Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy przedlift 97/98r


CreShu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. posiadam lampy szklane dzielone przed liftem z halogenami lecz te światła dość słabo świecą.. na forum jest temat podobny lecz nie było tam wystarczająco dużo informacji które mnie interesują. Co proponujecie te doprowadzić do stanu że będą bdb świeciły czy kupić xenon choć nie widzi mi się ta opcja gdyż to jest spory wydatek. Tak więc pytanie nr 2 co zrobić aby lepiej świeciły.. czy te żarówki philips white vision, blue vision czy extreme vision 130% dają efekt? Chciałbym w nocy mieć dobrą widoczność bo to podstawa a na razie no po prostu średnio jest. :/ Jeżeli jest możliwość jakaś wyczyszczenia moich lamp proszę wypowiedzenie się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w b5 rozebrałem lampy są na klipsach. klosze umyłem w zmywarce. odbbłyśnik delikatnie umyłem watą zwilzona wodą. po tym zabiegu klosze jak nowe, odbysniki miałem ok nie powypalane tylko były mocno okurzone i szkło od środka też bylo brudne. zarówki możesz zapodać tungsramy megalight kosztuja połowe ceny tych co wymieniłeś a świecą podobnie

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. ja nie narzekałem na światło tylko były brudne te reflektory a to napewno troche swiatła zatrzymywało. w b5 na światła nie narzekalem i po myciu reflektory wygłądały jak nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje widać są strasznie brudne od środka no i światła takie sobie, zrobię jak mówisz tylko zastanawiam się jakie żarówki..tungsram megalight, osram night breaker plus czy philips extra vision 130%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 101 napraw na tvn turbo jak robili testy to osram wypał lepiej niż philips, niestety tungsramów nie porównywali. tungsramy za to są połowe tańsze a swiecą porównywalnie jak osram. napewno tungsram zawsze ma wysokie notowania za jakość i dokładnośc odlewu bańki co przekłada się na skupienie swiatla na drodze


a ty masz lampy boscha? mijania i długie H7 a przeciwmgielne H1?

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz dzięki wielkie przydatne info w takim razie philipsa sobie odpuszczę, zostaje tungsram który zastanawia mnie ceną bo obawiam się że to przekłada się na jakość.. no i osram ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tungsram to naprawde dobre zarowki maja bardzo dobre skupienie swieca idealnie na wprost auta a nie po poboczach, zreszta poczytaj sobie w google opinie na innych forach innych marek tez je chwala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poczytam i pewnie się skusze. Zastanawiam się też czy jak bd miał wypalone odbłyśniki lub klosze to czy nie lepiej kupić takie same jak lampy jak mam tylko nowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmiesz klosz to bedziesz widzial jak wyglada odblysnik jezeli bedzie ok to tylko go wyczysc tylko naprawde ostroznie bo ten chrom bardzo latwo porysowac i zetrzec go

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja watą czyściłem nawinałem ją na kawałek patyczka i troche ją płynem od okien zwilzylem. dobrze by bylo jakbys zdjal szklo i sprezarka wstepnie wydmuchal zeby nie porysowac odblysnika

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Ja swoje przemylem woda z płynem. Szkło umyłem i gitara. Zauważyłem różnicę po wymianie szkła po kolizji. Można kupić nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem jak kazaliście koledzy up, no efekt jest..ale dalej światła nie są za cudowne ;/ Co myślicie na temat dzielonych lamp do przedlifta soczewek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem jak kazaliście koledzy up, no efekt jest..ale dalej światła nie są za cudowne ;/ Co myślicie na temat dzielonych lamp do przedlifta soczewek?

A mógłbyś wrzucić zdjęcie jak wyglądają Twoje lampy po tym czyszczeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że lampy w b5 przedliftowe lepiej świecą niz soczewka. żarówki jakie zapodałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż xenon od polifta valeo z zarnikami które świecą ale słabo przydałoby się je wymienić. (philips d2s).

600zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam możliwości teraz bo lampy siedzą na aucie chyba że takie zdj chcecie. Jaki byłby koszt zamontowania xenonu z regulacją wysokości itp w takim aucie ? Cały komplet.. + jezeli trzeba to spryski na lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...