Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

jest bardzo dobry mechanik który ogarnia wszystko w autach grupy VW znam go od wielu lat i mogę go z czystym sumieniem polecić mieszka w Żychlinie.

skontaktuj się z Lukaserą on też tam serwisuje swoje autko to da ci wszystkie namiary.... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz to pewnie ma takiego kaca że jeszcze nie wstał z łóżka :polew:

swojego czasu też u p. Romana robiłem autko i nigdy nie narzekałem :wink4: jest dobry i w miarę tani :tongue4:

ale pogadaj z Łukaszem, skoro mechanik z Żychlina robi grupę VW to może warto do niego zaprowadzić auto-tylko ciekawe jakie ma ceny :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na jego cennik nie narzekam i chyba nie jest drogi bo naprawia auta u siebie prywatnie w garażu po godzinach pracy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na jego cennik nie narzekam i chyba nie jest drogi bo naprawia auta u siebie prywatnie w garażu po godzinach pracy ...

no i wszystko jasne :good:

chłopaki jak myślicie o ile mi się obniżyło auto? :mysli:

7hqxS.jpg

7hvx9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cipkoavant :polew: :polew: :polew:

zamawiasz sobie? :decayed:

szczerze powiedziawszy to wstydziłbym się z takim czymś jeździć :sick3: lepiej sobie już zamów jakąś DOPE-coś w takim stylu co ja mam :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 08:27_________________________________________________

jak sobie to nakleicie to ja koło was na spocie nie staje :polew: a tak w ogóle .... może spocik?! :slina:

Tobie też naklejmy :polew:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 08:28_________________________________________________chłopaki potrzebuje laptopa, może wiecie, a może sami macie jakiś na sprzedanie :decayed:

generalnie potrzebny tylko do internetu więc jakiegoś super szybkiego i dobrego nie potrzebuję :wink4:

najlepiej jakby był min. 15"

miał Wi-Fi

jak wiecie o jakimś to dajcie znać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99zł miesięcznie i masz nowego lapka 15,6 cala + blueconnecta :good:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 22:19_________________________________________________a jak masz kogoś,co ma abonament w erze,to za 89zl dostaniesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99zł miesięcznie i masz nowego lapka 15,6 cala + blueconnecta :good:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 22:19_________________________________________________a jak masz kogoś,co ma abonament w erze,to za 89zl dostaniesz :)

blueconnecta nie chce bo u mnie na wsi to i tak pewnie nie będzie chciał za dobrze chodzić :decayed: (kumpel miał i narzekał) poza tym w domu mam bezprzewodowy, więc inny internet mi narazie nie potrzebny :wink4: a nowy laptop mi jest zbędny bo i tak tylko ma służyć do internetu :wink4:

p.s. ale dzięki na info :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zostane przy chińskich HIDach :decayed:.

ee nie bede inwestował,bo chyba na wiosne sprzedaje swoją :quattro:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 16:52_________________________________________________chociaż cena faktycznie dobra :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciał, ale jak patrze na to co ludzie sprzedają, to kupa na maxa. chciałem sie przesiąść na 1.9 Quattro, ale raczej nie ma szans. Na 2.0 nawet nie patrze :naughty:

W ogóle jak patrze jak wyposażone są b7 w porównaniu z moim 8letnim autem to az mnie ściska... abo wydajesz 50k albo jeździsz golasem :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...