Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

he he :) ale działasz tutaj w kutnie ?! no ja to nie byłbym takim optymistą jest grudzień czyli prezenty a później to sie zobaczy jak to dalej będzie działało :good:

Opublikowano

nono w kutnie jest moja glowna odnoga i najlepszy lider a takto, warszawa i poznan dziłane jest :)

Opublikowano

dobra już nie spamujemy :wink4: bo się to w końcu źle skończy :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

spoko spoko tutaj nikt sie nie przyczepi. A wywalili Ci podpis nie dlatego,ze sobie reklame rozbiles,ale za to że był za duzy. Zdjecie plus te odnośniki z tekstem do reklam i komuś sie nie spodobało...

Opublikowano

aaa to o to poszło :gwizdanie: w sensie podpis dłuższy niż wszystkie posty użytkownika razem wzięte :polew:

Dziex lukasera za link :hi:

Opublikowano

mi również podpis pomniejszyli :banan: :banan: :banan:

Opublikowano

robią z nami co chcą :polew:

Opublikowano
  • Autor

czujesz sie wykorzystany ? :kox::polew:

Opublikowano

no nie wiadomo co z nim "tam" zrobili :naughty: :naughty: :naughty:

p.s. kto w ogóle od "nas" wybiera się na zimowy? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

na pewno ja jade ze swoja kobietą, prawdopodobnie wezme 2 turystów :)

Opublikowano

a ja trochę z innej beczki... Zakupiłem alusy 16" BBS z oponami 225/60 R16 i załadowałem je do swojej A4 ( nie chwalę się, ale wygląda dosyć ciekawie :) ) mam pół centymetra odległości między: opona-górny wahacz, ale dało radę jeździ i nic nie trze a wygląda jak ciągnik :) jak zrobię zdjątka to podeślę... a mówili mi, że się nie da :):):) hehe

Opublikowano

na pewno ja jade ze swoja kobietą, prawdopodobnie wezme 2 turystów :)

turystów kierowców? :polew:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 14:29_________________________________________________

a ja trochę z innej beczki... Zakupiłem alusy 16" BBS z oponami 225/60 R16 i załadowałem je do swojej A4 ( nie chwalę się, ale wygląda dosyć ciekawie :) ) mam pół centymetra odległości między: opona-górny wahacz, ale dało radę jeździ i nic nie trze a wygląda jak ciągnik :) jak zrobię zdjątka to podeślę... a mówili mi, że się nie da :):):) hehe

pokaż foty jak to wygląda

Opublikowano
  • Autor

No ja też jestem ciekaw :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ty no prawie jak allroad :naughty:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 18:03_________________________________________________PS. Masz chyba ten sam kolor co Szymon...

Opublikowano

te opony wyglądają na jakieś strasznie wysokie mimo że mają profil 60 ja mam 65 i wydaje mi się że u mnie jakoś niższe są-jakieś zludzenie :naughty:

pokaż fote od tyłu jak wygląda przy tej szerokości kapcia :wink4:

Ty no prawie jak allroad :naughty:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 18:03_________________________________________________PS. Masz chyba ten sam kolor co Szymon...

kolor inny, mój jest granatowy a dokładniej LZ5L :wink4:

u mnie na zimowych tak wygląda :decayed: i kolor trochę się różni :cool1:

PC152520.jpg

PC152521.jpg

PC181725.jpg

PC181727.jpg

PC181728.jpg

PC291731.jpg

PC291734.jpg

Opublikowano
  • Autor

A tamte 17stki sprzedałeś? czy na lato trzymasz?[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 14:50_________________________________________________Ładnie masz tam odsnieżone, może byś u mnie pod blokiem ogarnął :naughty:

kubek z ery Ci dam z autografem "prezesa" :decayed:

Opublikowano

tym razem problem mnie tutaj zagnał... znacie jakiegoś dobrego "pompiarza" w naszej okolicy???? zaglądam pod maskę ( czasem trzeba zobaczyć co tam się dzieje) i szlak mnie trafił... ropsko się z pompy leje... ostatnimi czasy wymieniłem: rozrząd + wszystkie płyny, klocki, tarcze i amory przód + tył to samo + jeszcze sprężyny i teraz w silnik wchodzę :) porażka :wallbash:

bo podobno tylko łódź zostaje...

Opublikowano

A tamte 17stki sprzedałeś? czy na lato trzymasz?[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 14:50_________________________________________________Ładnie masz tam odsnieżone, może byś u mnie pod blokiem ogarnął :naughty:

kubek z ery Ci dam z autografem "prezesa" :decayed:

17stki S-line poszły, ale teraz już na lato czekają AVUS'y :cool1:

co prawda zderzak mi się jeszcze trzyma to mogę podjechać na sprzątanie :naughty: :naughty: :naughty:

stary a skąd Ty taki autograf weźmiesz? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pompiarza masz w Kutnie na Dybowie... :cool1: gościu zajmuje się pompami od wszelakiego sprzętu... musiałbyś podjechać i zapytać czy pomoże :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.