Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T BEX AFR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,
Jak według was wygląda teraz AFR
Log robiony na LPG
http://vaglog.pl/log-031_115_003_hzCp0Tl.html

Zostawić czy podlać paliwem ?
Zapłon może być ?
Ile Niutów i KM mogę się teraz spodziewać?

Opublikowano

zrób loga jeszcze 002+033

Opublikowano

Witam,

Jak według was wygląda teraz AFR

Log robiony na LPG

http://vaglog.pl/log-031_115_003_hzCp0Tl.html

Zostawić czy podlać paliwem ?

Zapłon może być ?

Ile Niutów i KM mogę się teraz spodziewać?

Póki co mam głównie doświadczenie ze strojenia różnych standalone czy komputerów w japończykach ale dziwne dla mnie, że tam gdzie masz peak doładowania czyli jakieś ~3500rpm masz dość ubogo bo 13.5, a dopiero tam gdzie już zjeżdżasz z doładowaniem to podlewasz na 12,3 -12,3. Moim zdaniem od razu na wot jak wchodzi max boost powinieneś stroić na ~11.8. :) Zapłon, dodawaj i patrz kiedy będą stuki, jak coś będzie się zaczynało dziać to wycofaj trochę.

Bez_nazwy_3.jpg

Bez_nazwy_2.jpg

Edytowane przez XsiX

Opublikowano

Logi robisz na lpg to chyba typowo robisz pod to paliwo? to chyba o cofanie zapłonu za bardzo nie musisz się martwić, a jak chcesz mieć dobrze na pb to też na tym paliwie trzeba by było zrobić loga, co do afr to jak kolega wyzej napisał do 4,5 tyś jedzie na seryjnym afr czyli można by podlać, powyżej jak wchodzi ochrona komponentów schodzi Ci na 12.

Edytowane przez ?ukasz13

Opublikowano
  • Autor

Logi robisz na lpg to chyba typowo robisz pod to paliwo? to chyba o cofanie zapłonu za bardzo nie musisz się martwić, a jak chcesz mieć dobrze na pb to też na tym paliwie trzeba by było zrobić loga, co do afr to jak kolega wyzej napisał do 4,5 tyś jedzie na seryjnym afr czyli można by podlać, powyżej jak wchodzi ochrona komponentów schodzi Ci na 12.

O cofanie się nie martwie, kolega chciał to wstawiłem loga

Tak chciałem okolice 12, tylko czy to jest ideałem dla 1.8T, bo dużo opinii kraży odnośnie AFR na LPG dla tego silnika. Wskaźnika EGT nie posiadam :)

Mapę robię pod LPG, zapłon będę stopniowo zwiększał

Podleje mu przed 4,5 obr/min na około 12,5

Edytowane przez Waść Kolorowość

Opublikowano

Ale to nie trzeba najpierw zrobić mapę na Pb i pod to ustawić LPG ? ;) Ogarnij sobie logowanie me7logger'em za jednym przejazdem będziesz miał wszystko zalogowane co Ciebie interesuje i z większą dokładnością i bardziej czytelne.

Opublikowano
  • Autor

Ale to nie trzeba najpierw zrobić mapę na Pb i pod to ustawić LPG ? ;) Ogarnij sobie logowanie me7logger'em za jednym przejazdem będziesz miał wszystko zalogowane co Ciebie interesuje i z większą dokładnością i bardziej czytelne.

Głownię jeżdzę na LPG i pod nią ma być soft

Opublikowano

Wrzuć logi po poprawce afr'u :)

Opublikowano
  • Autor

Wrzuć logi po poprawce afr'u :)

Jak ogarne problem z przełączaniem na PB to zrobię,

Albo reduktor trefny albo coś w mapach muszę pozmieniać bo z 1,2 bara spada do 0,8 bara tak od około 4000 obr/min

Opublikowano

jaki reduktor masz?

Opublikowano
  • Autor

jaki reduktor masz?

Jest to AC-R01 czerwony, teoretycznie powinien obsłużyć

Wtryski Barracuda 130 na adapterach zasilanych obustronnie.

Wszystko na Stagu q-box

Opublikowano

pewnie wtryski gazowe pętli i dlatego tak ciśnienie leci na łeb

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wrzuć logi po poprawce afr'u :)

http://vaglog.pl/log-033_003_031_2Og93.html

Góre muszę podlać wiem, mało lpg w zbiorniku jest może dlatego ciśnienie leci w dół

no jeszcze sporo do poprawy ;)

Opublikowano
  • Autor

Prawdopodobnie reduktor mi nie wyrabia, jeszcze mu filtr lotnej zmienię jak przyjdzie.
Jak to nie pomoże to jaki reduktor polecacie ?
KME gold turbo ? to dobry wybór
http://vaglog.pl/log-031_020_002_WfSyjS.html Jak nie będzie kupy to taki AFR mu zostawię

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.