Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A3 8P - 3.2 V6 DSG - Black Bandit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Może to kwestia roczników, nie zagłębiałem się w tą kwestie tak głęboko :grin: a ryja drze lepiej jak jest wydech przerobiony :naughty:

20161029_111047.jpg

Opublikowano

niezła rakieta, ale jak dla mnie za mało kontrastów, w sensie za dużo czerni, przy inym kolorze lakieru jak najbardziej, ja mam delphin grey i też chce pójść w czerń

mam pytanie...
czy jest to zderzak poliftowy? 
a32.jpg

wygląda nieco inaczej niż ten z 2010r (grill listwy jak w przedlifcie i pasuje pod lampy przedlift) :eusathink:

1b2789214f48a4c93661f956354c.jpg

Opublikowano
  • Autor

Przedliftowy (górny)  ze względu na te listwy. S3 było już w przedlifcie tylko RS3 dopiero od polifta.  Dolne foto polift od 2008, grill jest już poliftowy. Dla przykładu:

przedlift grill http://allegro.pl/atrapa-grill-zderzaka-przod-audi-a3-8p-i6848404752.html

polift http://allegro.pl/audi-a3-8p-08-12-atrapa-grill-chrom-czarny-nowy-i6205133124.html

 

U mnie jeszcze akcentów kolorystycznych przybędzie bo w planie tylny dyfuzor z S3, lotka i jeszcze parę pierdół. 

Edytowane przez Seikokilla

Opublikowano

Witaj, 

Świetnie po lakierniku i korekcie się prezentuje! (wrzuć pls więcej fot)

Czym zabezpieczony lakier?

PS. A zderzak od RS3 nie wejdzie?

Pozdrawiam!

 

Opublikowano
  • Autor

Chwilowo nie mam więcej fotek ale niebawem będą. Jako zabezpieczenie Williams Creamic Coat.   Zderzak ORI RS3 nie wlezie do przedlifta :kwasny: ale i tak nie planowałem. 

Edytowane przez Seikokilla

Opublikowano

Witaj, 

Dzięki za info!

Te zderzak z S-ki też b.fajny!

PS. Z wydechem co pomodziłeś?

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

modził poprzedni właściciel ja już tak kupiłem, tylny MG Motorsporta robota KingSoft-u

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jak Ci się sprawuje to DSG ?? dobry bandyta z Twojego 8P ;)

szukałem przed B6 takiego a3 3.2 w manualu w SB i jak coś się pokazało to dosyć szybko znikało :) 

Opublikowano
  • Autor

osobiście od kilku lat mam same automaty i już raczej na manual się nie przesiądę. w tych autach DSG jest szybsze, ekonomiczniejsze i wygodniejsze od manuala. w automatach trzeba dbać o wymiane oliwy i tyle, chyba że tracisz po kimś kto nie dbał. z tego co obserwuję ogłoszenia te 3.2 są poszukiwane a szczególnie SB. mam ją prawie 3lata i kilkanaście ofert kupna pomimo tego że nie zamiaru sprzedawać. świetne auto zarówno do miasta jak i na trasę [emoji6]

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jeszcze kilka shotów po korekcie i powłoce :wink:

1.jpg

28.jpg

29.jpg

22.jpg

24.jpg

25.jpg

2.jpg

Edytowane przez Seikokilla

Opublikowano

Witaj,

Widzę, że dopieszczasz autko ;D

Czerń po korekcie robi robotę!

Świetnie na tym kółku Momo wygląda, :D to 18" ?

Jakie gumy wrzuciłeś?

Jakie hamulce założyłeś?

Zawias ori czy coś pomodziłeś?

BTW. Co ile olej w dsg zmieniasz?

Świetna robota!

Pozdrawiam!

 

Opublikowano
Dnia 22.08.2017 o 11:20, black4 napisał:

Świetna robota!

Dzięki :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 22.08.2017 o 11:20, black4 napisał:

Witaj,

Widzę, że dopieszczasz autko ;D

Czerń po korekcie robi robotę!

Świetnie na tym kółku Momo wygląda, :D to 18" ?

Jakie gumy wrzuciłeś?

Jakie hamulce założyłeś?

Zawias ori czy coś pomodziłeś?

BTW. Co ile olej w dsg zmieniasz?

Świetna robota!

Pozdrawiam!

 

W sumie to kolorek jest Lava Grau  :P Momo 18' guma 225/40, heble stock 345 (w 3.2 w serii sa takie same jak w S3 ) ,  zawias ori s-line, olej w DSG zmieniłem jakieś 20 tys temu (nie pamiętam co ile zalecają 60-80tys jakoś tak).  

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio wpadł nowy grill :decayed:

grill.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobra baza na turbo kit :D 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

zbrojenie na wiosnę :decayed:

IMG_20171124_193350.jpg

progi.jpg

IMG_20180110_123051.jpg

27604813_1957948567567191_1658316868_o.j

Edytowane przez Seikokilla

Opublikowano

Co to za wycięcia (z niebieską poświatą) w progach? 

 

Kiera :kox:

Opublikowano
  • Autor

eee to tylko odbicie od telewizora :decayed: nie ma wycięć :wink:

Opublikowano

Witaj, 

Zbrojenie ruszyło pełną parą :D

Jaki typ H&R wpadnie?

BTW. Gdzie modziłeś kierkę? Świetnie wyszła! 

Wrzucaj foto jak pozakładasz graty.

Pozdrawiam

 

Opublikowano

Fajna powłoka.czym ja robiles? Ja mam plan na wiosne papier wodny 2000 i dobry wosk.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.