Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288


rrrudy25

Rekomendowane odpowiedzi

No kufa...masa wrogiem przyspieszenia[emoji23][emoji23][emoji23]

Mam na miejscu firme aaronex ,wklejałem tu chyba zdjecia tarcz ze spiekami od nich 6 i 4 ,fajnie to na stole wygladało ciekawe jak sie na tym jezdzi[emoji848]

Tak jak wczesniej na seri tak teraz nigdy mi sprzego nie uslizgło zonie nabiłem moja ori okładzine z brd i tez smiga zobaczymy czy da rade po programie w przyszłym sezonie[emoji57]

Pare szotów z prac [emoji16],nowy dolot ....jak widac po pierwszym zdjeciu materiał byl na łamanie za vacu ale stwierdziłem ze nie ma to sensu [emoji14]
211bb8a1a281524aef75df67335b660d.jpgef51945f94ab9f9224dafd67677df7ed.jpgc4775f906c8a48609f40906549eefe5f.jpgccc38aac755835d37e6cfa2642235976.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Blue Power" :thumbup1:

Co tu dużo gadać z masą do mocy... mam Polo 1.4 TDI i jak w nie wsiądę to o wiele żwawiej to jedzie niż AVF w serii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, rrrudy25 napisał:

No kufa...masa wrogiem przyspieszeniaemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Mam na miejscu firme aaronex ,wklejałem tu chyba zdjecia tarcz ze spiekami od nich 6 i 4 ,fajnie to na stole wygladało ciekawe jak sie na tym jezdziemoji848.png

Tak jak wczesniej na seri tak teraz nigdy mi sprzego nie uslizgło zonie nabiłem moja ori okładzine z brd i tez smiga zobaczymy czy da rade po programie w przyszłym sezonieemoji57.png

Pare szotów z prac emoji16.png,nowy dolot ....jak widac po pierwszym zdjeciu materiał byl na łamanie za vacu ale stwierdziłem ze nie ma to sensu emoji14.png
211bb8a1a281524aef75df67335b660d.jpgef51945f94ab9f9224dafd67677df7ed.jpgc4775f906c8a48609f40906549eefe5f.jpgccc38aac755835d37e6cfa2642235976.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

No Panie szybki jesteś z tą robotą  :D Dopiero co gadaliśmy że pasuje dać dolot z kwasu zamiast tego biednego wąskiego czarnego plastyku a tu już fota na forum :D Widzę że nie zakończyłeś jeszcze etapu podnoszenia mocy i wpadnie VKLR od Merca jak u mnie i to pewnie szybko :-) Z tego co Ci mówiłem na VKLR przy tym samym doładowaniu wychodzi 10-15 km wincy niż z VK :D a i niuta też trochę rośnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KoJ@K napisał:

Ochuyeliście chyba z tymi koniami i mocami :banan:

Haha a Ty pewnie serią jezdzisz :D każdy chce Cię dogonić przynajmniej z mocą bo z wyglądem to będzie ciężko :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dekiel 13 napisał:

Ładny dolocik  ale czemu niebieski ? Czorny byłby lepszy. :thumbup1:

Czarny by się może grzał od słońca za bardzo i podnosił temp w dolocie :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochuyeliście chyba z tymi koniami i mocami :banan:
No ty nie masz tego problemu "boś se" gotowe kupił[emoji12]
Ładny dolocik  ale czemu niebieski ? Czorny byłby lepszy. [emoji106]1:
Mylisz sie [emoji23]
Ee tam, taka się trafiła to taką se jeżdże :cool1:
Nosz kurfwa co za skromnosc [emoji23] "trafiła"[emoji849]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Blue Power" [emoji106]1:
Co tu dużo gadać z masą do mocy... mam Polo 1.4 TDI i jak w nie wsiądę to o wiele żwawiej to jedzie niż AVF w serii [emoji14]
Dokładnie ,tez miałem przez pewien czas stare polo od szwagra na pompie to po samym programie jezdziło sie tym jak gokardem[emoji33]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z roboty Cie wyleją ze te fuchy:decayed:

Co z tego ze np polo by pojechało pierwsze na rolce itp,jak byś dorwał je na drodze to pare zakrętów i polo juz tak ciekawie by nie wychodziło:kox:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wesz82 napisał:

Z roboty Cie wyleją ze te fuchy:decayed:

Co z tego ze np polo by pojechało pierwsze na rolce itp,jak byś dorwał je na drodze to pare zakrętów i polo juz tak ciekawie by nie wychodziło:kox:

 

Dokładnie jeździłem Fabia na GTB. Po prostej to jechało jak wściekłe bo z tonę waży pewnie ale w zakrętach to był koszmar :-D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wesz82 napisał:

Z roboty Cie wyleją ze te fuchy:decayed:

Co z tego ze np polo by pojechało pierwsze na rolce itp,jak byś dorwał je na drodze to pare zakrętów i polo juz tak ciekawie by nie wychodziło:kox:

 

jakie fuchy:huh:przeca ja to wszystko ino w domu robie:kox:

i własnie dla tego nie ma co narzekac na mase oooo bo po winklach juz nie jeden dostał lanie :naughty:ale jest jedna zasada nie mozesz miec opon jak kondon naciągnietych (wąskich):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temacik :thumbup1: w sumie miejscami to nawet dwa tematy w jednym.

Fajnie dłubnięta ta Twoja furka. Szacun za zakres osobiście włożonej pracy :hi:

Powodzenia w dalszym modzeniu. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze, da sie[emoji106]
Dzieki kolego[emoji6]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rrrudy25 napisał:

jakie fuchy:huh:przeca ja to wszystko ino w domu robie:kox:

Jo Ci do tego domu podesle na pewno cos do poprafki:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rrrudy25 tak trochę z innej beczki - Frog stroi fury na dynomecie, czy dorobił się już podwoziowej?

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=74044]rrrudy25[/mention] tak trochę z innej beczki - Frog stroi fury na dynomecie, czy dorobił się już podwoziowej?
Nie jestem za bardzo w temacie bo jezdze do Jarola na strojenia [emoji6]ale frogu chyba nigdy nie stroił furek on tylko mechanika a programy Jarek i digitune czy jakos tak[emoji106]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana tarcz hamulcowych bo cos zaczęła bic kierownica podczas hamowania ,skutek mizerny[emoji53]
Zalozyłem nowe pierscienie wyważyłem koła troche sie poprawiło ale dalej kierownica sie troche trzesie ale tylko od 140 w górę...

Troche szybko sie te klocki ztarły w kwietniu zakładałem (7kkm)[emoji848]44833dfdae27afe9239abc1101a041a3.jpgd73e9599b7f24a0425d20cf64ae106c1.jpgf8bd60767fb5e61f14017a9651bcb1ce.jpg8b277f12efaa1bceefbb13476d287032.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dalej bije to sprawdz dolne banany może którys ma lekki luz ;) 

Edytowane przez tomekhxc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...