Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kabriolet, co by tu kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
Szukam podpowiedzi, możliwe, że komuś przewinął się któryś przez karierę kierowcy :D
Co polecacie, na co zwrócić uwagę, a może jeszcze na inną markę zwrócić uwagę.

Pierwsze co powinienem wrzucić na tym forum to A4 B6 lub 80tkę w cabrio, ale B6 mało w moim przedziale finansowym (bardzo max 15tyś) z 1.8T, a 80tki są pierwszymi które przeglądam.
Najważniejszy wymóg to autko musi mieć z tyłu kanapę i trochę więcej miejsca niż 206cc :wink:

Moje obrane kierunki poszukiwań to:

1. SAAB 900/9-3 z 2.0T lub wolnossący. Najstarsze, ale mają to coś w sobie, że żonie się podobają :grin:

54f6f54f7f60.jpg

2. Volvo C70 z 2.4T

7a69435b7e24.jpg

3. Opel astra G z 1.8

c5610095ee55.jpg

Ostatecznie jak trafi się zdrowe 306 cabrio, to też biorę pod uwagę, bo umiem ją rozebrać do każdej śrubki :decayed:

Opublikowano

w wakacje żonie kupiliśmy Megane CC 2.0 16v automat 2006r. wsadziliśmy od razu gaz do niej

Miejsca na 4 osoby jest spokojnie

Z zamkniętym dachem staje się zwykłym coupe więc teraz zimne dni bez żadnych ekscesów... baagażnik nawet spoko,

Służy jako zwykłe auto na codzień a nie zabawka tylko na weekendy, to jest jego największa zaleta ;)

IMG_20160711_074206.jpg

IMG_20160711_074228.jpg

myśleliśmy nad 206 cc ale poza mną i córką to nikt by nie siadł :D a tutaj jak dach jest w bagażniku wchodzą zakupy i wózek dla dziecka ;)


ps. jak chcesz coś w formie zabawki to 2.0 turbo 175 km troche pomodzisz i masz małą rajdówkę ;)

Opublikowano

A beemka e46 ? miałem taką kilka lat temu i byłem zadowolony

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-sliczna-bmw-e46-cabrio-gaz-mozliwa-zamiana-ID6yzGXd.html

Renault to kupa...

Edytowane przez Bristol

Opublikowano

Najważniejszy wymóg to autko musi mieć z tyłu kanapę
:kwasny:

A już miałem ci polecić moje

smart3-64008.jpg

Objeżdża wszystko co pokazałeś wyżej * :grin:

*pierwsze 400m :decayed:

Opublikowano

A beemka e46 ? miałem taką kilka lat temu i byłem zadowolony

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-sliczna-bmw-e46-cabrio-gaz-mozliwa-zamiana-ID6yzGXd.html

Renault to kupa...

kocham takie określenia . 2 lata mieliśmy megane 2 1.6 automat z lpg i w tym czasie wymieniliśmy czujnik ciśnienia klimatyzacji .... więc w te bujdy to nie wierze.... jak ktoś kupuje diesla to potem płacze ;)

Opublikowano
  • Autor

w wakacje żonie kupiliśmy Megane CC 2.0 16v automat 2006r. wsadziliśmy od razu gaz do niej

Miejsca na 4 osoby jest spokojnie

Z zamkniętym dachem staje się zwykłym coupe więc teraz zimne dni bez żadnych ekscesów... baagażnik nawet spoko,

Służy jako zwykłe auto na codzień a nie zabawka tylko na weekendy, to jest jego największa zaleta ;)

myśleliśmy nad 206 cc ale poza mną i córką to nikt by nie siadł :D a tutaj jak dach jest w bagażniku wchodzą zakupy i wózek dla dziecka ;)

ps. jak chcesz coś w formie zabawki to 2.0 turbo 175 km troche pomodzisz i masz małą rajdówkę ;)

Dokładnie mam ten sam powód, musi wejść córka i żona, i czasami dwie córki brata :D Meganka fajne, tylko ja chcę z miękkim dachem :)

A beemka e46 ? miałem taką kilka lat temu i byłem zadowolony

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-sliczna-bmw-e46-cabrio-gaz-mozliwa-zamiana-ID6yzGXd.html

Renault to kupa...

BMW patrzyłem, tylko chyba lepiej kupić starsze E36, bo w tej kasie raczej już powinna być zadbana. Miałem przez chwilę 325 E36 sedana i fajnie to jeździło.

Najważniejszy wymóg to autko musi mieć z tyłu kanapę

:kwasny:

A już miałem ci polecić moje

smart3-64008.jpg

Objeżdża wszystko co pokazałeś wyżej * :grin:

*pierwsze 400m :decayed:

Ja i córka byśmy byli szczęśliwi, ale żona już mniej :grin:

Opublikowano

kocham takie określenia . 2 lata mieliśmy megane 2 1.6 automat z lpg i w tym czasie wymieniliśmy czujnik ciśnienia klimatyzacji .... więc w te bujdy to nie wierze.... jak ktoś kupuje diesla to potem płacze

Nie chodzi tyle o awaryjność co wykonanie/właściwości jezdne itd.

