Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4B8 CDNC] Seiko - Monzasilver Family Wagon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo ładne autko ?Świetne mody ? Fajnie jak ktoś tak bardzo drobiazgowo dba o furke? Sam mam takie podejście ?

Opublikowano

Fajny dupowóz :) długo go już posiadasz ?

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, barca8585 napisał:

ten kolor jest mega

Dzięki choć kupując auto na kolor kompletnie nie zwracałem uwagi, liczyło się wyposażenie :wink:

4 godziny temu, pksmlody napisał:

Felga jak dla mnie ogarnia temat bardzo dobrze :thumbup1:

Miło słyszeć choć na żywo lepiej się prezentują, jakoś na fotach tak sobie :decayed:

Godzinę temu, darekef81 napisał:

Bardzo ładne autko ?Świetne mody ? Fajnie jak ktoś tak bardzo drobiazgowo dba o furke? Sam mam takie podejście ?

Dzięki, o wszystkie swoje auta staram się tak dbać :D 

 

Godzinę temu, Gibons napisał:

Fajny dupowóz :) długo go już posiadasz ?

No taki na zakupy i po dzieci do szkoły :grin: ... od roku

Opublikowano

Autko dobrze się prezentuje, widać że zadbany egzemplarz. Koło wyróżniające się w tłumie.

Duży plus, że benzyna w Quattro :thumbup1:  Kolor zbliżony do mojego :wink: (jaki masz kod lakieru)

Powodzenia w dalszych modach i bezawaryjności życzę.

:hi:

Opublikowano

dobrze się prezentuje na tej feldze. mimo iż wcześniejsza też była dobra, ale ta jakoś bardziej podchodzi :) powodzenia w dalszych pracach 

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, D4NTE napisał:

Autko dobrze się prezentuje, widać że zadbany egzemplarz. Koło wyróżniające się w tłumie.

Duży plus, że benzyna w Quattro :thumbup1:  Kolor zbliżony do mojego :wink: (jaki masz kod lakieru)

Powodzenia w dalszych modach i bezawaryjności życzę.

:hi:

Kod lakieru LX7V i dziękuję :decayed:

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, marcin_wpi napisał:

dobrze się prezentuje na tej feldze. mimo iż wcześniejsza też była dobra, ale ta jakoś bardziej podchodzi :) powodzenia w dalszych pracach 

Pompei jak dla mnie strasznie oklepany dlatego chciałem zmienić a poza tym ET w Pompei było 43 a nie chciałem bawić się w dystanse więc wyszło jak wyszło :wink:

Opublikowano

Fura mega, widziałem na żywca i prezentuję się dużo lepiej niż na foto !!! Pozdrooo Popek :hi:

Opublikowano
  • Autor

 ostatnio MMI mnie oszukało i przestałem mu wierzyć więc bagnet sobie sprawiłem :naughty:

IMG_20170616_200604.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ładna szpila, pod kolor auta pasowała by mi bardziej pomalowana w czerń ze srebrnym rantem ?

Opublikowano
  • Autor

Miałem czarne z polerowanym parapetem w srebrnym B5 i już mi się nie chce wiecznie polerować rantów :wink:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Po dłuższym czasie doszło coś do autka ?IMG_20180524_175150.thumb.jpg.538a22bc4aaa2b81cc2087c6ca5f980f.jpg

Edytowane przez Seikokilla

Opublikowano
W dniu 24.05.2018 o 23:50, Seikokilla napisał:

Po dłuższym czasie doszło coś do autka ?IMG_20180524_175150.thumb.jpg.538a22bc4aaa2b81cc2087c6ca5f980f.jpg

Good job :D

Opublikowano

Super

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ostatnio poprawiłem lekko osiągi ? zbiera się lepiej i pali jakby mniej więc zadowolony ?

moc a4.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.