Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.4] A4 C&P


unfa

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi nie pasuje..

oprócz błotochornów..

A wiem! kierownica. Ktoś sie pomylił przy składaniu niuni po wypadku ? ;) ;) ;) ;)

Bardzo mi sie podoba, ojciec siedzi w uk, i mówi że tam z agencji ubezpieczeniowych bardzo tanio można wyrwać a4 czasami, tylko ta kierownica.. czy po przekładce wszystko gra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak z kierownica :)

ja nie zamierzam opuszczac angli :D ale mój ojciec che sobie sprowadzic a6 nawet po denominacji sie oplaca ... tu poprosu jest duzo aut wysokiej i sredniej klasy dlatego sa tansze niz w polsce.

Ja bym nie zmieniał kierownicy... niby gra na allegro mozesz kupic zestaw do przerobienia ale ja bym sie nie bawił ...

Jak bede wracal [o ile będe wracał] kupie sobie a4 z kier po Eu stronie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica z drugiej strony przy wyprzedzaniu daje sie we znaki, a wynalazki typu kamery to juz koszty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne A4, trzeba bedzie obejrzec na zywo. Kolejny kolega do spocika w UK i kolejne V6 :biggrin: No i blisko do Chivelrey bedziesz mial wiec sie nie wykrecisz od przyjazdu :smile: Jak tak dalej pojdzie to same V6 beda na spocie. Chetnie bym obejrzal 2.4 pod maska :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i blisko do Chivelrey bedziesz mial wiec sie nie wykrecisz od przyjazdu :smile: J:

Jestem za byle nie w weekend :D pracuje :cry:

ale sie nie dlugo zmieni :cool:

a pod maska jak wiekszosc audi :D masz oslone :D jeszcze plastikowa ale oslona :D

a 2.4 V6 ... mialem golfa 1.8 z 67 bhp wiec zmiana dla mnie zauwazalna ... jak masz delikatna noge to i mozna nazwac ekonomicznym [ wskazania z kompa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.4 V6 ... mialem golfa 1.8 z 67 bhp wiec zmiana dla mnie zauwazalna ...

No nie dziwie Ci sie tu masz przewage 100 konikow :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa V6 w sedanie, ta kiera naprawdę dziwnie wygląda po tej stronie :cool:

Więc z kierownica jest tak :twisted:

- zaczynasz prowadzic autko w UK i dziwnie ci sie jezdzi mylisz pasy na poczatku itp :rolleyes:

- Wracasz na jakiś czas do polski i znowu sie dziwisz ze wszyscy jezdza nie po tej stronie co powinni :rolleyes:

Osobiśćie sądze ze Anglicy jezdza kulturalniej niz Polacy... Ale to dyskusyjna kwestja :cool:

Posiadanie Auta RHD ma swoje wady w tym że jak bym chiał zakupić czesci konsoli srodkowej lub przednich paneli mam ograniczone pole manewru jesli chodzi o ebay albo allegro :confused:

ale generalnie :a4fan: RULEZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no autko ladniutkie....i koledzy, dajcie spokoj z ta kierownica, jak chlopak daje rade to jest ok, a jak dla mnie to bylaby wieksza adrenalina przy wyprzedzaniu w Polsce....hehehe.... :twisted: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż jazdy testowe autka [pierwsze 500 mil ] juz dawno za mna ..

Serwis ustalony... postanowilem porozgladać sie za "tuningiem optycznym"

Aluski 17 oponka 204/40 albo 215 na 45

no 1.

no 2.

ewentualnie

no 3.

Gril - a4 po SFL

Lampy SFL ori ??

inne bzdetki nad którymi myśle

wajcha oczywiście srebrno czarna :)

siedzonko tylko nie wiem czy nie cale szare z tylko czarnymi "wyciernikami" do tego oczywiscie pasy 3 albo 4 punkty.

Ewentualnie sobie fundne recaro od S4 ale cena jest :evil:

Myśle tez nad zmiana zawieszonka ale to jeszcze w fazie planow + oczywiscie rozbudowa audio ale totez jeszcze na papierku :)

Ciekawi mnie co o tym sądzicie :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...