Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mocne uderzenie po odjęciu i dodaniu gazu.


cichy.g89

Rekomendowane odpowiedzi

kupowałem na aledrogo ale trzeba uważać bo można kopić już z podróbą...

Są z oryginałami od 100 do 200 zł za sztuke. Jutro pojade i pewnie kupie. Zobaczymy. Dzieki za wszystkie odpowiedzi!

kupowałem na aledrogo ale trzeba uważać bo można kopić już z podróbą...

Są z oryginałami od 100 do 200 zł za sztuke. Jutro pojade i pewnie kupie. Zobaczymy. Dzieki za wszystkie odpowiedzi!

Powiedzcie mi jeszcze jaki luz na FLANSZY skrzyni jest "dopuszczalny" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do półosiek,

Ja kupowałem do mojego AWX całe półośki od 2.0TFSI, półośki z końcówkami numerów AT. Używki kupowałem po 150zł sztuka. Znalazłem na allegro :)

Podobno te "AT" były do RSek wkładane, być może są wytrzymalsze - gdzieś tak mi się obiło o uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do półosiek,

Ja kupowałem do mojego AWX całe półośki od 2.0TFSI, półośki z końcówkami numerów AT. Używki kupowałem po 150zł sztuka. Znalazłem na allegro :)

Podobno te "AT" były do RSek wkładane, być może są wytrzymalsze - gdzieś tak mi się obiło o uszy.

Ok, poszukam. :)

Panowie. Niestety poszedłem dzisiaj i sprawdziłem jeszcze raz, Auto na podnośnik jedna strona, jedynka i kręcenie kołem. To nie przeguby mają luz. To jednak skrzynia. :/ Flansze mają luz. Jedna i druga strona tak samo. Koło idzie obrócić po 2-3 cm. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki przebieg auta?

Tą skrzynie co teraz włożyłem ma niby niecałe 170 tyś. ale coś mi sie nie chce w to wierzyć. A autko ma 335 tyś.

Powiedzcie mi jeszcze jaki wy macie luz próbując obrócić kołem z wrzuconą jedynką na podniesionym aucie.

Jeszcze jedno ... dzieje sie tak tylko na rozgrzanym silniku. Pomózcie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a nie masz czasami też jakiś wibracji przy przyspieszeniu tzw kangura przy obrotach od 1200-2500. Bo ja wymieniłem kompletne sprzęgło i dwumasa z sascha i mam właśnie taki problem jak opisuje i też dzieje mi się tylko na rozgrzanym silniku.

Edytowane przez Murdzu12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a nie masz czasami też jakiś wibracji przy przyspieszeniu tzw kangura przy obrotach od 1200-2500. Bo ja wymieniłem kompletne sprzęgło i dwumasa z sascha i mam właśnie taki problem jak opisuje i też dzieje mi się tylko na rozgrzan

Mam tylko tak jak pisałem. Jade na 3,4 czy 5 puszcze gaz i dodam to czuć takie silne uderzenie aż lewarkiem zatelepie. Tylko na rozgrzanym przypominam.

I wszystko wiadomo.

Nie przeguby, nie półosie i nie zawieszenie, ani skrzynia.

Dwumas! Nawet 10 tyś. nie wytrzymał! Cały komplet był Sachsa dwumas + kompletne sprzęgło. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kolego wymieniłeś zestaw na drugi i problem znikł?

Tak. Złożyłem reklamacje i o dziwo uznali. :D Dostałem newke i teraz mozna cieszyć sie jazdą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...