Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

Miśki, do 10 stycznia dajcie znać ilu Was będzie 29-go, ok?

Bo musimy zarezerwować stoliki :cool1:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt wiecej do mnie nie napisał,wiec lista konczy sie na naszej 4. Poczekamy do wieczora i zadecydujemy kto zbiera kase i zamawiamy. Ja narazie jeszcze jestem na wyjeździe sylwestrowym, jak Bozia da,to wieczorem bede w domu ;)[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 12:08_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177841.0 Panowie miejsca sie konczą ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już trafiłem na listę :naughty: :naughty: :naughty:

ja do kalendarzy jeszcze muszę dokupić ramkę bo po ostatnim hamowaniu w zaspie pękła :polew: :polew:

reszta chłopaków jak tam z tymi kalendarzami? bo chciałbym go mieć wcześniej niż ten z 2010r :gwizdanie:

a jak tam w ogóle z wojewódzkim spotem, wybiera się ktoś? bo chłopaki z Łodzi zaczynają się niecierpliwić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja biorę ten kalendarz :D Hmm co do ogólnokrajowego nie pojadę na 100% bo mam obronę inżynierki i teraz strasznie mało czasu :thumbdown: a na wojewódzki można by polecieć jestem za :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie niecierpliwić, bo to nie piekarnia :D

Ale wiecie, trzeba zarezerwować miejsca, panienki, te sprawy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie niecierpliwić, bo to nie piekarnia :D

Ale wiecie, trzeba zarezerwować miejsca, panienki, te sprawy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

o to mi właśnie chodziło :wink4:

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 18:50_________________________________________________Łukasz odzywał się ktoś do Ciebie w sprawie kalendarzy? zostało już tylko 30szt. może jutro byśmy zamówili? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zamawiaj szymon 4 sztuki i weź sobie też i ramke. Prześlij nam na PW nr konta i zrobimy Ci przelewy. Jak dostaniesz kalendarzyki,to bedzie przynajmniej okazja zeby spota zrobić w koncu;)

Podziel koszta przesyłki na 4 i chyba każdy będzie zadowolony.

Może tak być? pasuje wszystkim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarze zamówione w poniedziałek/wtorek powinienem je mieć u siebie. PW poszło do każdego.

Jak Łukasz się zgodzi to może je podrzucę do niego do roboty i tam byście sobie odebrali, chyba że zrobimy jakiegoś spota to je przytrzymam :evil: a nawet to byłoby lepsze rozwiązanie, aby Was zmotywować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarze zamówione w poniedziałek/wtorek powinienem je mieć u siebie. PW poszło do każdego.

Jak Łukasz się zgodzi to może je podrzucę do niego do roboty i tam byście sobie odebrali, chyba że zrobimy jakiegoś spota to je przytrzymam :evil: a nawet to byłoby lepsze rozwiązanie, aby Was zmotywować :decayed:

nono też jestem za spotem :good:

Chociaż mój możesz podrzucić, bo właśnie w robocie u mnie wisi na zapleczu i już sie w pracy dopytują kiedy bedą nowe zdjęcia na ścianie :D

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:31_________________________________________________panowie tani dupowóz do kupienia od znajomego

http://allegro.pl/daewoo-espero-1-8-cd-lpg-polecam-i1403288770.html

do poprawek blaharskich, troche mu progi wpierdala, ale jak dla jakiegoś małolata albo fure do dojazdu na pole może być :naughty::kox:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:32_________________________________________________zaniemówili?

Dziadek strąca sople.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :papa:

Panowie, postarajcie się określić do końca tygodnia, ile osób Was przyjedzie 29-go, bo musimy zarezerwować stoliki, ok? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...