Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9 TDI 110KM - 190KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

link nie dziala

Ale twoja odpowiedz mnie najbardziej ze wszytkich satysfakcjonuje.

Jak bedzie 175kuniów to przeciez nie umre... Autem jezdzic ma tez zona

Turbinka to cena nowki czy uzywanej, bo cos tanio...

Opublikowano
Wydech przelotowy - 1000zł

że co przepraszam?? A z jakiego to materiału ten wydech?? PCV ?? na 2 puszkach?

Ic z kolektorem od 130ki - 1000zł

czyli ICek i kolektor razem 1000 zeta? Bo sam ICek od 130 nie będzie pasował bez kolektora od 130?

nie czepiam się tylko pytam :wink:

[ Dodano: 25-02-2007, 15:39 ]

Ale twoja odpowiedz mnie najbardziej ze wszytkich satysfakcjonuje.

satysfakcjonuje bo najniższą cene Ci podał :P Nie zawsze jest tak różowo :wink:

Opublikowano
  • Autor

satysfakcjonujace, bo opis dokladny...

ceny sa jakie sa...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Wydech przelotowy - 1000zł

że co przepraszam?? A z jakiego to materiału ten wydech?? PCV ?? na 2 puszkach?

Ic z kolektorem od 130ki - 1000zł

czyli ICek i kolektor razem 1000 zeta? Bo sam ICek od 130 nie będzie pasował bez kolektora od 130?

nie czepiam się tylko pytam :wink:

[ Dodano: 25-02-2007, 15:39 ]

Ale twoja odpowiedz mnie najbardziej ze wszytkich satysfakcjonuje.

satysfakcjonuje bo najniższą cene Ci podał :P Nie zawsze jest tak różowo :wink:

O jakim wydechu piszesz i jakim IC :?:.

Jeżeli chodzi o moją wypowiedz to mówie o koszcie całego wydechu - od początku do końca - (dlatego napisałem wydech a nie tłumik). Jeżeli chodzi o IC od 130ki to widziałeś jakie on ma gabaryty :question::wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Jeżeli chodzi o moją wypowiedz to mówie o koszcie całego wydechu - od początku do końca

cały wydech z kwasówki 2,5" na dwóch tłumikach kosztuje u ciebie 1000 złotych :question: daj znać to zaczne cie głośniej reklamować :wink:

masz jakieś przykładowe zdjęcia takich wydechów?? generalnie waszej pracy?

Opublikowano
cały wydech z kwasówki 2,5" na dwóch tłumikach kosztuje u ciebie 1000 złotych :question: daj znać to zaczne cie głośniej reklamować :wink:

masz jakieś przykładowe zdjęcia takich wydechów?? generalnie waszej pracy?

Pisałem na przykładzie innego auta. Tam wydech ograniczył się do plecionki, spawanych rur i jednym końcowym tłumiku. Ty widzę, że chcesz wydech powiedzmy do auta "do jazdy na codzień".

Co do mojej firmy to strona jest w trakcie budowy i niebawem będzie gotowa :exclaim: . Generalnie zajmujemy się mechaniką samochodową, tuningiem mechanicznym oraz strojeniem ECU - na razie diesli :redface:

Co do opisanych przeze mnie cen i modyfikacji to ostatnio auto na takich podzespołach zostało wystrojone i shamowane. Auto prawdopodobnie mechanicznie już jest skończone (tak właściciel twierdzi :wink: ) ale elektornicznie bedzie nadal dopracowywane. Chcemy wycisnąć maxa z tych podzespołów

Obrazek

Opublikowano
o do opisanych przeze mnie cen i modyfikacji to ostatnio auto na takich podzespołach zostało wystrojone i shamowane. Auto prawdopodobnie mechanicznie już jest skończone (tak właściciel twierdzi :wink: ) ale elektornicznie bedzie nadal dopracowywane. Chcemy wycisnąć maxa z tych podzespołów

no tak, ale z tego co pamiętam to Golf3, nie jest tam łatwiej niż w A4 B6 ? :rolleyes:

Opublikowano

Przy takich modyfikacjach każdy projekt kryje jakieś niespodzianki :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.