Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Proszę o analizę logów


grabson765

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o analize logow:) to moje pierwsze logi wiec jesli jest cos nie tak to powiedzcie a ja poprawie:) nie moglem zrobic logow grupy 000 i bs chyba nie mam zarejestrowanego vaga;/ ale moze cos o tych logach co zrobilem da sie cos powiedziecchce wiedziec czy wszytsko z silnikiem ok. na vagu pokazalo 0 bledow. silnik chodzi wedlug mnie super nie dymi nawet na max bucie 5tys obrotow zero najmniejszego dymu przyszpieszenie wszytsko ok ale chce wiedziec jak to na kompie wyglada. z tego co widze to termostat do wymiany a reszta to nie wiem... to powiedzcie koledzy zdrowe te moje AHU ? :wink4:

0b1e3b1b.jpg

6a1db805.jpg

ebd2e379.jpg

d93c4b0f.jpg

4a277dc4.jpg

c4ca621e.jpg

0fe81b77.jpg

a8e3808c.jpg

2abb61a5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepływka trochę kuleje, zmień filtr powietrza, ale może to być związane z niedogrzanym autkiem, wymień termostat bo szkoda silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeplywka jest raczej OK :mysli:. Jest lekkie niedoładowanie, a wtedy przepływka nie ma co mierzyć. Może filtry trzeba już zmienic. No i silnik jest niedogrzany, lub termostat do wymiany. Jak rozgrzewałeś furmanke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozgrzewałeś furmanke?

60km przed logami zrobilem :wink4: termostat napewno do wymiany olej zmienie po swietach bo juz 10tys filtry zmieniane 20tys temu wiec po swietach tez zmieniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz dolot na niesczelnosc ...

dolot jest ok :wink4: bo nic nie dymi czy to w jezdzie czy na jalowym nawet na 5tys obrotow zero najmniejszego dymu :wink4: sam sie dziwie jak na 300tys przebiegu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to pewnie filtr powietrza jest do wymiany i kat mogl sie po 300tys troche przytkac jak myslicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal KAT a obligatoryjnie o obowiazkowej zmianie filtra powietrza nie wspominam... to elementarz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przed chwila zmienilem filtr powietrza i zalogowalem grupy 003 i 008 ktore chyba dotycza przeplywki i z tego co widze to chyba nie pomoglo zbytnio ta wymiana bo jest tak jaa bylo wczesniej podejrzewam ze trzeba bedzie sie zajac czyszczeniem przeplywki ale najpier doprowadze termike samochodu do normalnej bo moze tu jest problem teraz wiadomo swieta sylwester i nie ma za bardzo kiedy tego zrobic :) ale wrzuce te 2 grupy do oceny fachowcom :)

ac81f683.jpg

9154ff94.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jeszcze 011 dynamiczne. Trzeba zobaczyć czy doładowanie wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jeszcze 011 dynamiczne. Trzeba zobaczyć czy doładowanie wróciło do normy.

mialem zrobic 003 008 i 011 ale przez przypadek zamaist 011 zrobilem 013 :kwasny: a ze bylem juz w domu a zarz sylwester to nie chialem juz wracac poprawiac :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jeszcze 011 dynamiczne. Trzeba zobaczyć czy doładowanie wróciło do normy.

mialem zrobic 003 008 i 011 ale przez przypadek zamaist 011 zrobilem 013 :kwasny: a ze bylem juz w domu a zarz sylwester to nie chialem juz wracac poprawiac :kwasny:

jutro zrobisz i sie zobaczy. Trudno coś wiecej powiedziec ponad to co zostalo napisane wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro raczej nie bede wsiadac do samochodu :wink4: mam takie pytanie gdyz to moje pierwsze logi i chodzi mi o probe dynamiczna znaczy wybieram grupe wciskam "go" nastepnie "log" i teraz mam pedal w podloge ?? czy dopiero jak wcisne start?? moze troche blache pytanie ale jednak sie zapytam :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...