Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a wiesz że o tym nawet nie pomyślałem? :decayed: coś w tym pewnie jest :gwizdanie: poza tym chyba lepiej nie wnikać dlaczego go nienawidzi :kox:

Opublikowano
  • Autor

NIENAWIDZE WAS :decayed:

Opublikowano

NIENAWIDZE WAS :decayed:

masz coś do mnie? :cool1::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

NIENAWIDZE WAS :decayed:

masz coś do mnie? :cool1::decayed: :decayed: :decayed:

... nie zwracaj Szymon na niego uwagi ......... :decayed:

jak tam pogoda w kutnie bo u nas od tygodnia + 22-25 C*.....LATO .... :JC_fan:

[br]Dopisany: Kwiecień 08, 2011, 17:53:56_________________________________________________zobaczcie jaki ma widoczek z kuchni .... :good::kox:

dff4e2827ef6b27fm.jpg

Opublikowano

jakoś nie mogę bo ciągle tu siedzi :naughty: :naughty: :naughty:

teraz jest ~ 9st. C i strasznie wieje :thumbdown:

usuń to zdjęcie bo mnie zaraz wkurzysz :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wypych Ty masz widoczek w kuchni, a my mamy Kasztelana :tongue4::polew::drunk:

Opublikowano

Wypych Ty masz widoczek w kuchni, a my mamy Kasztelana :tongue4::polew::drunk:

...ja mam widoczek i KASZTELANA ....jeszcze ze zlotu ....nie pisz więcej do mnie .... :decayed:

Opublikowano

co tu taka cisza? :decayed:

Opublikowano

...bo LUKASERA przegląda ten wątek z innego kont.... :gicior:

Opublikowano
  • Autor

Mam login i hasło Wypsia i od niego wchodze :polew:

Opublikowano

Mam login i hasło Wypsia i od niego wchodze :polew:

to wystaw jego furę na sprzedaż :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Mam login i hasło Wypsia i od niego wchodze :polew:

to wystaw jego furę na sprzedaż :naughty: :naughty: :naughty:

kto tam by kupił takiego parcha. przecież on piasek z plaży woził do ośrodka w Jarozławcu. 2 tony - nawalił po sam dach :polew:

Opublikowano

Mam login i hasło Wypsia i od niego wchodze :polew:

to wystaw jego furę na sprzedaż :naughty: :naughty: :naughty:

kto tam by kupił takiego parcha. przecież on piasek z plaży woził do ośrodka w Jarozławcu. 2 tony - nawalił po sam dach :polew:

...tak tylko że na zlocie w Jarosławcu dwa dni w mojej furmance siedziałeś i słuchałeś muzyki i co chwila przyciszał i mówił (cytuje) ale za***ista furmanka nie to co moja i Bieńka padaka.... :cool1:

aaa zapomniał bym,Lukasera Bieniek sprzedaje swoja na części myślę że razem w hurcie byście dostali parę groszy więcej... :decayed::naughty:[br]Dopisany: Kwiecień 11, 2011, 19:10:41_________________________________________________ http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=152653.255

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Trzeba coś zagaić, bo znów robi sie cisza :naughty:

Opublikowano

to pośpiewaj trochę :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 12:09_________________________________________________a tak w ogóle to wybierasz się teraz do łodzi na spota w niedziele? bo widziałem że pisałeś na łódzkim

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie wiem, przyjeżdza do mnie Kobieta, wiec jak nic na weekend nie wymyślimy,to może wpadniemy. Chociaz jak bedzie jakaś ładna pogoda,to może jakiś grillek nad jeziorkiem ze znajomymi sie zrobi :gwizdanie:

Opublikowano

już Cie pewnie kusi żeby jajca zamoczyć w wodzie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Taa w Jarosławcu sie nie dało, bo zimno,to teraz trza temat ogarnąć ;)[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 11:57_________________________________________________http://www.kiep.pl/944/snoop-dog

Opublikowano

...Lukasera nie dosyć że... jesteś jaki jesteś to jeszcze jesteś niewierzący...że to takich deszcz metalowy nie wytnie... :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.