu nawet po zgnieceniu jej da się wyprostować i ponaciągać na lampy bez różnicy czy są płaskie czy zaokrąglone a co do kontroli jeszcze nie miałem :) dodam że lampy wyciągałem żeby było ładnie naciągnięte na ranty lamp.

Edytowane przez waszka332
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...