Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła Mijania


konkretny ktoś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie problem mam ze światłami. Światła mijania z dnia na dzień mi przestały działać, po prostu nie świecą.. Działają tylko postojówki. Czy to możliwe, że już padły ? Czy problem leży gdzie indziej.. Dodam, że są to Osram Nightbraker +120 , zakupione i założone w połowie marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie problem mam ze światłami. Światła mijania z dnia na dzień mi przestały działać, po prostu nie świecą.. Działają tylko postojówki. Czy to możliwe, że już padły ? Czy problem leży gdzie indziej.. Dodam, że są to Osram Nightbraker +120 , zakupione i założone w połowie marca.

Osram może wytrzymać tylko pół roku, bo są to żarówki mocno wysilone. Podobnie jak wszystkie inne typu "Xenon look" czy po prostu- +120%.

Sprawdź bezpieczniki, sprawdź żarówki (obejrzyj, czy żarniki nie są stopione), ewentualnie podmień na choćby najtańsze w celu weryfikacji działania. Sprawdź przy okazji działanie drogowych. Jeśli to nie pomoże, to trzeba szukać głębiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapomniałem dodać..

Bezpieczniki sprawdzałem już wczoraj, a światła drogowe działają. Dziś już ciemno to jutro spojrze na te żarniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie problem mam ze światłami. Światła mijania z dnia na dzień mi przestały działać, po prostu nie świecą.. Działają tylko postojówki. Czy to możliwe, że już padły ? Czy problem leży gdzie indziej.. Dodam, że są to Osram Nightbraker +120 , zakupione i założone w połowie marca.

Osram może wytrzymać tylko pół roku, bo są to żarówki mocno wysilone. Podobnie jak wszystkie inne typu "Xenon look" czy po prostu- +120%.

Sprawdź bezpieczniki, sprawdź żarówki (obejrzyj, czy żarniki nie są stopione), ewentualnie podmień na choćby najtańsze w celu weryfikacji działania. Sprawdź przy okazji działanie drogowych. Jeśli to nie pomoże, to trzeba szukać głębiej.

Nie prawda. Jeżdżę na Osramach od początku roku i nic się póki co nie dzieje...

Jednym się spalą po miesiącu innym nie, więc komentarze, że wytrzymują pół roku albo krócej, każdy może zostawić to dla siebie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie prawda. Jeżdżę na Osramach od początku roku i nic się póki co nie dzieje...
Jednym się spalą po miesiącu innym nie

No właśnie, jednym wytrzymają dłużej, innym krócej. Dlatego pisałem, że pół roku to nic nienormalnego. Też miałem dwa komplety, które różnie wytrzymały- jedne ponad rok, inne około 10 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy to możliwe, że już padły ?

A może zanim napisałeś ten temat warto było najpierw wyciągnąć żarówki i podmienić na nowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup tungsramy megalight 120 świecą porównywalnie a są 2 razy tańsze i 2 razy zywotniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...