Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamienniki przycisków sterowania szybami i włącznika świateł - z aliexpress


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega zamawiał i to są te same które kupisz na allegro jako zamienniki, tyle że w cenie wyższej o 20% lub coś koło tego.

Jak masz zamiar kupić coś na aliexpress, to zwróć uwagę na:

- ilość zamówień danej rzeczy u danego sprzedawcy;

- liczbę ocen i jej średnią;

- komentarze na dole, gdzie osoby które już kupiły i otrzymały często robią zdjęcia co i jak wygląda;

- by kwota nie przekroczyła ponad 50 USD - bo wtedy celny się lubi przyczepić - płacisz VAT :)

- polecam szukać przez apkę na smartfonie bo jest często gęsto lepsza cena + kupony rabatowe

Ewentualnie wstrzymaj się do 11.11 bo wtedy będą oferty na mobilne zakupy!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolega zamawiał i to są te same które kupisz na allegro jako zamienniki, tyle że w cenie wyższej o 20% lub coś koło tego.

Czyli wychodzi na to, że lepiej łyknąć z allegro - będzie szybciej i jeśli to te same rzeczy to nawet pewniej :) Dla przykładu: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=21079518&order=m&string=a4&search_scope=userItems-21079518&bmatch=base-relevance-floki-5-uni-1-2-1025&id=18892

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pierwszą sprawą jest czas oczekiwania na przesyłkę, jeśli chcesz tanio to czekasz ponad miesiąc :-( Ja zapłaciłem ok 40 zL za przełącznik do szyb co do jakości to wg mnie wygląda super. zobaczymy ile pożyje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem przełącznik z ali. Działa perfekcyjnie, a jak nie to spór, dużo pewniej niż z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kumpla zamawiałem przełącznik świateł z Alli i wszystko działa tak jak powinno. Jak masz Ori i zamiennik obok siebie to widać różnicę w strukturze farby, ale w innym wypadku nawet się nie zorientujesz. Ja polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...