Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kupilem Kabel i co dalej...


Arecki555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:)

Poniewaz jestem w Anglii i nie moge za bardzo kupowac na allegro to kupilem na anglieskim ebayu kabelek (nazwa aukcji:OBD2 OBD-II 2 USB VAG KKL Cable for 409.1 Audi VW Skoda). Po otrzymaniu przedmiotu zasiadlem do mojej niuni( audi a4 1.9 TDI 1998) z laptopikiem (system vista) ze sciagnietym uprzednio oprogramowaniem (VCDS-Release-8051-Installer) zainstalowalem oprogramowanie poldaczylem kabelek lecz niestety ( jak to zazwyczaj bywa) zaczely sie schody zwane STEROWNIKAM :wallbash: I, nie moge znalezc sterownikow do tego kabelka. Prosze o pomoc, musze jakos sie podlaczyc do niuni bo zapalila mi sie kontrolka od airbaga i chcialbym to zdiagnozowac. Bardzo Dziekuje

P.S.

na kablu jest napisane OBD-II jesli to ma jakies znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy ze sterownikami? może musisz zmienić ustawienia portu lub uruchomić program jako administrator.

Jak użyjesz szukajki to znajdziesz kilka wątków na temat VAG'a pod vistą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie dokładnie czytajcie o co biega.

Na kablu KKL nigdy nie ruszy ci Vag Com 8.01 i inne. Do takich trzeba dedykowany interfejs.

Ty sobie możesz najwyżej odpalić wersję 4.09 lub wcześniejsze. Nowsze programy są zabezpieczone i działają tylko z dedykowanym interfejsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...