Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki kolor zacisków hamulcowych?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Kupiłem alufelgi pięcioramienne i chciałbym pomalować zaciski żeby ładnie się prezentowały. Zastanawiam się jaki kolor będzie najładniej wyglądał do SREBRNEGO nadwozia. Proszę o opinie. Pozdr.

Opublikowano

Do srebrnego proponuje czerwony bedzie ładnie :wink: ...rowniez zolty by sie super prezentowal

Opublikowano

Ja u siebie mam zamiar pomalować na czerwono bo wydaje mi się że to jest najodpowiedniejszy kolor do zacisków.

Opublikowano

a najlepiej nie malowac tylko kupic porzadne, czerwone albo niebieskie - polsrodkom mowimy NIE! '-)

Opublikowano
Ja u siebie mam zamiar pomalować na czerwono bo wydaje mi się że to jest najodpowiedniejszy kolor do zacisków.

tym bardziej jak sie ma red car tak jak ja :biggrin:

Opublikowano

Jezeli malowac to tylko czerwony, srebrny lub czarny !!

Opublikowano

ak by tu Cie przekonać do koloru... :question::lol:

pict01826va.jpg

pict01809yp.jpg

oto moje półśrodki :twisted:

Opublikowano

czerwony, ewentualnie zielony (jak w Octavii RS, wg mnie wyglada fajnie :) ). wkleilem linki do zdjec czerwonych zaciskow malowanych przeze mnie, jak cos to moge udzielic kilku rad ;) niestety kolor autka rozni sie znacznie, ale moze jednak pomoge w wyborze koloru :)

http://www.mm.pl/~pet3r/audi/nowe/P1010019.JPG

http://www.mm.pl/~pet3r/audi/nowe/P1010118.JPG

http://www.mm.pl/~pet3r/audi/nowe/P1010116.JPG

Opublikowano
niestety kolor autka rozni sie znacznie, ale moze jednak pomoge w wyborze koloru :)

Kolor auta miałeś taki jak ja mam i chyba ja zdecyduje się na czerwony no chyba że na czarno pomaluje.

Opublikowano
malowanych przeze mnie, jak cos to moge udzielic kilku rad ;)

pochwal się procedurą malowania, jaka farba, jeżeli na zaciskach dość mocno widać ich wiek da się to w ogóle pomalować - warto?

Opublikowano

Bardzo ładny wzór, podoba mi się :a4fan:

Opublikowano

Ja do malowania używałem lakieru firmy Motip

http://www.allegro.pl/item168118683_motip_zestaw_do_malowania_zaciskow_wysylka_0_zl.html

Jest środek do czyszczenia, lakier i utwardzacz.

Efekt bombowy. Gładka powierzchnia i nie schodzi po kilku miesiącach.

Zestaw starcza na 2-3 samochody.

Opublikowano
  • Autor

Najprawdopodobniej wybiorę czerwony lub żółty, jeszcze nie wiem :audi: . A co sądzicie Panowie o NIEBIESKIM? Kolega ma taki kolor i całkiem nieźle się prezentuje :wink: .

Opublikowano

Niebieski odpada... :wink:

Opublikowano

na prosbe kolegi o nicku mrog napisze tu moj przepis na pomalowanie zaciskow:

ja robilem to na samochodzie, bez zdejmowania zacisku, farba w sprayu.

1. zdejmujemy kolo :P

2. czyscimy zaciski- i tu jest sporo roboty. wg mnie najlepiej uzywac wiertarki/szlifierki ze szczotka druciana. ja uzylem wiertarki, trzeba bardzo dokladnie oczyscic zaciski z brudu, rdzy, roznych olejow czy innych cieczy, 1 zacisk czyscilem kolo 15-20 minut.

3. odtluszczamy, ja uzylem zmywacza silikonowego Inter Troton, podobno swietnie nadaje sie do takich celow a nakladalem go obficie pedzelkiem

4. owijamy gazetami lub folia wszystkie elementy, ktore nie maja byc pomalowane, tak aby na wierzchu zostal sam zacisk. szczegolnie wazna jest tarcza i klocki.

5. nakladamy pierwsza warstwe lakieru i czekamy 15-30 minut na jego wyschniecie, w tym czasie mozna odkrecic drugie kolo i przygotowac kolejny zacisk do malowania

6. nakladamy druga i trzecia warstwe w odpowiednich odstepach czasu

7. odstawiamy auto na ok 2 godziny zeby lakier dobrze wysechl

i to wszystko, calosc trwa sporo czasu ale jesli jest zrobione sumiennie to efekt jest bardzo dobry, nawet na starym zacisku. nakladajac 3 czy 4 warstwy mozemy prawie calkowicie pokryc wzery w materiale i stworzyc ladna, gladka powierzchnie.

Opublikowano

Cześć ja podłącze się i zapytam o opinię bo chętnie pomalował bym sobie zaciski ale nie wiem na jaki kolor więc proszę o jakieś opinie i rady a to moja niunia [czerwień]

KopiaKopiazdjA_cia001.jpg

zdjA_cia003.jpg

Opublikowano

heh...na czerwony :D

Opublikowano

Też tak myślałem ale nie byłem pewien :biggrin: dzięki Murzyn

może jeszcze ktoś się wypowie

Opublikowano

na czerwony

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.