Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288


rrrudy25

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dalej bije to sprawdz dolne banany może którys ma lekki luz [emoji6] 
Sprawdze jutro czujnikiem jak wygladaja piasty i przy okazji oblukam te banany
A przeguby wewnętrzne ?
Wykluczam,przeg...wew trzesie całym autem a u mnie jest ruch(P/L)tylko na kierownicy i tylko podczas hamowania od 140
Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z początku napjerdalało samą kierą właśnie przy hamowaniu z większych prędkości, przy mniejszych tego nie było. 400Nm przy 2000obr i przeguby powoli się zaczynają żegnać :naughty: :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro miałes identyko jak ja to cheba beda to przeguby tylko dziwne ze podczas przyspieszania nic sie nie dzieje[emoji848]
I dziwne tez ze po korekcie zaczęło sie to dziac,moze masz racje Kojuś[emoji106]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeguby dopiero co zmieniałem, i jak zrobisz test na skręcanie półosi i kielicha to Ci od razu powiem, że nowe mają luzu max. 1-2 mm... Tylko, że u mnie miałem takie bicia - jakby niewyważone koła - ale przy bardzo mocnym depnięciu a nie hamowaniu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeguby dopiero co zmieniałem, i jak zrobisz test na skręcanie półosi i kielicha to Ci od razu powiem, że nowe mają luzu max. 1-2 mm... Tylko, że u mnie miałem takie bicia - jakby niewyważone koła - ale przy bardzo mocnym depnięciu a nie hamowaniu... 
Nie zaszkodzi zrobic testa[emoji106]

A wiec tak lewe koło 2/3setki a prawe duzo gorzej na "kolocku" 1,5dychy a na dzwonie 8setek[emoji848]nawet jakby mialo sie cos trzasc przez to prawe kolo to jest to mało wyczuwalne natomiast podczas hamowania reka drży na kierownicy ...
acd3fb791ec079d4ef983046296d31b6.jpga7f9d42b91ea390d9c4bde3288e6dd63.jpg7853284d948757c8021ac01b78faf896.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli trzęsie Ci się kierownica przy hamowania z wyższych prędkości to masz zapewne banany dolne do wymiany :), mam to samo tylko u mnie w ogóle już one nie istnieją xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli trzęsie Ci się kierownica przy hamowania z wyższych prędkości to masz zapewne banany dolne do wymiany :), mam to samo tylko u mnie w ogóle już one nie istnieją xP
Byc moze jest to tez jedna z przyczyn jednak u mnie jest coś innego...[emoji22][emoji22][emoji22]
Liczby oznaczaja "setki"[emoji22]78817e00d6357fd3f9a977303dfda824.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipton biorąc pod uwagę, że tarcza ma dopuszczalne 0,05mm a piasta 0,02mm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic zwrota w lape i do roboty z nia.

Kup druga piaste pelna a nie tego kaleke odchudzonego.

Lozysko sie uratuje.

Tylko teraz hamuj jak najmniej.

Piasta ma dopuszczalne bicie 0,02 ale przy tym biciu tarcza bedzie przekraczala swoje okreslone bicie.powinno byc 0,01.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe turbo już kupione, czy dopiero jak to się sprzeda ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe turbo już kupione, czy dopiero jak to się sprzeda ? :eusathink:
Nie ma parcia bo audina smiga teraz całkiem przyjemnie[emoji16]wiec jak sie sprzeda [emoji6]
Pogódka dzisiaj sprzyja...

Na ostatnim zdjeciu mozecie Panstwo zobaczyc jak wyglada egr w1,9 tdi[emoji23][emoji16] jeszcze...
4e6dba2c7ecb6e6a1d458a3e0986fcb4.jpg6cec65a477bc189d209b9cc5e1f4b632.jpg5b71bc533c690f532511dfc90b152eb8.jpg8c8ed704cb69e93c3b849dc9285132a0.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj pucowałem obie furki :) Pogoda super, ale to juz chyba końcówka słoneczka [emoji14]

Wysłane z Xiaomi Mi 4 LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie ori amory bo jakis DOWNnnn zmienił z 1bv[emoji53]a springi H&R[emoji6]
Przy 18' wygloda to znosnie [emoji106]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadna tajemnica 1900 [emoji6] biorac pod uwagę ze teraz za 2100/2200 mozna miec gtb 2060 z 14/15roku z wezami,flansza to Duzoooo[emoji16] no ale mineło 1,5roku a trendy sie zmieniaja[emoji23]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy i co w końcu zrobisz z tą środkową kratką ?
Czekam na goscia, moze mi przywiezie ze szwajcari a jak nie to kupie w aso i ch... w dupe wszystkim[emoji14][emoji14][emoji14]
Na zime musze to zasłonic i to bez dwoch zdan[emoji6]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...