Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serdecznie ZAPRASZAM

>> Kalendarz Klubowy 2011 <<

Opublikowano

maniekmaniek13 Ty nie byłeś może dzisiaj w Krośniewicach? :mysli: widziałem taką :a4fan: jak Twoja na takiej samej feldze

ktoś chętny na kalendarz? może zamówimy wszystkie jedną paczką :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No ja bym wział kalendarzyk... :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 17:29_________________________________________________Ja byłem dziś w krośniewicach,ale mnie nei widziałes :P

Opublikowano

Łukasz to poczekamy może ktoś jeszcze weźmie :wink4:

na święto dyszla przyjechałeś? :naughty: :naughty: :naughty: a Ty mnie widziałeś, że się tak chwalisz? :decayed:

Opublikowano

ja biore kiedy zamawiamy?

Opublikowano

po świętach pewnie jakoś, tak to ktoś pewnie przez święta też będzie chciał się zgłosić :wink4:

Opublikowano

no to spoko fajie by bylo jak by w polowie stycznia juz byly to by troche na scianie powisialy :P

Opublikowano

Dużo szczęścia, eee... to banalne.

Dużo seksu, aaa... to normalne.

Dużo kasy, yyy... nie wiem skąd.

Oj, po prostu Wesołych Świąt!

:>

Opublikowano

Wesołych, pogodnych, zdrowych świąt, spełnienia marzeń, paliwa po 2zł, wytrzymałego zawieszenia a w 2011 dróg bez dziur oraz dobrej zabawy sylwestrowej :drunk: :drunk: :drunk:;)

Opublikowano

no ja w sumie też chętnie bym wziął :) panowie rodzinnych spokojnych i bez obżarstwa :cool1: a tak na serio to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WAS I WASZYCH RODZIN:)

Opublikowano
  • Autor

Przyłączam się do reszty życzeń... NAJLEPSZEGO!

Tylko nie jeździć po pijaku!!! :gwizdanie:

Opublikowano

przecież nikt nie jeździ :tongue4: ja swoją już zostawiłem w czwartek na parkingu i nie wiem kiedy poczuje moje dłonie na swojej skórzanej kierownicy :naughty::polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 12:46_________________________________________________lukasera startujesz? :mysli:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177433.0

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jaki bede miał grafik na styczeń, jak mi przypadnie wolny weekend,to może może... :gwizdanie:

Opublikowano

to jest bardzo blisko mnie w LDZ jakbyście nie mieli gdzie przenocować :hi:

Opublikowano

to już nawet jest i nocleg :kox:

Opublikowano

he he jak impreza to soków raczej nikt pił nie będzie :kox:

Opublikowano

he he jak impreza to soków raczej nikt pił nie będzie :kox:

No raczej :D

Nie kombinować, Panowie, tylko szykowac się na 29-go i już :cool1:

Miesiąc czasu to można sobie wszystko ustawić :D

Opublikowano

a tak w ogóle to co z tymi kalendarzami?

jak ktoś jest chętny i pewny na 100% to niech daje znać i się dopisze do listy, powiedzmy że po nowym roku zamawiamy (chyba że wcześniej? :mysli:)

1. Szymon

Opublikowano

1. Szymon

2. Mateusz

Opublikowano
  • Autor

3. Lukasera :good:

Zamówmy po nowym roku,moze jeszcze ktos sie dopisze :)

[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 19:49_________________________________________________

to jest bardzo blisko mnie w LDZ jakbyście nie mieli gdzie przenocować :hi:

To i miejsce na afterek dla Klubu bedzie :kox: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.