Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4B8 CDNC] Seiko - Monzasilver Family Wagon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, :hi:

Po przygodzie z B5 oczywiście padł wybór na następcę B8 :D 2.0TFSI, rocznik 06.2010,kolor Monzasilver Metallic, z 7 stopniowym automatem, motor CDNC 211KM/155Kw. Zakupiony osobiście od Gebelsa z przelotem 188k, pełen servis do końca i 100% bezwypadkowy. 80% jazda typowo autostradowa na gumie 255 (już w sumie sliki zostały :zab: ) którą już zastąpiłem bardziej polskim rozmiarem 225 :msn-wink: . W kwestii wyposażenia wstępnie to:

pWoFc8m.jpg

- Pakiet zewnętrzny S-line

- Pakiet wewnętrzny S- line

- Nagłośnienie Bang & Olufsen

- Fotele sportowe S-line z pompowanymi lędźwiami

- Tapicerka skora & alcantara

- Kiera 3 ramienna z multi i łopatkami

- Grzane du*y przód i tył

- Klima 3 strefowa

- Asystent ruszania

- ABS, ESP i inne

- Trochę poduszek :grin:

- MMI 3G High

- Odtwarzacz DVD

- Bluetooth

- System głośnomówiący

- Lusterko wew. Fotochrom

- Lusterka zew. Fotochrom

- Fabryczna ściema szyb

- Audi Drive Select

- 7 biegowy S-Tronic

- Fabryczne kolo 8,5' X 19' gumy 225/40/19 Vredestein Ultrac Vorti

- Podświetlane daszki przeciwsłoneczne

- Czujnik deszczu

- Tempomat

- Czujnik zmierzchu

- Łokieć w skórze

- Gniazdko 12V w bagaju i podłokietniku

- Łokieć z cupholderem na tylnej kanapie

- Czujniki parkowania tył

- Schowek na okulary

- Światła dzienne

- Pełny kolorowy FIS

- Roletki w drzwiach tylnych

- heble : Przód z Q5 tarcza 345mm, tył S4B8 tarcza 330mm, plus klocki Ferodo Premium

- odblokowany czujnik temp. olejum, poziom naładowania aku, ukryte zielone menu, lamp timer, test zegarów i aktywne kierunki

Jak na razie ogarnięte:

Lato 2016 (188k):

- Nowe letnie gumy 225/40/19 Vredestein Ultrac Vorti

- hamowanie nr.1 - 196KM ?

Jesień /Zima 2016 (193k):

- wymiana rozrządu

- czyszczenie nagarów (typowe w FSI)

- modyfikacja tłoków + nowe pierścienie

- wymiana olejum MOTUL, filtr powietrza , świeczki

- wymiana oleju w skrzyni S-tronic

- wymiana oleju w napędach

- nowe przewody podciśnień

- Nowa mapa + polski lektor

- odblokowany czujnik temp. olejum, poziom naładowania aku, ukryte zielone menu, lamp timer, test zegarów i aktywne kierunki

- update softu MMI

- Pakiet zima. Fele 8X18" Rondell ET 35 + Oponki Continental ContiWinterContact TS790 V 225/45/18

- SWAP hebli: Przód z Q5 tarcza 345mm, tył S4B8 tarcza 330mm + klocki Ferodo Premium

- wymiana płynu hamulcowego

Wiosna /Lato 2017 (198k):

 Nowa rolka 19" 8,5J ET32, gumy 225/40/19 Vredestein Ultrac Vorti

- wymiana wahaczy przód "wszystkie" (ORI)

- wymiana zwrotnic (ORI)

- wymiana uszczelek prowadnicy bagnetu + wymiana olejum MOTUL

- hamowanie nr.2 - 211 na PB95 i 216KM na PB98 ?

