Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4B8 mmi3g+Sim,B&O,ADS,

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam
Przedstawiam moją A4 fabrycznie :D

1,8TFSI

-ksenon

-czujnik deszczu zmierzchu, wilgotności

-grzane fotele kubełki ręczna regulacja (skóra alcantara)

-mmi 2g high

-kolorowy licznik

-automatycznie otwierająca się klapa tył

-czarne wnętrze wraz z sufitem

-klimatyzacja 3 strefowa

-pdc tył

-tempomat

-ami 2g

-zawias 1be

-servotronic

Auto nie było nigdy bite sprowadzone ze Szwajcarii z przebiegiem 151 tys (na szczęście nie łyka oliwy )

 

MODYFIKACJE W AUCIE :

-mmi 3g+ simgoogle

-licznik lift (pod ACC)

-klimatronik lift

-B&O

-fotele czarna skóra S-line full elektryka, pamięć, grzane przód, tył, schowki, mc, boczki skóra

-lampy  tył polift neon

-gateway full lift

-wydech z 3.0 + dokładka

-audi drive select

-lusterko fotochrom (wewnętrzne)

-pakiet światło (kratki lift, słoneczniki lift)

-wewnętrzne nakładki na progi s-line

-przyciski szyb w chromie (lift)

-rolety w tylnych boczkach

-wyłącznik poduszki pasażera

-zmieniarka pod mmi 3g

-ami pod mmi 3g

-led w podświetlenie tablicy

-gałka s-line w perforowanej skórze

-HomeLink

-spryski mgiełki grzane

-Lustra rs4 polift (grzane, składane, fotochrom, pamięć)

-Tył polift s-line

-listwy zewnętrzne s-line

- pdc na przód plus wizualizacja

-asystent świateł drogowych

-Audi Hold Assist ( AHA) 
-RKA czyli TPMS

- klamki zewnętrzne a6c7 podświetlane, chrom

- kompletny rozrząd 

 

PLANY DUŻO

-zwiększenie mocy (prace trwają )

-quattro

 

-cały przód s-line lift

 

 

-acc (adaptive cruise control)(manetki lift)

- i wiele innych

1.jpg

1.jpg

image.jpg

image.jpgupload picscertificity.com

 

 

image.jpg20160625_200938.jpg

IMG_20170517_193759.jpg

Edytowane przez witek1234
Fotki

Opublikowano

Elegancko panie :) obserwuję i kibicuje :)

Opublikowano

Zrozumiałbym, że ktoś reza Quattro w aucie które dostał np. w spadku.

Ale jaki to ma sens w takim przypadku?

Opublikowano
  • Autor

przyjemność :D i fakt że nie będę trzymał kaleki

w b6 dołożyłem to i tutaj dołożę ;)

Opublikowano

Pomyliłeś listwy s-line, ta która widzimy na zdjęciu powinna być od strony kierującego :D

Opublikowano
  • Autor

Pomyliłeś listwy s-line, ta która widzimy na zdjęciu powinna być od strony kierującego :D

faktycznie będzie poprawione :D

Edytowane przez witek1234

Opublikowano

Piękna :) Powodzenia w dalszych modyfikacjach :wink:

Opublikowano

Z ledami z tyłu dużo zabawy bo sam się zastanawiam nad zmianą.

Opublikowano
  • Autor

nie trzeba zmienić wtyczki poprzekładać kable i zakodować. już niedługo moje będą na handel

Opublikowano

Jedzie to w ogóle juz czy nie ?

Opublikowano

Pomyśl może jeszcze nad większymi felgami.

A żeby zmienić lampy diodowe na neony musisz założyć nową tylną klapę i zderzak na poliftowe.

Opublikowano
  • Autor

felgi już są 18 ale muszę je odświeżyć i chyba w ori kolor dać

image.jpgscreenshot

 

felunek po malowaniu

https://postimg.org/gallery/27bzo0q98/

Dnia 28.10.2016 o 15:21, Zbig208 napisał:

Pomyśl może jeszcze nad większymi felgami.

A żeby zmienić lampy diodowe na neony musisz założyć nową tylną klapę i zderzak na poliftowe.

to akurat wiem wtyczki ślizgi sprężyny do klapy i coś tam jeszcze by się znalazło :)

Edytowane przez witek1234

Opublikowano

kolor to najlepiej oryginalny :thumbup1:

Opublikowano

Witaj!

Auto fajne a i plany zacne :D

PS. Ciekawe kółko!

Dobrze wygląda w czarnym połysku :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

Po zmianie przodu i tyłu na polift zmień jeszcze kierownice na poliftową ściętą :)

Opublikowano
  • Autor

taka będzie już niebawem :)

Tymczasem ami zamontowane na swoje miejsce :) w końcu czytnik USB w aucie :banan:

ami_3g.jpg


Jedzie to w ogóle juz czy nie ?

w porównaniu do poprzedniej to przepaść :) ,ale może już niedługo wleci jakaś hybryda wywalę kata i zobaczymy co z tego będzie

med 17,5 niestety ...

Edytowane przez witek1234

Opublikowano

felgi już są 18 ale muszę je odświeżyć i chyba w ori kolor dać

image.jpgscreenshot

Pomyśl może jeszcze nad większymi felgami.

A żeby zmienić lampy diodowe na neony musisz założyć nową tylną klapę i zderzak na poliftowe.

to akurat wiem wtyczki ślizgi sprężyny do klapy i coś tam jeszcze by się znalazło :)

Co to za felgi i jakie mają parametry ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
A5 8,5J x18H2 ET29
 
8T0601025E
 
 
 
Asystent świateł zrobiony system działa prawidłowo
 
licznik_m_j.jpg
 

 

dokładka od lifta już jest :)

 

20110101_010056.jpgfree adult image hosting

 

jest zderzak i ślizgi :)

 

20110101_020955.jpggifs upload

 

są i ultery 100 do nowego zderzaka :D

 

2016.jpgfree upload

Edytowane przez witek1234

Opublikowano

ładnie to Ci siądzie :kox:

Opublikowano
A5 8,5J x18H2 ET29
8T0601025E
Asystent świateł zrobiony system działa prawidłowo

Kolego dużo roboty z asystentem? Jakie koszta całości?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.