Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

będę :cool1: Pasuje sobota o 12 i niedziela też tylko jak więcej furek będzie to może parking przy biedronie?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Super. Czyli Płońsk KFC tak ? Widzę że troche sie ruszyło to co panowie Ci co z płocka to sie moze wczesniej ustawimy i razem pojedziemy?? [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 18:38_________________________________________________jak narazie 5 osób to już coś :) [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 18:39_________________________________________________choj z lanosami :D podajcie wspolrzedne jak cos albo nazwe ulicy dokladna bo bede tam błądził :decayed:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 18:44_________________________________________________i pisać kto będzie na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tuner - 100%. Bedzie jeszcze jedna B6 Avant AVF S-line - nowy chlopak na forum, przyjedzie z Katowic na korekte softu. Ten parking bp/kfc az tak ostro mały..? Jeszcze tam nigdy nie bylem :kox:

Mysle ze najlepiej spotkac sie na miejscu - bo i tak nas nikt nie dogoni :decayed: :decayed: :naughty: heheheh zart :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedronka jest tuz obok BP/KFC, wiec bez problemu kazdy trafi.

Ja w piatek powiem jak ze mna... ale raczej bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super panowie. :hi:

Dobrze, że przyszedł mi do głowy pomysł, żeby coś w końcu rozkręcić na tym mazowieckim :kox:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 11:37_________________________________________________To może kto z Płocka to ruszymy razem ?? :notworthy:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 11:40_________________________________________________I troche lipa bo deszczowa pogoda się zapowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyzej bedziemy sie przesiadac z fury do fury :wink4: ale nie ma opcji zeby to nie wypaliło...

Juz dawno miałem ochote na spota z ludźmi 'z branży' ;) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo wstąpimy do kfc na szamke i pogawędzimy :cool1::przebiegly: [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 12:19_________________________________________________coś mi przegub strzela ale mam nadzieje że nie pierdolnie. :kox: póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc biedronka. Choc tam spotuja tez jakies Lanosy i Astry :polew:

Przegazujesz BiT`a to się zawiną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jak wracałem z myjni mineło mnie rs4 b5 kto ma z Płocka ?? [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 19:37_________________________________________________ktoś nieźle szalał między samochodami w korku :shocked: i to odejście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra mi w sobote o 12 pasuje wiem gdzie to jest bo czesto tam bywam tylko ktos by mi dal cyne bo ja neta tzn kapa nie mam bo mi dysk padl i kozystam z neta tam gdzie jest tylko to mozliwe zostawie wam nr to jak cos to piszcie 500348080 pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do ciebie ziomuś dryndne w piątek wieczorem jak już każdy da znać. [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 20:15_________________________________________________Flyer nie jechałeś dzisiaj przez Płock ?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :polew:

btw, moja obenosc w sobote o 12 jest mocno zagrozona... bede w plonsku ale raczej pozniej dopiero.

chyba, ze sie zachmurzy z rana, albo deszcz zacznie padac :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 21:07_________________________________________________heh, wlasnie sprawdzilem pogode - ma byc slaba, wiec jesli tak bedzie, to bede na spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w piatek robie korekte softu i ciekawe czy mi sie uda wpasc i shamowac auto przed spotem :kwasny: jak nie to ktos kompetentny okresli moc na spocie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa ktoś ostro dopierdalał dzisiaj Albo S4 albo rs4.. w avancie.. i mnie zastanawia czy to jakis klubowicz nie zdazylem looknac na tablice :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie rozróżniasz S4 od RS4 :przebiegly:? I co takiego ze dopier*alał? Sam tego nie robisz?

I nie przeklinaj bo jak moderator dojrzy to bedziesz mial kartke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. wiesz... po pierwsze to niezbyt długo go widziałem, po drugie zależy jak odbierasz słowo "dopier**la"... na moje oko to było RS4 choć widziałem go kilka sekund, był korek samochody sie snuły a ten gość wpadł jak jakiś kaskader wpierdzielał sie na chama między samochody( były 3 pasy ) i do przodu kita, odejście miał konkretne co mnie zdziwiło że w tak zaludnionej ulicy klient potrafi właśnie tak "DOPIERDALAĆ"... byłem pod wrażeniem i byłem BARDZO ciekaw czy to może ktoś z forum odpierdziela taką kaskaderke. Stąd moje zapytania.. A co do przeklinania to nie przesadzaj... myśle że święty nie jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...