- kamerka/rejestrator schowany kabel zasilający

- Bagnet do sprawdzania oleju ORI ASO ( tak tak bagnet :jerk:)

Jesień /Zima 2017 (207k):

 wymiana oliwy MOTUL X-clean 5W-40, filtr oleju, filtr powietrza, filtr kabinowy

 nowy hamulec/amortyzator schowka ASO

- przyciski szyb w wersji chrom z polifta

- semi-auto otwieranie klapy bagażnika :decayed: czyli amorki + sprężynki 

Wiosna/Lato 2017 (213k):

- alu nakładki na pedały

- wgrany STAGE1 - 260KM ; 396Nm by CompSport (Pb98)

- wyłączona kontrolka zapiecia pasów 

 

PLANY :

- elektryka przednich foteli

- usztywnienie układu jezdnego(stabilizatory z S4 + rozpórka)

- możliwe ze wydech

- jak się przekonam to 20' i gwint (nie mówię że nie :grin: )

Kilka fotek zaraz po kupnie:

DSCN5281.JPGDSCN5299.JPGDSCN5297.JPGDSCN5316.JPGDSCN5318.JPG

 

Setup Zima :

20161117_113105.jpg

Edytowane przez Seikokilla

Opublikowano

Ładna sztuka.Bez awaryjności życzę.

Opublikowano

Na innym portalu randkowym mówiłem Ci że jest elegancko no i wypasik kox :)


ale ta Twoja zima to średnio mi leży :decayed:

Opublikowano

Kurczę, można kupić fajne B8 nie w dieslu :D

Opublikowano

śliczna sztuka

Opublikowano
  • Autor

Ładna sztuka.Bez awaryjności życzę.

Dziękować :hi:

Na innym portalu randkowym mówiłem Ci że jest elegancko no i wypasik kox :)

ale ta Twoja zima to średnio mi leży :decayed:

Zima taka sobie, nie o wygląd chodziło a o parametry żeby mi zaciski od Q5 weszły :grin:

Kurczę, można kupić fajne B8 nie w dieslu :D

A no można :decayed:

śliczna sztuka

:hi: thx

No i heble na autku

20161119_110751.jpg

20161119_111207.jpg

Edytowane przez Seikokilla

Opublikowano

Zayebista sztuka, miło było gościć :hi:

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki, dbam jak mogę. Zresztą o każdy mój samochód dbam :wink:

Opublikowano

ładna sztuka i fajnie ze kolejne b8 z 3 city

Opublikowano
  • Autor

ładna sztuka i fajnie ze kolejne b8 z 3 city

:thumbup1:

...można by jakąś ustawkę ogarnąć :grin:

Opublikowano

co jakiś czas jestem pod makie wieczorem w czwartki, może uda się spotkać :)

Opublikowano

Jestem za ale ja wracam dopiero 22grudnia do pl

Opublikowano
  • Autor

to coś jak ja ale akurat znikam 29 grudnia :kwasny:

Jestem za ale ja wracam dopiero 22grudnia do pl


można pomyśleć :wink:

co jakiś czas jestem pod makie wieczorem w czwartki, może uda się spotkać :)

Opublikowano

Jw: dobra sekcja? ale z tym "family" to spora nadintetpretacja? Heble najważniejsze. Bardzo rozsądne podejście ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jw: dobra sekcja ale z tym "family" to spora nadintetpretacja Heble najważniejsze. Bardzo rozsądne podejście

rzecz jasna, najpierw heble potem soft :decayed:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

co nieco trzeba było zrobić no i wreszcie wpadło lato :wink:

 

audi.jpg

Opublikowano

ten kolor robi robote

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ostatnio ziomuś strzelił mi kilka shotów :wink:

4w_B7_H15.jpgx7p4zc_V.jpgZ0_CDYXr.jpgp_Wo_Fc8m.jpgGSSrzn_I.jpgUGS98_F2.jpg4_N7a52x.jpg

 

 

Opublikowano

ten kolor jest mega

Opublikowano

Felga jak dla mnie ogarnia temat bardzo dobrze :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.