Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to ladnie pewnie dwojeczka z przodu jest :good:

Opublikowano
  • Autor

Raczej nie, ale kolo 200 pewnie jest.

Opublikowano

Noo 'za tydzien' to jedyny termin przed swietami :D

No cóż :embarrassed: policzyłem dni w głowie a nie na palcach i są tego wyniki :wallbash:

Tak naprawdę nie ważne jaka jest moc, ważne że poprawa osiągów jest ogromna :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze przydalaby mi sie Twoja fajna dluga skrzynia :decayed:

Opublikowano

Pod koniec roku najprawdopodobniej bedzie b6 1.8T to sie poscigamy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pod koniec roku najprawdopodobniej bedzie b6 1.8T to sie poscigamy :naughty:

Nooo... zacny plan :)

Lec do Niemiec z Robertem po auto, akcyza niska, a wybor potezny :cool1:

Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Przepraszam że przeszkadzam, ale jak zwykle mam kilka spraw :)

Zbieram zamówienia na kolejną turę polarków męskich,

jeżeli ktoś reflektuje to:

>> KLIK <<

Pojawiły się również w ofercie t-shirty dziecięce:

>> KLIK <<

A także damskie koszulki - nowy fason:

>> KLIK <<

Zapraszam również do udziału w ankiecie - wybieramy nowy kolor męskich t-shirtów:

>> KLIK <<

No i przy okazji :) Zbieram fotki na marzec w konkursie na najładniejsze zdjęcie A4 na forum:

>> KLIK <<

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Wszystkich :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kto chetny na spota za tydzien? :wink4:

Moze bede juz na 19" :naughty:

Opublikowano

Kto chetny na spota za tydzien? :wink4:

Moze bede juz na 19" :naughty:

Niestety ja odpadam:( szkoła...

Opublikowano

chetny :> Flyer hamowałeś niunie??

Opublikowano
  • Autor

Nie, w koncu nie... w ogole temperatury wzrosly i auto sie zmulilo :confused4: poczekam do jesieni z hamowaniem zeby wyszlo wiecej :polew:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 20:27_________________________________________________To moze w dlugi weekend przyspotujemy? Jakis grill? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Proponuje przyspotowac 10 maja. Co Wy na to? :wink4:

Opublikowano

Siemanko bedzie ktoś miał na spocie laptopa z VAG-COM ? Potrzebuje zrobić logi dynamiczne

Opublikowano
  • Autor

Siemanko bedzie ktoś miał na spocie laptopa z VAG-COM ? Potrzebuje zrobić logi dynamiczne

Nie.[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 20:35_________________________________________________

Jeśli nic mi nie wypadnie to się piszę :)

Tylko cos wiecej chetnych nie widac... :confused4:

Opublikowano

potwierdzam, że będę:)[br]Dopisany: 08 Maj 2009, 00:08_________________________________________________i co panowie?? działamy coś??

Opublikowano
  • Autor

No nie bylo spota, nie bylo chetnych...

Widzialem tylko Wandeja wczoraj na myjni :cool1:

Opublikowano

no bylem bylem, ze szkoly wracalem :wink4: Flyer za***iście na tych 19 RS wyglada furka :good: Szacun :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Bedzie jeszcze lepiej jak zderzaki w koncu zmienie...

Leza juz u tego lakiernika w Zaluskach - co o nim wspominales na spocie :) .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.