Skocz do zawartości
IGNOROWANY

homelink nie działa


Mikołaj Grycner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupiłem audi a4b6 miesiąc temu. Postanowiłem spróbować ustawić otwieranie bramy. Jednak już na początku pojawił się problem, w ogóle nie świeci się dioda przy wciskaniu przycisków I, II, III. Wydaje mi się, że wymieniany był przedni zderzak, więc może nie ma tam teraz nadajnika? Gdzie dokładnie się on znajduje i jak się do niego dostać? Czy może być inny powód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On będzie przykręcony do zderzaka . Jak otworzysz maskę to idealnie na środku w głębi zderzaka powinien być ( za tablicą rejestracyjną ). Możliwe że przy wymianie rozrządu podczas zakładania zderzaka ktoś zapomniał podłączyć kostki .

Uzupełnij profil !

Edytowane przez lenovo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 homelink nie jest na środku zderzaka tylko jest pod prawym przednim reflektorem, przykręcony do zderzaka.

Tu znajdziesz więcej info http://a4-klub.pl/index.php?/topic/76558-system-homelink-ae-otwieranie-bramy-wjazdowej-i-garazowej/

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w celu dostania się do niego trzeba zdemontować reflektor po stronie pasażera? Czy cały zderzak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b6 wystarczy reflektor zdemontować aby dostać się do sterownika.

Ostatnio zakładałem homelinka znajomemu i udało się zamontować sterownik tylko po demontażu reflektora. Choć o ile dobrze pamiętam jakiś tam problem był z prawidłowym montażem uchwytu na sterownik ale się udało.

Zdemontuj prawy reflektor, zobaczysz pod nim sterownik o ile jest. Jak będzie to posprawdzaj połączenia. Oczywiście bezpiecznik sprawdziłeś w pierwszej kolejności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bezpiecznik jest ok. A czy podłączając do komputera da się to jakoś sprawdzić bez rozbierania reflektora? vcds lite?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komputerem nic nie sprawdzisz. HomeLink to osobny układ którego nie diagnozuje się komputerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...