Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szukam "gazownika" do 250KM 1.8T BEX SLĄSK


JeJu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

znalazłem na forum a3 wpis gregora10 nt. lpg i polecał w 2013 roku taka konfiguracje:

instalka do 250KM
-sterownik lpg tech 214
-wtryski hana niebieskie (do 240km)
-reduktor ac r01 czerwony lub kme gold
-przewód faro 13mm
-butla w koło

dajcie znać czy coś się zmieniło w kwesti montazu lpg do 1.8t bexa na dzien dzisiejszy.

auto mam w seri 190KM zamierzam w przyszłosci zrobic program na 240-250KM (wiem ze robie to w zlej kolejnosci, ale chce miec już gotową instalke)

Poszukuję osoby która na Sląsku złozy i wystroi mi ten gaz. Znalazłem jedną i za cene 4tys tak wiec zaczynam sie zastanawiać. Pare innych warsztatów ma odległe terminy, mogę czekać ale chciałbym się zorientować czy jest mozliwosc u kogos zalozyc wczesniej.

Dajcie znać co o tej instalce myślicie i poproszę namiary na dobrego gazownika w okolicy: Piekary Sląskie, Bedzin, Bytom, Dąbrowa, Sosnowiec, Katowice, Chorzów, Pyrzowice, Czeladź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8T po modyfikacjach bardzo ładnie toleruje instalacje gazową jeśli takowa założona jest z głową i strojenie jest przeprowadzone poprawnie przy użyciu VCDSA. Osobiście polecam tego typu konfiguracje:


  • komputery: stag / lpgtech214

  • wtryski: Hana niebieskie / Dragony BF solo / Barracuda 130nl, Keihin brazowy, Eko-Power

  • reduktor: 2xAC R01, Kme Twin Turr, Scorpion GT, przerobiony Prins, Lovato RGJ Super itp o sporej wydolności ciśnieniowej

  • zestaw wskazany wyżej potrafi obsłużyć 240koni w 1.8T

taki opis znalazłem w modyfikacjach 1.8T i w zasadzie potwierdza to ze zestaw jest OK, do tego kilka osob ma takie podzespoły


nie znam sie super na gazie z tego co wyczytałem i jesli dane są prawdziwe to barracuda 130nl maja ok.50KM/cyl gdzie hany niebieskie 40-60KM/cyl. nie wiem dlaczego taka rozbiezność może zalezy od sztuki na jaką się trafi. właściwie to szukam kogoś kompetentnego kto by to zrobił ale nie za 4koła :) no chyba że w tym roku podrozało OC, paliwa i instalki lpg :(


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ślasku jedź do Silesia Cars Katowice-długie terminy lub napisz do użytkownika Waskij z tego forum i na bank będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bytomiu masz q serwis Adar, mi zakładali do A8 4,2 310km i zadnego problemu do momentu sprzedaży.

4 tyś do cztero cylindrowego silnika, cena z kosmosu, chyba że na dwoch reduktorach, to wiadomo cena rośnie.

Edytowane przez ...jkb...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojego doświadczenia: nie zakładaj golda do turbo, twin tur daje radę podobno i wtryski hana to już nie to co kiedyś też bym o tym nie myślał bo miałem z nimi same problemy a zrobione było z 20tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gold niby obrabia ale jest słaby termicznie, gaz ma za krótką drogę żeby się nagrzać i przy pałowaniu temp leci na głowę ,twin tur to już inna ulepszona konstrukcja którą polecam tzn kanapka bo to 2 reduktory w jednym , dodatkowo co jest za to że jest klapkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra z polecenia waszego i znajomego wybralem silesia cars katowice. robią dobrze, facet konkretnie zaproponował to co powinno siedzieć w tym silniku także jestem zadowolony. miesiac czekania ale bedzie warto. komp; stag qbox, reduktor ac 250, wtryski: barracuda 130nl. butla w kolo max 59l, wlew w klapce 2lata gwarancji, 5lat na elektronike za 3200. także uważam ze cena jest jak najbardziej w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra z polecenia waszego i znajomego wybralem silesia cars katowice. robią dobrze, facet konkretnie zaproponował to co powinno siedzieć w tym silniku także jestem zadowolony. miesiac czekania ale bedzie warto. komp; stag qbox, reduktor ac 250, wtryski: barracuda 130nl. butla w kolo max 59l, wlew w klapce 2lata gwarancji, 5lat na elektronike za 3200. także uważam ze cena jest jak najbardziej w porządku.

Dobry wybór. Na kiedy masz termin? Ja za 10dni oddaje tam auto żony i mnie wyjdzie 3000pln z butlą 59 i reszta podobnie jak napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to sedan. butla 72l nie wejdzie czy ile tam w kombi wchodzi. znajomy do 3 bmw tam pakował lpg i z wszystkim jest elegancko, porządek pod maską, zadnych check enginów na desce i silniki dobrze pracuja :) termin mam 9 grudnia

Edytowane przez JeJu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...