Wolałbym 10 lat starsze audi lub VW niż takiego trupa...

Opublikowano

kocham takie określenia . 2 lata mieliśmy megane 2 1.6 automat z lpg i w tym czasie wymieniliśmy czujnik ciśnienia klimatyzacji .... więc w te bujdy to nie wierze.... jak ktoś kupuje diesla to potem płacze

Nie chodzi tyle o awaryjność co wykonanie/właściwości jezdne itd.

Wolałbym 10 lat starsze audi lub VW niż takiego trupa...

Trupem dla mnie jest auto które ma 300 k km i 200 w pamięci ;) ale co kto woli ...

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Opublikowano

Tylko saab koniecznie z 2.0t :banan:

Opublikowano

w wakacje żonie kupiliśmy Megane CC 2.0 16v automat 2006r. wsadziliśmy od razu gaz do niej

Miejsca na 4 osoby jest spokojnie

Z zamkniętym dachem staje się zwykłym coupe więc teraz zimne dni bez żadnych ekscesów... baagażnik nawet spoko,

Służy jako zwykłe auto na codzień a nie zabawka tylko na weekendy, to jest jego największa zaleta ;)

myśleliśmy nad 206 cc ale poza mną i córką to nikt by nie siadł :D a tutaj jak dach jest w bagażniku wchodzą zakupy i wózek dla dziecka ;)

ps. jak chcesz coś w formie zabawki to 2.0 turbo 175 km troche pomodzisz i masz małą rajdówkę ;)

Dokładnie mam ten sam powód, musi wejść córka i żona, i czasami dwie córki brata :D Meganka fajne, tylko ja chcę z miękkim dachem :)

A beemka e46 ? miałem taką kilka lat temu i byłem zadowolony

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-sliczna-bmw-e46-cabrio-gaz-mozliwa-zamiana-ID6yzGXd.html

Renault to kupa...

BMW patrzyłem, tylko chyba lepiej kupić starsze E36, bo w tej kasie raczej już powinna być zadbana. Miałem przez chwilę 325 E36 sedana i fajnie to jeździło.

Najważniejszy wymóg to autko musi mieć z tyłu kanapę

:kwasny:

A już miałem ci polecić moje

smart3-64008.jpg

Objeżdża wszystko co pokazałeś wyżej * :grin:

*pierwsze 400m :decayed:

Ja i córka byśmy byli szczęśliwi, ale żona już mniej :grin:
A czemu akurat z miękkim ? Ja szukałem auta z twardym a trafiło się dodatkowo z webastem na pilota mokrym :)

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Opublikowano
  • Autor

Autko chciałbym użytkować tylko latem i mam przekonanie, że klasyczne kabrio musi mieć miękki dach :)

Opublikowano

Z tych co podałeś to zdecydowanie volvo! Na B6 to rzeczywiście za mało kasiorki.. chociaż patrząc na alle to są i takie.. ale wiszą w ogłoszeniach nieprzerwanie od 2014 roku, czyli od wtedy kiedy szukałem dla siebie ;)

Opublikowano

W niedlugim czasie bede miec A4 B6 2.5TDI na niemcu za ok 10tys na sprzedaz, wiec jak widac idzie cos znalezc.

Polecilbym 80tke, sam taka jezdze od roku, ale z punktu widzenia obecnego uwazam, ze jest to troche zbyt toporne auto na co dzien. Mam w 1.9tdi, glosne, brak komfortu itp, no chyba, ze ktos szuka klasyka, ktory zawsze bedzie wygladal dobrze to taka 80tka naprawde nie jest zla. Ja mialem swoja z hardtopem, wiec z zima nie bylo problemu.

Opublikowano

Moj głos na SAABa cos maja w sobie ze ich sylwetka ciagle wyglada dobrze, w kabrio juz zupelnie. Heheh patrzac jak sie glosy ludzi rozkladaja to ci za bardzo nie pomoglismy :D .

Opublikowano

Cabrio, w angliku, z gównianym środkiem, stryrane życiem, 2.5 i jeszcze automat. Do tego gów*a brakuje tylko jeszcze wisienki na dachu :decayed: Po doprowadzeniu do ładu, przekładce, opłatach i cle wyjdzie ponad 20tyś, a nadal mamy 2.5 w multi.

Ps. A wiecie, że takie "całe" angliki, bez powodu do nas nie docierają? Opcje trzy, wada ukryta i szybka sprzedaż przez angola bez rękojmi lub ktoś kupił z zamiarem przekładki, ale jak zobaczył szmelc to zmienił zdanie lub ktoś przyprowadził na wlepy i jak się kapnął, że nie wyjdzie to próbuje to popchnąć dalej :grin: Mało jest wartych uwagi anglików w PL.

Ps2. za te pieniądze znajdzie się anglik - ostatni wypust B6, w 1.8T + Q lub 3.0, xenony, czerwone skóry itd itp.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.